نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 958 از 1841 نخستنخست ... 458858908948949950951952953954955956957958959960961962963964965966967968100810581458 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,571 تا 9,580 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک

نقل قول نوشته اصلی توسط eagle13 نمایش پست ها
    با سلام
    اگر برای ویزا آنلاین اقدام میکنیم در فرم IMM 5257 قسمت contact information نیازی است اطلاعات آدرس کاملا" درج بشه ؟ یا فقط موقعی که کاغذی اقدام میکنیم نیاز است ؟
    با تشکر
    سلام، همه ی اطلاعات باید توی فرم ها کامل باشه، فرقی نمی کنه از چه روشی پرونده رو می فرستید.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

سلام دوستان
    من برای پدر مادرم ویزای ویزیتوری کانادا اپلای کردم. قرار هست برن استانبول برای انگشت نگاری. به جز اون نامه انگشت نگاری که اومده تو پروفایل CIC و پاسپورتشون. مدرک دیگه ای هم لازم هست با خودشون ببرن؟ اون مدارک ترجمه شده که آپلود کردن، اصلش رو لازم هست ببرن با خودشون؟
    بعد اونجا کارشون که پیچیده نیست؟ باید خیلی زود برن که تو صف طولانی نایستن؟
    خیلی ممنون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط alioo نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای پدر مادرم ویزای ویزیتوری کانادا اپلای کردم. قرار هست برن استانبول برای انگشت نگاری. به جز اون نامه انگشت نگاری که اومده تو پروفایل CIC و پاسپورتشون. مدرک دیگه ای هم لازم هست با خودشون ببرن؟ اون مدارک ترجمه شده که آپلود کردن، اصلش رو لازم هست ببرن با خودشون؟
    بعد اونجا کارشون که پیچیده نیست؟ باید خیلی زود برن که تو صف طولانی نایستن؟
    خیلی ممنون

درسته. فقط نامه CIC و پاسپورت. مدارک ترجمه شده نیازی نیست.
    کار خاصی ندارن. معطلی به ترافیک مراجعین بستگی داره. بعیده بیشتر از 1 ساعت معطل بشن.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

سلام دوستان

وقت بخیر
    من دانشجو هستم میخوام برای ویزای ویزیتور برای پدر و مادرم اپلای کنم. به طور عجیبی سوالاتی که این بار سایت از من پرسید که مدارک مورد نیاز رو نشون بده با دفعات قبل فرق داشت و بیشتر بود. تغییری دادن اخیرا؟

اول اپلیکیشن یکبار میپرسه هدف از مسافرت اپلیکنت چیه که من دیدار خانواده رو وارد میکنم و اون اخر دوباره میپرسه که هدف "خانواده" از اومدن به کانادا چیه که دو تا گزینه داره

visit - tourism
    visit- all other types

کدوم رو من باید انتخاب کنم؟ به نظر میاد هیچ فرق خاصی نداره ولی اون بار اول که سوال پرسید دیدار خانواده و توریست دو تا گزینه جدا داشت...

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

درود،

من دو تا سوال دارم. یکی اینکه من در یک summer school که در دانشگاه تورنتو برگزار میشه پذیرفته شدم. یه دوره کوتاه مدت 5 روزه هست. توی یکی از سوال های مربوط به اپلای ویزا توی سایت، پرسیده که آیا کار میکنید یا نه؟ من الان دارم یه اینترنشیپ که 3 ماه هست رو در فرانسه میگذرونم (به صورت روزانه و فول تایم) و یه مقدار حقوق هم میگیرم. ولی این اینترنشیپ تا آخر ژوئن تموم میشه. الان باید بزنم کار میکنم یا نه؟
    سوال دومم هم اینه که در یکی از سوالها پرسیده شده آیا کسی شما رو ساپورت مالی میکنه؟ ولی شخص حقیقی منو ساپورت مالی نمیکنه، و من بورسیه کامل از طرف دانشگاه هستم. الان با توجه به اینکه شخص حقیقی منو ساپورت مالی نمیکنه،در جواب سوال بالا چی باید بگم؟
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

Junior Member

سلام دوستان من و همسر و پسرم آخر فروردین بایومتریک انجام دادیم و هفته پیش ایمیل درخواست پاسپورت برامون اومد سوالم اینه که من پاسم 3 سال وقت داره با توجه به اینکه اخیرا ویزارو تا آخر وقت پاسپورت میدن اگر پاسمو جدید کنم مشکلی به وجود نمیاد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط taranehse نمایش پست ها
    سلام دوستان من و همسر و پسرم آخر فروردین بایومتریک انجام دادیم و هفته پیش ایمیل درخواست پاسپورت برامون اومد سوالم اینه که من پاسم 3 سال وقت داره با توجه به اینکه اخیرا ویزارو تا آخر وقت پاسپورت میدن اگر پاسمو جدید کنم مشکلی به وجود نمیاد؟
    در مهلتی که دارید پاسپورت جدید بگیرید و آنرا بهمراه پاسپورت قبلی که باطل شده است تحویل بدهید،هیچ توضیحی هم لازم نیست.

Member Mana_R آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران - امیرکبیر

دوستان سلام
    آیا امکان داره نامه بایومتریک بیش از 24 ساعت بعد از سابمیت طول بکشه؟!

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Mana_R نمایش پست ها
    دوستان سلام
    آیا امکان داره نامه بایومتریک بیش از 24 ساعت بعد از سابمیت طول بکشه؟!
    بله. اما منتظر دریافت ایمیل نباشید. شاید اصلا ایمیل نیاد و فقط در قسمت پیام های اکانت اون رو ببینید.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Senior Member Waverider آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmad_Ra نمایش پست ها
    سلام دوستان

وقت بخیر
    من دانشجو هستم میخوام برای ویزای ویزیتور برای پدر و مادرم اپلای کنم. به طور عجیبی سوالاتی که این بار سایت از من پرسید که مدارک مورد نیاز رو نشون بده با دفعات قبل فرق داشت و بیشتر بود. تغییری دادن اخیرا؟

اول اپلیکیشن یکبار میپرسه هدف از مسافرت اپلیکنت چیه که من دیدار خانواده رو وارد میکنم و اون اخر دوباره میپرسه که هدف "خانواده" از اومدن به کانادا چیه که دو تا گزینه داره

visit - tourism
    visit- all other types

کدوم رو من باید انتخاب کنم؟ به نظر میاد هیچ فرق خاصی نداره ولی اون بار اول که سوال پرسید دیدار خانواده و توریست دو تا گزینه جدا داشت...
    سلام
    ممكنه يكسرى تغييرات جزئى كرده باشه، گزينه دوم رو بزنيد، چون ديدار خانواده طبيعتا بايد جزو اون باشه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)