نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 949 از 1841 نخستنخست ... 44984989993994094194294394494594694794894995095195295395495595695795895999910491449 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,481 تا 9,490 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک

نقل قول نوشته اصلی توسط Waverider نمایش پست ها
    خواهش میکنم
    خیلی ایمیل ها حساب کتاب ندارند.. خیلی وقت ها ایمیل میگیرند ولی وقتی لاگین میکنند چیز خاصی نمی بینند
    بهترین کار اینکه در طول پرونده هر روز یک بار لاگین کنند که مطمئن بشند چیزی رو از دست ندادند
    در کدوم قسمت با این جمله مواجه شدند؟ در Application status?
    یک مورد دیگه وقتی هزینه اپلیکیشن رو ازشون گرفتن چند دلار پرداخت کردند؟
    ممنون از پاسختون. گویا یه اپلیکیشن جدید سابمیت کردن و مشکلشون برطرف شده.

Junior Member

با سلام ما 4 نفریم و 14 ژانویه ثبت نام کردیم و 3 فوریه انگشت نگاری تو دبی انجام دادیم امروز 4 می هست و حدود 90 روز هست که انگشت نگاری انجام دادیم ولی هنوز جوابی نیومده و نوشته در حال بررسی میباشد. به نظر اونهایی که ویزای توریستی گرفتن زمان جواب دادن خیلی زیاد نشده یا مشکلی پیش نیومده؟ چون از هرکی میپرسم میگه نهایتا جواب 2 ماه بعد از انگشت نگاری میاد. با تشکر از نظرات شما

Senior Member Waverider آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط aliseidi نمایش پست ها
    با سلام ما 4 نفریم و 14 ژانویه ثبت نام کردیم و 3 فوریه انگشت نگاری تو دبی انجام دادیم امروز 4 می هست و حدود 90 روز هست که انگشت نگاری انجام دادیم ولی هنوز جوابی نیومده و نوشته در حال بررسی میباشد. به نظر اونهایی که ویزای توریستی گرفتن زمان جواب دادن خیلی زیاد نشده یا مشکلی پیش نیومده؟ چون از هرکی میپرسم میگه نهایتا جواب 2 ماه بعد از انگشت نگاری میاد. با تشکر از نظرات شما
    سلام
    چرا مدت زیادی هست ... بهتره یک ایمیل بزنید .... نمیدونم پرونده رو فرستادند ابوظبی یا آنکارا ... ولی بهتره به ویزا آفیس ایمیل بزنید.... باید ببینید که در فرم ها محل درخواست رو کجا نوشتید... اگر دبی نوشتید ... ایمیل ویزا آفیس ابوظبی رو پیدا کنید و اگر هم ایران نوشتید به آنکارا ایمیل بزنید

Junior Member

سلام دوستان عزيز
    من سوالي از شما داشتم بنده يك سال كانادا هستم و الان مي خوام براي خواهرم همسر و فرزندشون دعوت نامه بفرستم. خواهرم خانه دار ولي همسرشون كارمند دولت همواه با ويزاي شينگن و مدارك مالي قوي. حالا من اكونتو به نام همسرشون باز كنم يا به نام خواهرم؟؟

Junior Member

سلام
    اگه کسی درخواست ویزای توریستی بده، و توی EE هم ثبت نام کرده باشه ولی Ineligible باشه، ممکنه به خاطر اقدام برای مهاجرت ریجکت بشه؟؟؟ یا توی mon project کبک ثبت نام کرده باشه، ولی هنوز چون باز نشده سایت کبک، سابمیت نکرده باشه، ممکنه به این دلایل ریجکت بشه ویزای توریستیش؟؟؟

با سلام
    من مدت ۳ سال که ساکن ایتالیا هستم (اقامتم دانشجوی هست)و برادرم هم اقامت دائم کانادا رو داره ، شاغل هم هست و درامدش خوبه.برای من دعوت نامه فرستاده، و من برای ویزا تورستی از رم می خوام اقدام کنم . باشرایط من احتمال گرفتن ویزا وجود داره . مهر ورود و خروج از ۴ کشور اروپا و بیلیت های سفر به اکثر کشورهای اروپا رو هم دارم.

جواب این سوال چیه ؟
    Do you have a family member who is a Canadian citizen or permanent resident and is 18 years or older?

:: family member
    An applicant's closest relatives, in the context of an application to IRCC. It is defined as a spouse or common-law partner, dependent children, and their dependent children.

نقل قول نوشته اصلی توسط masigoli نمایش پست ها
    سلام دوستان عزيز
    من سوالي از شما داشتم بنده يك سال كانادا هستم و الان مي خوام براي خواهرم همسر و فرزندشون دعوت نامه بفرستم. خواهرم خانه دار ولي همسرشون كارمند دولت همواه با ويزاي شينگن و مدارك مالي قوي. حالا من اكونتو به نام همسرشون باز كنم يا به نام خواهرم؟؟
    سلام
    هر کسی که مدارک مالی بهتری داره اپلیکنت اصلی باشه بهتره...در نهایت پرونده با هم خواهد بود و شما دعوتنامه رو برای همگی اعضا مینویسید...

نقل قول نوشته اصلی توسط farrokh125 نمایش پست ها
    سلام
    اگه کسی درخواست ویزای توریستی بده، و توی EE هم ثبت نام کرده باشه ولی Ineligible باشه، ممکنه به خاطر اقدام برای مهاجرت ریجکت بشه؟؟؟ یا توی mon project کبک ثبت نام کرده باشه، ولی هنوز چون باز نشده سایت کبک، سابمیت نکرده باشه، ممکنه به این دلایل ریجکت بشه ویزای توریستیش؟؟؟
    سلام
    متاسفانه بله... مشخصا داشتن پرونده مهاجرت چه ریجکت شده چه ریجکت نشده، نشون میده که احتمال این هست که فرد پس از سفر به ایران بر نگرده ... یک مقدار ریسکی هست

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad_sh88 نمایش پست ها
    با سلام
    من مدت ۳ سال که ساکن ایتالیا هستم (اقامتم دانشجوی هست)و برادرم هم اقامت دائم کانادا رو داره ، شاغل هم هست و درامدش خوبه.برای من دعوت نامه فرستاده، و من برای ویزا تورستی از رم می خوام اقدام کنم . باشرایط من احتمال گرفتن ویزا وجود داره . مهر ورود و خروج از ۴ کشور اروپا و بیلیت های سفر به اکثر کشورهای اروپا رو هم دارم.
    بله شرایط بدی ندارید ... ولی تا میتونید مدارکی ارائه بدید که نشون بده زندگی شما در ایتالیا در جریان هست و قصد ترک ایتالیا و موندن در کانادا رو ندارید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)