نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 961 از 1841 نخستنخست ... 461861911951952953954955956957958959960961962963964965966967968969970971101110611461 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,601 تا 9,610 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Senior Member Waverider آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad7011 نمایش پست ها
    سلام من از یه‌بانکی تمکن مالی دارم که هز خود شعبه صادر شده و فقط نوشته اینقد مبلغ توش هست و به دلار کانادا هم نوشته نشده و یه گردش مالی کم هم ضمیمش هست و از یه بان دیگه گردش ۱۳ صفحه ای دارم بدون گواهی تمکن نشد بگیرم فقط گردشش هست بنظرتون چیکار کنم البته مادرم ویزا گرفت با همین گواهی تمکن بانک اول ممکنه بخاطر این پرونده رو رد کنن ؟ مرسی
    همه بانک های اون گواهی تمکن رو میدن... فقط بعضی از کارمندها وارد نیستند... گردش به دردتون نمیخوره.... فقط مطمئن بشید بانکی که میرید شعبه ارزی داره... اگر نداشته باشه انجام نمیدن و یا بلد نیستن انجام بدن... بانک های خصوصی هر شعبه ای باید این کار رو انجام بده.. ولی در مورد دولتی ها این طور نیست....مشکل اینکه اون گردش رو کلی هزینه اش میشه ترجمه کنید و عملا ارزشی هم نداره

نقل قول نوشته اصلی توسط ro0fia نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان،
    من برای ویزای موقت دارم اقدام می کنم و در قسمت purpose of travel سه تا گزینه دارم؛

• Your flight ticket departing Canada,
    • Your travel itinerary (e.g. places you will visit or stay, such as hotel booking),
    • Proof of a medical appointment.

که من می خوام بلیت رو تهیه کنم. اما می خوام بدونم بقیه عزیزان بلیت رو چکار می کنن؟ می خرن؟ رزرو می کنن؟؟ و اینکه اینجا نوشته بلیت برگشت از کانادا رو می خوان. یعنی لازم نیست بلیت رفت رو ارائه بدم؟
    لطفا راهنماییم کنید.....
    بعضی ها این بلیط رو رزرو میکنند.. که البته خیلی فایده خاصی نداره... چون رزرو هست...ولی حالا اگر هم رزرو کردید بد نیست...رفت و برگشت با هم دیگه ... منظور این هست بلیط رفت به تنهایی ارائه ندید چون میخوان مطمئن بشن که بر میگردید

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahfardd نمایش پست ها
    سلام
    من ويزاكارت ندارم.براى پرداخت هزينه اپليكيشن چه راههايي هست ؟
    سایت های هستن که کارشون پرداخت این جور هزینه ها هست... سرچ کنید پیدا میکنید... مطمئن هم هستن
    یک گزینه دیگه دوست یا آشنایی که این کار رو براتون انجام بده هست
    گزینه دیگه دستی بردن مدارک و پرداخت در وک هست

Junior Member

مرسی از راهنماییتون . به نظر شما اگر من بلیت رو بخرم نتیجه ای برای گرفتن ویزا داره یا نه ؟ آخه رزرو بلیت فقط چند روز اعتبار داره...اطلاع دارین کسایی که فقط رزرو کردن چه نتیجه ای گرفتن؟

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

مرسی از راهنماییتون . به نظر شما اگر من بلیت رو بخرم نتیجه ای برای گرفتن ویزا داره یا نه ؟ آخه رزرو بلیت فقط چند روز اعتبار داره...اطلاع دارین کسایی که فقط رزرو کردن چه نتیجه ای گرفتن؟
    به هیچ وجه تا دریافت ویزا برای بلیت هزینه نکنید.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

Junior Member

خب شما چه پیشنهادی دارید؟ بلیت رو رزرو کنم فقط؟ من با آژانس ها تماس گرفتم. مثلا KLM گفته رزرو فقط تا 48 ساعت اعتبار داره.. این موضوع مشکل ساز نمی شه؟ شما اطلاع ندارین بقیه دوستان چه کار کردن و چه نتیجه ای گرفتن؟

