نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 986 از 1841 نخستنخست ... 486886936976977978979980981982983984985986987988989990991992993994995996103610861486 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,851 تا 9,860 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک

نقل قول نوشته اصلی توسط onlynegar نمایش پست ها
    دوستان میخوام فرم ها رو برای پدرم پر کنم ولی این بخش سربازی برای من خیلی گیج کننده شده . میشه بگین جواب این سوال برای کسی که سربازی رفته بله میشه یا خیر ؟ الان متوجه نمیشم فقط non obligatory رو میخواد یا نه !!!!

Did you serve in in any military, militia, civil defence unit or served in a security organization or police force (including non-obligatory national service, reserve or voluntary units).
    در واقع نیاز نیست ولی یکی از بستگان بله رو انتخاب کرده بود که مشکلی هم پیش نیامد و در کمتر از یک هفته ویزا هم گرفت. فقط وقتی بله انتخاب میکنید یک فرم اضافه هم باید پر کنید.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط onlynegar نمایش پست ها
    دوستان دو تا سوال دارم لطفا اگه تجربه ایی دارین بفرمایید . من میخوام برای پدر و مادرم که از هم جدا شدن برای ویزا اقدام کنم .

1- آیا برای پدر و مادری که از هم طلاق گرفته اند میتونم همزمان با دو تا اکانت کاملا مجزا اقدام کنم برای ویزای توریستی ؟ احتمال داره که به یکی ویزا ندن یا اصلا ربطی نداره ؟
    2- میتونم برای هر دو یک فرم پر کنم و یکی رو بزارم main applicant ؟ یا تنها در صورتی میشه این کارو کرد که هر دو نفر با هم نسبت فامیلی داشته باشن ؟
    1- حتی آنهایی هم که طلاق نگرفته اند میتوانند مجزا اقدام کنند پس جواب بله هست. بله هر امکانی وجود داره.
    2- خیر, در فرم گفته اعضای یک خانواده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nedy نمایش پست ها
    بله طبیعیه. ممکنه تا پس فردا هم نیاد. دو روز تعطیلی بوده. نگران نباشید.
    خیلی ممنونم. فقط یه سوال کوچیک دیگه ازتون داشتم. برای دادن بیومتریک حتما باید از ایران خارج شد؟

Junior Member

سلام دوستان
    اگر انگشت نگاری رو استانبول انجام داده باشیم و پاس ریکوست شدیم، پاسپورت رو کجا باید بدیم تا ویزا رو بگیریم (اگه نخوایم بدیم آزانس)؟ اگه خودمون بخوایم پاس رو ببریم، باید بریم آنکارا؟ کسی می دونه چه روزایی سفارت پاس رو می گیره و کی پس می ده؟ چند روز طول می کشه؟
    ممنون

پس ما باید چکار کنیم بریم کانادا. یک سری موسساتم هست میگن تضمینی ویزای توریستی جور میکنیم. با 6 ماه موندن دنبال کار میگردیم درست شد ویزای کاری میدن میمونیم کار می کنیم.

یک راه بگید ما بتونیم بریم کانادا برای کار. خب اگه برم چند ماه اونجا بمونم خودش یک امتیازی میشه. میرم زبان فرانسه هم اونجا یاد میگیرم به این طریق امتیاز کبک را کسب میکنم دنبال کار هم میگردم. اصلا با ویزای توریستی میشه دنبال کار بود با کارفرماها صحبت کردم. رشته ام مهندسی هوافضا است. کار اونجا برای این رشته خوبه. حتی راضیم با هزینه شخصی یک کار داوطلبانه یا اینترن پیدا کنم. بعد چند ماه بالاخره شغل پایدار پیدا کنم

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط applyabroadasg نمایش پست ها
    یک راه بگید ما بتونیم بریم کانادا برای کار. خب اگه برم چند ماه اونجا بمونم خودش یک امتیازی میشه. میرم زبان فرانسه هم اونجا یاد میگیرم به این طریق امتیاز کبک را کسب میکنم دنبال کار هم میگردم. اصلا با ویزای توریستی میشه دنبال کار بود با کارفرماها صحبت کردم. رشته ام مهندسی هوافضا است. کار اونجا برای این رشته خوبه. حتی راضیم با هزینه شخصی یک کار داوطلبانه یا اینترن پیدا کنم. بعد چند ماه بالاخره شغل پایدار پیدا کنم
    دوست عزیز این راهش نیست. هیچ کارفرمای کانادایی به شما که ویزای توریستی داره کار نخواهد داد چون خلاف قانونه بعدم اگر پیشنهاد دادن شما نمی تونی ویزا را از داخل کانادا به ویزای کار تبدیل کنی چون غیرممکنه، باید از کانادا خارج بشی با پیشنهاد شغلی که به فرض تقریباً محال از کارفرما گرفتی بری دنبال ویزای کار. یا اینکه مثل همه قدری صبور باشید و مراحل مهاجرت را طی کنید.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Senior Member Waverider آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sarolin نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگر انگشت نگاری رو استانبول انجام داده باشیم و پاس ریکوست شدیم، پاسپورت رو کجا باید بدیم تا ویزا رو بگیریم (اگه نخوایم بدیم آزانس)؟ اگه خودمون بخوایم پاس رو ببریم، باید بریم آنکارا؟ کسی می دونه چه روزایی سفارت پاس رو می گیره و کی پس می ده؟ چند روز طول می کشه؟
    ممنون
    میتونید بدید وک براتون این کار رو انجام بده ولی در هر صورت روندش چند روزی طول میکشه و ممکنه بیشتر از مدت زمانی باشه شما اونجا هستید... حداقل ممکنه سه روز طول بکشه

Senior Member Waverider آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Roughe1 نمایش پست ها
    خیلی ممنونم. فقط یه سوال کوچیک دیگه ازتون داشتم. برای دادن بیومتریک حتما باید از ایران خارج شد؟
    بله متاسفانه vfs نمایندگی برای بخش ویزا کانادا در ایران نداره

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی کاربردی

how do I respond to this question ?

Are you giving someone access to your application?
    Yes, I will be appointing a representative to apply on my behalf Yes, grant authorization for IRCC to release your application information to another person. Yes, both appoint a representative and grant authorization to IRCC to release information to another person.
    No
    [COLOR=#00297B !important][/COLOR]Help

Yes, I will be appointing a representative to apply on my behalf Yes, grant authorization for IRCC to release your application information to another person. Yes, both appoint a representative and grant authorization to IRCC to release information to another person. No

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)