نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 944 از 1841 نخستنخست ... 44484489493493593693793893994094194294394494594694794894995095195295395499410441444 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,431 تا 9,440 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Senior Member Waverider آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک

نقل قول نوشته اصلی توسط alioo نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ۱- بعد از سابمیت کردن ویزا آنلاین، همون موقع نامه ای که باید برای انگشت نگاری لازمه میاد؟ معمولا چقدر وقت میدن؟ موقع سابمیت کردن آفیس مربوط به انگشت نگاری رو انتخاب می کنیم؟
    ۲- من پست دوستان رو می خونم واقعا دو دل هستم که بزنم پدرم ۴۰ سال پیش رفته سربازی. پیشنهادتون اینه که بزنم رفته یا نه؟
    خیلی ممنون
    سلام
    1- بعد از سابمیت کردن معمولا یک پیغام ظرف کمتر از 24 ساعت میاد توی سیستم آنلاین که نامه بایومتریک attach شده بهش... نه انتخابی در کار نیست شما به انتخاب خودتون هر جایی خواستید میتونید برید برای انگشت نگاری
    2- با خیال راحت بزنید خیر، هیچ مشکلی در این مورد پیش نمیاد ... من تضمین میکنم

ApplyAbroad Veteran
    redalireza آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc- IT - Tehran Polytechnic

نقل قول نوشته اصلی توسط alioo نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ۱- بعد از سابمیت کردن ویزا آنلاین، همون موقع نامه ای که باید برای انگشت نگاری لازمه میاد؟ معمولا چقدر وقت میدن؟ موقع سابمیت کردن آفیس مربوط به انگشت نگاری رو انتخاب می کنیم؟
    ۲- من پست دوستان رو می خونم واقعا دو دل هستم که بزنم پدرم ۴۰ سال پیش رفته سربازی. پیشنهادتون اینه که بزنم رفته یا نه؟
    خیلی ممنون
    You must visit a biometric collection service point to have your fingerprints and photograph taken

within thirty (30) days of the date of this letter, otherwise your application may be refused.
    PR : NOV 2013

Junior Member

سلام

میخواستم بدونم کسی که تو ملبورن ویزای دانشجویی داره و ساکن استرالیا است برای اون هم پاس رو میفرستند انکارا یا سیدنی؟ - چون وک استرالیا سیدنیه

ممنونم

Senior Member Waverider آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط kamziad نمایش پست ها
    سلام

میخواستم بدونم کسی که تو ملبورن ویزای دانشجویی داره و ساکن استرالیا است برای اون هم پاس رو میفرستند انکارا یا سیدنی؟ - چون وک استرالیا سیدنیه

ممنونم
    سلام
    چون توى فرم ها محل اقامت و اقدام توى استراليا نوشته ميشه، پرونده فرستاده ميشه سيدنى

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

سلام خدمت دوستان عزیز
    من کارمند ۳۲ ساله مجرد. تازه از سفر توریستی شنگن برگشتم ۹ کشور اروپایی رو در طی یک ماه گشتم حالا می خواهم برای ویزای توریستی کانادا اقدام کنم و کانادا رو هم ببینم از محضر دوستان گرامی خواهشمند است که با توجه به شرایط بنده احتمال اخذ ویزای توریستی کانادابرای بنده هست یا خیر؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Waverider نمایش پست ها
    سلام
    چون توى فرم ها محل اقامت و اقدام توى استراليا نوشته ميشه، پرونده فرستاده ميشه سيدنى
    مرسی از پاسختون
    من الان نامه بایومتریک ام رو گرفتم و باید برم وک سیدنی- اما نمی تونم تو سایتش زمان انجامش رو رزرو کنم؟ همینطوری بدون بوک کردن باید رفت؟

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط kamziad نمایش پست ها
    مرسی از پاسختون
    من الان نامه بایومتریک ام رو گرفتم و باید برم وک سیدنی- اما نمی تونم تو سایتش زمان انجامش رو رزرو کنم؟ همینطوری بدون بوک کردن باید رفت؟
    نیازی به گرفتن وقت نیست
    too much love will kill you

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Saharhiz نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز
    من کارمند ۳۲ ساله مجرد. تازه از سفر توریستی شنگن برگشتم ۹ کشور اروپایی رو در طی یک ماه گشتم حالا می خواهم برای ویزای توریستی کانادا اقدام کنم و کانادا رو هم ببینم از محضر دوستان گرامی خواهشمند است که با توجه به شرایط بنده احتمال اخذ ویزای توریستی کانادابرای بنده هست یا خیر؟
    آری هست. اما اگه خیلی جدی دوست دارید برای تفریح به کانادا برید، بهتره یکی دو تا از گزینه های دیگه ی جهانگردیتون رو اولویت بدید تا سابقه ی سفرتون بهتر بشه بعد برای کانادا اپلای کنید. موقعی هم که اپلای خواستید بکنید اگر بدون تور و مستقل سفر می کنید، حتمن یه برنامه ی کامل از جاهای توریستی معروف با تاریخ و جا و مکان تنظیم کنید که هدف سفرتون رو روشن تر کنه.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    software

نقل قول نوشته اصلی توسط sahandvaheb نمایش پست ها
    سلام
    ممکنه در مورد شرایطتون توضیح بدبد ؟
    من مجردم، ولی دوتا ویزای شینگن آلمان و سوییس داشتم . نامه از محل کار گرفتم و دوستم هم از کانادا برام دعوتنامه داد. واقعا خودم فکر نمیکردم بتونم ویزا بگیرم با توجه به اینکه یک دوست منو دعوت کرده.

اگر سوالی دارید بپرسید

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

سسلام دوستان میشه سریع جواب بدید من مدارکم دارلترجمه است آیا مهر دادگستری و خارجه هم میخواد یا نه همون مهر رسمی مترجم کافیه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)