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

خب شما چه پیشنهادی دارید؟ بلیت رو رزرو کنم فقط؟ من با آژانس ها تماس گرفتم. مثلا KLM گفته رزرو فقط تا 48 ساعت اعتبار داره.. این موضوع مشکل ساز نمی شه؟ شما اطلاع ندارین بقیه دوستان چه کار کردن و چه نتیجه ای گرفتن؟
    آره همون کافیه. می تونید از خود وبسایت خط های هوایی یه برنامه ی سفر مطابق اون تاریخ هایی که قراره سفر کنید تنظیم کنید و به شکل پی دی اف ذخیره کنید، که مثلن فلان روز پرواز از تهران به هلند و از اون جا به ونکوور و غیره. نیاز نیست چیز خیلی رسمی ای باشه.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

Junior Member

دوستان لطفا امکانش هست که یک نفر من رو راهنمایی کنه.

من دانشجو هستم در حال حاضر و میخوام یه چند روز توریستی برم کانادا و برگردم. بنابراین میخوام ویزای توریستی بگیرم. میخواستم بدونم که تو قسمت مدارک واسه این دو تا چی اپلود کنم:
    1-Proof of Financial Resource of Supporter (فقط صورت حساب بانکی کافیه؟)
    2-Purpose of Travel – Other( فقط نامه ی اشتغال به تحصیل بذارم کافیه؟)

خیلی ممنون از وقتتون.

نقل قول نوشته اصلی توسط Roughe1 نمایش پست ها
    دوستان لطفا امکانش هست که یک نفر من رو راهنمایی کنه.

من دانشجو هستم در حال حاضر و میخوام یه چند روز توریستی برم کانادا و برگردم. بنابراین میخوام ویزای توریستی بگیرم. میخواستم بدونم که تو قسمت مدارک واسه این دو تا چی اپلود کنم:
    1-Proof of Financial Resource of Supporter (فقط صورت حساب بانکی کافیه؟)
    2-Purpose of Travel – Other( فقط نامه ی اشتغال به تحصیل بذارم کافیه؟)

خیلی ممنون از وقتتون.
    سلام
    ١- قسمت اول بايد گواهى تمكن مالى و هر چيز مالى ديگه از جمله سند ملك، فيش حقوقى و امثال اينها بگذاريد، اينكه كافى باشه رو نميدونم و آفيسر تصميم گيرى ميكنه، هر چى بيشتر بهتر
    ٢- در اين قسمت هم بايد شرح سفر بنويسيد كه براى چى ميايد، كجاها ميريد و كسرى مدارك ديگه هم اگر داريد بهتره بگذاريد مثل بليط هواپيما، رزرو هتل و امثال اينها... نامه اشتغال به تحصيل هم اينجا بگذاريد مشكلى نداره ولى توى همون شرح سفر بايد به اينكه دانشجو هستيد و اين گواهى اشاره كنيد

Junior Member

با سلام
    ۱- فرم ۵۲۵۷ و ۵۶۴۵ هم برای پدر و هم برای مادر آنلاین پر کردم , هیچکدام نیازی نیست امضا بکنند ؟
    ۲- پدرم سال ۱۳۸۰ از اداره دولتی بازنشسته و سپس تو کار ساخت وساز مسکن فعالیت کرده و جواز پروانه اشتغال بکار معمار تجربی نیز سال ۱۳۸۸ کسب کرده وکارت عضویت انجمن معماران تجربی را نیز دارد و هرسه مدرک را به ترجمه رسمی دارم . فقط نمیدانم چطوری اعلام کنم ؟ فقط بازنشسته بزنم یا هر دو رو اعلام کنم؟ ( با توجه به دستورالعمل ده سال گذشته فرمها وهمچنین در صورت بازنشستگی ۱۰ سال آخر سوابق ٕ چند سال رو باید در فرمه پوشش بدم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)