نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 987 از 1841 نخستنخست ... 487887937977978979980981982983984985986987988989990991992993994995996997103710871487 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,861 تا 9,870 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک

با سلام دوستان راهنما
    بعد ارسال مدارک یک نامه به شرح زیر دریافت کردم ٕ منظور این قسمت نامه رو متوجه نشدم :
    You are expected to provide a COPY of your passport with your electronic application. If IRCC needs your physical
    passport, IRCC will request that you submit it to our office.
    یعنی یه کپی دوباره از پاسپورت میخواد ؟ البته قبلا" داخل مدارک من آپلود کردم.

سلام دوستان یه سوال لطفا هر کی میدونه نظرشو بگه ممنون
    با فرض داشتن ویزای مولتی که تازه گرفته شده برای درخواست ویزای توریستی کدوم راهو پیشنهاد میدید البته دو بار شینگن استفاده کردم
    قبل از سفر شینگن رفتن به عنوان یکی از اهداف سفر یعنی چند روز اروپا میمونم بعد راهی کانادا میشم
    رفتن به شینگن و انگشت نگاری دراونجا
    برگشت از سفر و با مهر ورود و خروج از شینگن

Junior Member

سلام دوستان
    ميخواستم بدونم ديگه مثل قبل امكان گرفتن ويزاي توريستي با راول هيستوري و مدارك مالي خوب وجود نداره؟ و چقدر ميشه به اين اژانسها اعتماد كرد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها

ممنون از پاسخ
    مشکل ابنه که محل اقامت من (سوید) وک وجود نداره و من دوسلدورف رفتم واسه وک. الان تو این سایت منو به سمت انگلیس لینک میکنه که نشدنی منطقا. سوال اینه که فقط در مراکز وک میشه ویزارو کالکت کرد؟ یا محل سکونت حتی اگه وک نداره میشه این کارو انجام داد؟

Junior Member

سلام دوستان
    دو تا سوال دارم هر کدوم رو دوستان بتونن جواب بدن ممنون میشم..

من ساکن استکهلم هستم، رفتم وک دوسلدورف اقدام کردم و پاس ریکوئست هم اومده و تا 17 روز دیگه باید پاسم رو بفرستم، حالا نکته ای که هست اینه که نمیدونم پاسپورتم رو کجا بفرستم؟ همون دفتر استکهلم؟ من خودم برداشتم از اون نامه ای که اومده همون دفتر استکهلمه ولی دو نفر از دوستام فرستادن لندن.. نمیدونم چرا.. بهشون هم دسترسی ندارم که بپرسم الان.. اگر کسی تجربه ی مشابه داره ممنون میشم جواب بده

نکته ی دیگه اینکه من در این مدت مسافرتم و به پاسپورتم احتیاج دارم و پاسپورتم رو با یه هفته تاخیر میتونم براشون بفرستم.. قبول میکنند؟ اگر نه، چطور میشه فرستادن پاسپورت رو به تعویق بندازم؟

ممنون

Senior Member Waverider آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط s_noori نمایش پست ها
    how do I respond to this question ?

Are you giving someone access to your application?
    Yes, I will be appointing a representative to apply on my behalf Yes, grant authorization for IRCC to release your application information to another person. Yes, both appoint a representative and grant authorization to IRCC to release information to another person.
    No
    [COLOR=#00297B !important][/COLOR]Help

Yes, I will be appointing a representative to apply on my behalf Yes, grant authorization for IRCC to release your application information to another person. Yes, both appoint a representative and grant authorization to IRCC to release information to another person. No

just choose NO
    don't make things complicated ... there will be additional forms to fill if you choose YES...
    and the result won't change...

نقل قول نوشته اصلی توسط eagle13 نمایش پست ها
    با سلام دوستان راهنما
    بعد ارسال مدارک یک نامه به شرح زیر دریافت کردم ٕ منظور این قسمت نامه رو متوجه نشدم :
    You are expected to provide a COPY of your passport with your electronic application. If IRCC needs your physical
    passport, IRCC will request that you submit it to our office.
    یعنی یه کپی دوباره از پاسپورت میخواد ؟ البته قبلا" داخل مدارک من آپلود کردم.

سلام
    بله ...نمیدونم برای چی مجددا خواستن ولی یکبار دیگه اسکن رو باید براشون بفرستید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nedy نمایش پست ها
    سلام. از این لینک استفاده کنید و یه پرسشنامه رو پر کنید. نهایتاً بهتون یه کد و لیست مدارک رو نشون میده. بعدش شما یه اکانت در CIC می سازید و همین لیست مدارک رو با دادن کد مربوطه در اکانتتون بازیابی می کنید. اونجاست که میتونید مدارکی رو که آماده کردید آپلود کنید. لینک هم این هستش: http://www.cic.gc.ca/ctc-vac/getting-started.asp

به این سوال : How long are you planning to stay in Canada?
    جواب موقت کمتر از 6 ماه رو بدین. چون شما در هر بار ورود، فقط 6 ماه اجازه ماندن در کانادا رو دارید. این روی اینکه ویزای چند ساله بگیرین اثری نداره مگر در موارد خاصی که مثلاً ویزای سینگل و کوتاه مدت بدن.
    کاری که گفتید انجام دادم به من یه چک لیست که step های کار رو نوشته ولی اثری از کد نیست ؟؟امکانش هست این کد رو بعد از ساخت اکانت بدست آورد یا باید قبلش باشه؟
    و اینکه من باید برای خودم و همسرم که میخواهیم با هم سفر کنیم باید اکانت جدا درست کنم ؟ چون فقط همسرم کار میکنه و مدارک شغلی داره اگر من جدا درخواست بدم با توجه به اینکه که شغل ندارم امکان دریافت ویزا هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mdi نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ
    مشکل ابنه که محل اقامت من (سوید) وک وجود نداره و من دوسلدورف رفتم واسه وک. الان تو این سایت منو به سمت انگلیس لینک میکنه که نشدنی منطقا. سوال اینه که فقط در مراکز وک میشه ویزارو کالکت کرد؟ یا محل سکونت حتی اگه وک نداره میشه این کارو انجام داد؟
    سلام
    شما دو راه دارید یا همون وک توی دوسلدورف و یا اینکه ویزا آفیس لندن که مسئول بررسی پرونده بوده
    توی ایران وکالت میدن آژانس ها این کار رو انجام میدن ... بهتره زنگ یا ایمیل بزنید و از ویزا آفیس لندن بپرسید شاید امکان این باشه که پاسپورت رو پست کنید براشون

Junior Member

سلام
    کسی تجربه کالکت ویزا(توریستی) در وک پاریس رو داره که چقدر زمان میبره؟ تماس گرفتم میگن اجازه ندارن بگن.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)