نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 956 از 1841 نخستنخست ... 456856906946947948949950951952953954955956957958959960961962963964965966100610561456 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,551 تا 9,560 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک

نقل قول نوشته اصلی توسط arshiar نمایش پست ها
    دوستان سلام، من میخوام ببینم آنلاین اقدام کنم یا کاغذی؟ آیا پرپری ارجحیت داره یا فرقی نمیکنه؟ چون یکی دو تا آژانس پیدا کردم با یک ملیون همه کارا رو میکنن از جمله پرداخت آنلاین پول. بعضی میگن آنلاین ممکنه خوب مدارک ارسال نشه یا ناقص ارسال بشه بهتره پرپری ببری، آیا توصیه ای دارید ؟ ممنون از به اشتراک گذاری تجربه اتون
    کوچکترین فرقی نمی کنه.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

سلام مترجم تاریخ عقدمو از شناسنامه با اختلاف یه روز اشتباه زده و من سری قبل با همون درخواست دادم الان اینسری سند ازدواجمو ترجمه کردم و میخوام دوباره اقدام کنم متوجه شدم چیکار باید بکنم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan9 نمایش پست ها
    سلام دوستان كسي اينجا هستش كه از طريق يك وك به جز وك استانبول و آنكارا اقدام كرده باشه؟ من ساكن سوئد هستم و نزديكترين وك بهم توي لهستان و يا آلمان هستش، يكي اينكه نميدونم اين وك ها هم به ايرانيا خدمات ميدن يا نه و يكي هم اينكه آيا بايد وقت قبلي بگيرم يا مثل استانبول همينجوري بعد از سابميت مدارك پاشم برم؟
    سلام من ساكن هلندم و در وك آلمان كارامو انجام دادم،مشكلي نداره

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad7011 نمایش پست ها
    سلام مترجم تاریخ عقدمو از شناسنامه با اختلاف یه روز اشتباه زده و من سری قبل با همون درخواست دادم الان اینسری سند ازدواجمو ترجمه کردم و میخوام دوباره اقدام کنم متوجه شدم چیکار باید بکنم
    اگر در روزش تفاوت داره خیلی چیز مهمی نیست. می تونید توی explanation letter یه نت بنویسید که این تبدیل تاریخ از Iranian Calendar به Gregorian یه روز اشتباه رخ داده.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhbll نمایش پست ها
    اگر در روزش تفاوت داره خیلی چیز مهمی نیست. می تونید توی explanation letter یه نت بنویسید که این تبدیل تاریخ از Iranian Calendar به Gregorian یه روز اشتباه رخ داده.
    ممنونم اگه به مترجم بگه اصلاح کنه و جدید بگیرم که مشکلی پیش نمیاد چون فرمهای قبلی رو بر اساس اون زدم

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad7011 نمایش پست ها
    ممنونم اگه به مترجم بگه اصلاح کنه و جدید بگیرم که مشکلی پیش نمیاد چون فرمهای قبلی رو بر اساس اون زدم
    نه اصن عمرن کارمندا چنین اختلاف کوچیکی رو متوجه بشن، تازه متوجه هم بشن براشون مهم نخواهد بود.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

Senior Member Waverider آواتار ها

سلام دوستان
    من برای یکی از اقوام کارهای ویزای ویزیتوریش رو انجام دادم گفتم یه خلاصه ای بدم
    خانم میانسال، به تنهایی سفر میکرد ،بازنشسته و تنها وابستگیش در ایران یک پسر دانشجو
    یک سند ملک
    یک سفر به اروپا و یک سفر به مالزی
    دعوتنامه از دختر خاله ای در کانادا
    سابمیت مدارک 30 April
    بایومتریک 8 May
    پاس ریکوئست May 10
    انگشت نگاری رو هم استانبول انجام دادن

Junior Member

دوستان من مي خوام براي خواهرم خودمم اقدام كنم. ميشه لطف كنيد بگيد از كجا شروع كنم؟ و كمي راهنمايي كنيد؟ متشكرم

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط masigoli نمایش پست ها
    دوستان من مي خوام براي خواهرم خودمم اقدام كنم. ميشه لطف كنيد بگيد از كجا شروع كنم؟ و كمي راهنمايي كنيد؟ متشكرم
    به ویکی سایت مراجعه کنید. (لینک در امضا=>)

Junior Member

با سلام من پاسپورتم تا پایان اذر96اعتبار داره ولی میخواهم اواسط تیر برم کانادا ,تا پایان پاسپورتم هم ویزا دارم ولی باید از زمان خروج ,پاسپورت 6 ماه اعتبار داشته باشه برای عویضکردن پاسپورت اعتبار ویزا کانادام انتقال پیدا میکنه لطفا راهنمایی کنید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)