نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 959 از 1841 نخستنخست ... 459859909949950951952953954955956957958959960961962963964965966967968969100910591459 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,581 تا 9,590 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Senior Member Waverider آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک

نقل قول نوشته اصلی توسط arash-iran نمایش پست ها
    درود،

من دو تا سوال دارم. یکی اینکه من در یک summer school که در دانشگاه تورنتو برگزار میشه پذیرفته شدم. یه دوره کوتاه مدت 5 روزه هست. توی یکی از سوال های مربوط به اپلای ویزا توی سایت، پرسیده که آیا کار میکنید یا نه؟ من الان دارم یه اینترنشیپ که 3 ماه هست رو در فرانسه میگذرونم (به صورت روزانه و فول تایم) و یه مقدار حقوق هم میگیرم. ولی این اینترنشیپ تا آخر ژوئن تموم میشه. الان باید بزنم کار میکنم یا نه؟
    سوال دومم هم اینه که در یکی از سوالها پرسیده شده آیا کسی شما رو ساپورت مالی میکنه؟ ولی شخص حقیقی منو ساپورت مالی نمیکنه، و من بورسیه کامل از طرف دانشگاه هستم. الان با توجه به اینکه شخص حقیقی منو ساپورت مالی نمیکنه،در جواب سوال بالا چی باید بگم؟
    سلام
    بله بايد بزنيد كار ميكنيد
    بعد توى فرم ها ازتون ميپرسه در مورد كار و خب طبيعتا اين مورد رو مينويسيد و خودشون متوجه ميشن منظورتون رو وقتى بنويسيد كه اينترنشيپ هست
    بله، جوابش بله هست

Junior Member

با سلام
    داخل چک لیست (application form ) فرم IMM 5257 را کامل نمودم ولی تو قسمت Optional Documents دوباره فرم (Schedule1 (IMM 5257 پیشنهاد داده , من متوجه نشدم چون شبیه قسمتی از فرم اصلی است ٕ باید فرم Optional را هم کامل کنم .

Junior Member

سلام
    گردش مالى ٤ماهه حدودبيست صفحه هست .بانك ديگه گردش مالى يك صفحه اى نميده.بااينكه حجمش روكم ميكنم بازجا نميشه.كسي اين مشكل رو داشته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahfardd نمایش پست ها
    سلام
    گردش مالى ٤ماهه حدودبيست صفحه هست .بانك ديگه گردش مالى يك صفحه اى نميده.بااينكه حجمش روكم ميكنم بازجا نميشه.كسي اين مشكل رو داشته؟
    اگر مشکل حجم فایل دارید با نرم افزار کامل ادوب آکروبات میتوانید حجم فایل پی دی اف را به مقدار بسیار زیادی کاهش دهید.

سلام
    اصلا گردش مالی نباید تهیه کنید
    مدرکی که شما نیاز دارید گواهی تمکن مالی هست که کلا یک صفحه هست
    فقط 3 تا رقم مهم داره ... 1- توی این مدت (4 ماه) چه مقدار پول وارد حسابتون شده 2- چه مقدار خارج شده 3-چه مقدار الان پول توی حساب دارید...

نقل قول نوشته اصلی توسط eagle13 نمایش پست ها
    با سلام
    داخل چک لیست (application form ) فرم IMM 5257 را کامل نمودم ولی تو قسمت Optional Documents دوباره فرم (Schedule1 (IMM 5257 پیشنهاد داده , من متوجه نشدم چون شبیه قسمتی از فرم اصلی است ٕ باید فرم Optional را هم کامل کنم .
    اون فرم در صورتی باید پر بشه که به یکی از سوال های بخش آخر فرم 5257 جواب مثبت داده باشید.. در غیر اینصورت اختیاری هست و عملا میتونید سابقه سفر رو در اون فرم بنویسید و باقی بخش ها خالی خواهد بود

Junior Member

ممنونم
    همون نامه اى كهTURNOVER OF CREDIT AND DEBIT ENTRIES وcredit balance رو توش نوشته؟

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط Waverider نمایش پست ها
    سلام
    بله بايد بزنيد كار ميكنيد
    بعد توى فرم ها ازتون ميپرسه در مورد كار و خب طبيعتا اين مورد رو مينويسيد و خودشون متوجه ميشن منظورتون رو وقتى بنويسيد كه اينترنشيپ هست
    بله، جوابش بله هست
    واقعا ممنون. فقط یک سوال دیگه: این summer school در جولای برگزار میشه، یعنی زمانی که اینترنشیپ من تموم شده (همونطور که گفتم اینترنشیپم آخر جون تموم میشه). با این حال بازم موقع اپلای باید بنویسم که مشغول به کارم؟ و سوال آخرم در مورد bank statement هست. اینجا (در فرانسه) من میتونم Bank statement رو بصورت آنلاین بگیرم (که مسلما بدون مهر و امضای بانک هست). آیا احتیاج به مهر و امضای بانک زیر bank statement هست یا نه؟
    صمیمانه سپاسگزارم.
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

ممنونم
    همون نامه اى كهTURNOVER OF CREDIT AND DEBIT ENTRIES وcredit balance رو توش نوشته؟
    خواهش میکنم
    دقیقا
    اگر تشریف ببرید بانک و بگید گواهی تمکن مالی میخواهید دقیقا همون رو بهتون خواهند داد

نقل قول نوشته اصلی توسط arash-iran نمایش پست ها
    واقعا ممنون. فقط یک سوال دیگه: این summer school در جولای برگزار میشه، یعنی زمانی که اینترنشیپ من تموم شده (همونطور که گفتم اینترنشیپم آخر جون تموم میشه). با این حال بازم موقع اپلای باید بنویسم که مشغول به کارم؟ و سوال آخرم در مورد bank statement هست. اینجا (در فرانسه) من میتونم Bank statement رو بصورت آنلاین بگیرم (که مسلما بدون مهر و امضای بانک هست). آیا احتیاج به مهر و امضای بانک زیر bank statement هست یا نه؟
    صمیمانه سپاسگزارم.
    خواهش میکنم
    خب باید زودتر اقدام کنید، در هر صورت برمیگرده به اینکه آیا در لحظه ای که اقدام میکنید و فرم ها رو پر میکنید مشغول به کار هستید یا خیر... اگر در اون لحظه اینترنشیپ شما تمام شده باشه طبیعتا کار نخواهید داشت
    فکر میکنم همون کافی باشه ... حالا برای اطمینان هم میتونید از بانک بخواهید که براتون مهرش کنه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)