نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 948 از 1841 نخستنخست ... 44884889893893994094194294394494594694794894995095195295395495595695795899810481448 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,471 تا 9,480 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک

یه سوال فوری دوستان اگه میشه پاسخ بدهید:
    برای ویزای توریستی والدین، در فرم 5257B تراول هیستوری رو از 5 سال پیش می خواد من الان شنیدم یه سری از دوستان به خاطر تراول هیستوری والدینشون ریحکت شدند. حالا میشه بگید کدوم فرم هست که برای تراول هیستوری 10 ساله می شه استفاده کرد؟
    فوری ممنونم خیلی زیاد

بله من 2 ماه پیش مدارک رو به صورت دستی بردم کردم.چنتا نکته میگم شاید بدردتون بخوره
    1.اونجا موقع ورود ازتون سوال میکنن که بابت بیومتریک اومدین ؟که شمارو شامل میشه ولی منظورشون از بیومتریکمربوط به افرادیه که انلاین اقدام کردن حتما موقع شماره نوبت گرفتن کلمه اگه اشتباه نکنم "بوشواری" با تلفظ booshvari رو بگین تا نوبت وشماره مربوط به ارایه دستی مدارک رو بهتون بدن ودوباره مجبور به گرفتن شماره مجدد نشین
    2.مستقیم از فرودگاه به وک نرین چون اگه چمدون همراهتون باشه به دلیل مسایل امنیتی نمیدارن داخل بشین
    3.سعی کنین روزهای دوشنبه سه شنبه وچهارشنبه برین چون هم ایراان هم ترکیه تعطیل نیست وخیلی خلوت تره چون 5شنبه وجمعه ها ایرانیها خیلی زیاد سفر میکنن به اونجا وشلوغ میشه
    4.داخل وک یکی از خانمهایی که چهره اسیای شرقی داره به فارسی در حد مطلوبی اشراف داره وبسیار دلسوز وکارراه بندازه اکه مشکل یا سوالی بود حتما کمکتون میکنه

سلام دوستان

معمولا چقدر طول می کشه از وقتی که اپلیکیشن رو آنلاین سابمیت می کنید بعد از پرداخت پول تا وقتی که نامه رو بگیرین که میگه برین بره بایومتریک؟
    یکی از بستگان من تو کانادا اپلای کرده برای یکی از اعضای حانواده تو ایران. اما اون نامه نیومده که هیچ، اپلیکیشن پندینگ هستش در حالیکه پول پرداخت شده. این یعنی اینکه یه بار دیگه باید اپلیکیشن سابمیت بشه؟

خیلی ممنون از پاسختون

Senior Member Waverider آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan9 نمایش پست ها
    سلام دوستان كسي اينجا هستش كه از طريق يك وك به جز وك استانبول و آنكارا اقدام كرده باشه؟ من ساكن سوئد هستم و نزديكترين وك بهم توي لهستان و يا آلمان هستش، يكي اينكه نميدونم اين وك ها هم به ايرانيا خدمات ميدن يا نه و يكي هم اينكه آيا بايد وقت قبلي بگيرم يا مثل استانبول همينجوري بعد از سابميت مدارك پاشم برم؟
    سلام
    اینکه به ایرانی ها خدمات میدن یا خیر که جوابش بله هست... شما هر جای دنیا برید مشکلی نداره... وقت رو بهتره یا زنگ بزنید و یا ایمیل بزنید که مطمئن بشید... معمولا نیازی نیست ولی خب کار از محکم کاری عیب نمیکنه

نقل قول نوشته اصلی توسط bestMBAman نمایش پست ها
    یه سوال فوری دوستان اگه میشه پاسخ بدهید:
    برای ویزای توریستی والدین، در فرم 5257B تراول هیستوری رو از 5 سال پیش می خواد من الان شنیدم یه سری از دوستان به خاطر تراول هیستوری والدینشون ریحکت شدند. حالا میشه بگید کدوم فرم هست که برای تراول هیستوری 10 ساله می شه استفاده کرد؟
    فوری ممنونم خیلی زیاد
    سلام
    توی قسمت آپلود مدارک یک قسمت هست به اسم Travel History ... اونجا خود سایت پیشنهاد کرده که پاسپورت های قبلی به همراه مهر ورود و خروج یا ویزای گرفته شده رو تا 10 سال گذشته بگذارید... هیچ یک از فرم ها 10 سال رو نمیخوان همه 5 سال هست به غیر از این مورد که عرض کردم خدمتتون

نقل قول نوشته اصلی توسط alioo نمایش پست ها
    سلام دوستان

معمولا چقدر طول می کشه از وقتی که اپلیکیشن رو آنلاین سابمیت می کنید بعد از پرداخت پول تا وقتی که نامه رو بگیرین که میگه برین بره بایومتریک؟
    یکی از بستگان من تو کانادا اپلای کرده برای یکی از اعضای حانواده تو ایران. اما اون نامه نیومده که هیچ، اپلیکیشن پندینگ هستش در حالیکه پول پرداخت شده. این یعنی اینکه یه بار دیگه باید اپلیکیشن سابمیت بشه؟

خیلی ممنون از پاسختون
    سلام
    معمولا چند ساعت بیشتر طول نمیکشه...
    فقط دقت کنید که ایمیلی دریافت نمیکنند
    بلکه در سیستم آنلاین چند پیغام اضافه میشه... یکی از پیغام ها در مورد بایومتریک که یک attachment داره و اون نامه بایومتریک هست که یک بارکد هم داره همراهش

نقل قول نوشته اصلی توسط Waverider نمایش پست ها
    سلام
    معمولا چند ساعت بیشتر طول نمیکشه...
    فقط دقت کنید که ایمیلی دریافت نمیکنند
    بلکه در سیستم آنلاین چند پیغام اضافه میشه... یکی از پیغام ها در مورد بایومتریک که یک attachment داره و اون نامه بایومتریک هست که یک بارکد هم داره همراهش
    خیلی ممنون از پاسختون. یعنی حتی confirmation email هم نمیاد؟ همه چی تو خود پروفایل هست؟
    بعد تا حالا با این جمله که اپلیکیشن pending هست مواجه شدین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alioo نمایش پست ها
    خیلی ممنون از پاسختون. یعنی حتی confirmation email هم نمیاد؟ همه چی تو خود پروفایل هست؟
    بعد تا حالا با این جمله که اپلیکیشن pending هست مواجه شدین؟
    خواهش میکنم
    خیلی ایمیل ها حساب کتاب ندارند.. خیلی وقت ها ایمیل میگیرند ولی وقتی لاگین میکنند چیز خاصی نمی بینند
    بهترین کار اینکه در طول پرونده هر روز یک بار لاگین کنند که مطمئن بشند چیزی رو از دست ندادند
    در کدوم قسمت با این جمله مواجه شدند؟ در Application status?
    یک مورد دیگه وقتی هزینه اپلیکیشن رو ازشون گرفتن چند دلار پرداخت کردند؟

Junior Member

سلام دوستان. من دارم فرم IMM5257 پر میکنم. بخش 9 میپرسه که Country where applying? same as country of residence? اینو چی باید جواب داد؟ ایران میشه یا کشوری که برای بایومتریک میریم؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط arzedaily نمایش پست ها
    سلام دوستان. من دارم فرم IMM5257 پر میکنم. بخش 9 میپرسه که Country where applying? same as country of residence? اینو چی باید جواب داد؟ ایران میشه یا کشوری که برای بایومتریک میریم؟
    گفته کشور محل سکونت.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)