نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 955 از 1841 نخستنخست ... 455855905945946947948949950951952953954955956957958959960961962963964965100510551455 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,541 تا 9,550 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک

نقل قول نوشته اصلی توسط stormrage نمایش پست ها
    سلام دوستان نمیدونم اینجا میشه این سوالو مطرح کنم یا نه ولی ممنون میشم جواب بدین پدرو مادر من با ویزای توریستی میخوان بیان کانادا ولی انگلیسی بلد نیستن کسی اطلاعی داره از کجا میتونم در مورد سوالاتی که آفیسر تو فرودگاه کانادا ازشون میپرسه و مدارکی که باید باهاشون باشه یه سری اطلاعات پیدا کنم؟
    و سوال دومم در مورد بیمه هست واسه مدت اقامت یه ماهه به نظرتون چه بیمه ای مناسبتره؟
    ممنون
    اصلن نگران نباشید، اگر انگلیسی بلد نباشند و چیز مشکوکی هم در بین نباشه سوال و جوابی هم در کار نخواهد بود. اگر خیلی ضروری باشه مترجم یا افسر پلیس فارسی زبان میارن.
    در مورد مدارک، مدرک خاصی نیاز نیست داشته باشند به جز گذرنامه و ویزا. می تونید نشانی و شماره اتون رو هم براشون بفرستید که تو کیفشون داشته باشند.
    از شرکت های بیمه ی معروف کانادایی به صورت آنلاین میشه قیمت گرفت و دید کدومشون مناسب تر اند. البته از ایران هم می تونند بخرند و ارزونتر درمیاد. (قابل اعتماد هم هستند. من می شناسم کسی رو که بیمه اش از ایران بود و واقعن مشکل سلامتی اورژانسی براش ایجاد شد در سفر و بدون اذیت کردن هزینه هاش رو بهش پرداخت کردند.)
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط amirnezam777 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من بعداز 63 روز موفق به گرفتن ویزا شدم .سوالم اینه در جایی شنیدم که با این ویزا (ویزیتور)بعداز ورود به کانادا میتونیم از اونجا به دومنیکن کوبا ومکزیک سفر کنیم ایا کسی در این مورد اطلاعی داره؟
    مکزیک را مطمئن هستم که می تونید برید. برای بقیه کشورها بهتره به سایت سفارت آنها در کانادا مراجعه کنید.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

سلام.
    اگرويزاتااخر انقضاي پاسپورت داشته باشيم اولين ورود به كانادا زمان خاصى داره يا در طول مدتى كه ويزا داريم ميتونيم براى بار اول وارد كانادا بشيم؟
    درضمن ميخواستم بدونم دعوتنامه اى كه محصل براى پدررومادرش ميفرسته فقط امضا لازم داره يا مهر مدرسه هم نيازه؟

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahfardd نمایش پست ها
    سلام.
    اگرويزاتااخر انقضاي پاسپورت داشته باشيم اولين ورود به كانادا زمان خاصى داره يا در طول مدتى كه ويزا داريم ميتونيم براى بار اول وارد كانادا بشيم؟
    درضمن ميخواستم بدونم دعوتنامه اى كه محصل براى پدررومادرش ميفرسته فقط امضا لازم داره يا مهر مدرسه هم نيازه؟
    پاسخ هر دو پرسش شما با نقل قول از ویکی سایت اپلای ابراد:

ذ- اعتبار ویزا و مدت مجاز اقامت

ویزای توریستی کانادا از روز صدور تا تاریخ انقضای مندرج روی آن برای ورود معتبر است و محدودیت زمانی خاصی برای اولین ورود وجود ندارد.

دعوت نامه می تواند یک نامه ی شخصی کوتاه باشد که توضیح میدهد شما چه نسبتی با دعوت کننده دارید و به چه علت برای دیدن او می روید. در دعوت نامه باید این نکات گنجانده شود: نام کامل مهمان(ها) و میزبان، تاریخ تولد مهمان (ها) و میزبان، نسبت، هدف سفر، مدت زمان سفر، محل اقامت میهمان و شیوه ی پرداخت هزینه ها، زمانی که میهمان می خواهد کانادا را ترک کند، شغل میزبان، وضعیت قانونی میزبان در کانادا، و نشانی و تلفن میزبان در کانادا. پس از متن دعوت نامه، میزبان باید مدرکی که وضعیت قانونی او در کانادا را نشان دهد ارائه کند. برای مثال اگر شهروند است، کپی از صفحه ی اول گذرنامه ی کانادایی، یا کارت شهروندی و اگر مقیم دایم است تصویر کارت/مدرک اقامت، و اگر مقیم موقت است، تصویر مجوز کار یا تحصیل.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

Senior Member Waverider آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط avf نمایش پست ها
    سلام
    من برای خودم و همسرم اقدام کردم برای دیدن برادر خانمم که در کاناداست ، جواب این سوال رو بله زدم ، حالا چکار کنم؟
    سلام
    کاریش نمیشه کرد ولی نگران هم نباشید موردی نیست که به خاطرش ریجکت بشید

دوستان برای فامیلمون که 3 نفر هستن درخواست دادم .
    نامه بایومتریک برای
    پدر و مادر اومده ولی برای بچشون که 11 سالش هست نیومده. ایا بچه 11 ساله احتیاج به بایومتریک نداره یا براش بعدآ ارسال میشه ؟
    Power Start

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط SHAHIN_TTFU نمایش پست ها
    دوستان برای فامیلمون که 3 نفر هستن درخواست دادم .
    نامه بایومتریک برای
    پدر و مادر اومده ولی برای بچشون که 11 سالش هست نیومده. ایا بچه 11 ساله احتیاج به بایومتریک نداره یا براش بعدآ ارسال میشه ؟
    نیاز نداره. از مقدار پولی هم که براتون حساب کردن پرداخت کنید می تونستید متوجه بشید.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

دوستان براي مدت دريافت ويزا
    اون سوالي كه ميگه از كجا درخواست ويزا ميدهيد؟؟ من ميزنم استراليا ميگه ١٥ روز بعد از بايومتريك. چون من سيدني انجام دادم.
    حالا من درست ميزنم ؟؟؟ يا چون ايراني ام بايد بزنم ايران ؟؟؟
    سوال بعدي اينه كه دقيقا ١٥ روز طول ميكشه يا بيشتره ؟؟؟
    ممنونم

Senior Member Waverider آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط kamziad نمایش پست ها
    دوستان براي مدت دريافت ويزا
    اون سوالي كه ميگه از كجا درخواست ويزا ميدهيد؟؟ من ميزنم استراليا ميگه ١٥ روز بعد از بايومتريك. چون من سيدني انجام دادم.
    حالا من درست ميزنم ؟؟؟ يا چون ايراني ام بايد بزنم ايران ؟؟؟
    سوال بعدي اينه كه دقيقا ١٥ روز طول ميكشه يا بيشتره ؟؟؟
    ممنونم
    اگر محل درخواست رو زده باشید استرالیا بله همون 15 روز درست هست... نه دقیق نیست ممکنه بیشتر و یا کمتر بشه

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

دوستان سلام، من میخوام ببینم آنلاین اقدام کنم یا کاغذی؟ آیا پرپری ارجحیت داره یا فرقی نمیکنه؟ چون یکی دو تا آژانس پیدا کردم با یک ملیون همه کارا رو میکنن از جمله پرداخت آنلاین پول. بعضی میگن آنلاین ممکنه خوب مدارک ارسال نشه یا ناقص ارسال بشه بهتره پرپری ببری، آیا توصیه ای دارید ؟ ممنون از به اشتراک گذاری تجربه اتون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)