نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 988 از 1841 نخستنخست ... 488888938978979980981982983984985986987988989990991992993994995996997998103810881488 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,871 تا 9,880 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Senior Member Waverider آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan9 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دو تا سوال دارم هر کدوم رو دوستان بتونن جواب بدن ممنون میشم..

من ساکن استکهلم هستم، رفتم وک دوسلدورف اقدام کردم و پاس ریکوئست هم اومده و تا 17 روز دیگه باید پاسم رو بفرستم، حالا نکته ای که هست اینه که نمیدونم پاسپورتم رو کجا بفرستم؟ همون دفتر استکهلم؟ من خودم برداشتم از اون نامه ای که اومده همون دفتر استکهلمه ولی دو نفر از دوستام فرستادن لندن.. نمیدونم چرا.. بهشون هم دسترسی ندارم که بپرسم الان.. اگر کسی تجربه ی مشابه داره ممنون میشم جواب بده

نکته ی دیگه اینکه من در این مدت مسافرتم و به پاسپورتم احتیاج دارم و پاسپورتم رو با یه هفته تاخیر میتونم براشون بفرستم.. قبول میکنند؟ اگر نه، چطور میشه فرستادن پاسپورت رو به تعویق بندازم؟

ممنون
    سلام
    مسئول بررسی پرونده شما ویزا آفیس لندن هست.... پس باید فرستاده بشه اونجا ... دیر فرستادن معمولا باعث میشه که ویزا رو از دست بدید ... بهتره برای اطمینان با ویزا آفیس لندن تماس بگیرید و ازشون فرصت بخواهید
    اینکه چرا باید بفرستید لندن رو از این لینک پایین نگاه کنید
    http://www.cic.gc.ca/english/informa...ons/london.asp

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Waverider نمایش پست ها
    سلام
    شما دو راه دارید یا همون وک توی دوسلدورف و یا اینکه ویزا آفیس لندن که مسئول بررسی پرونده بوده
    توی ایران وکالت میدن آژانس ها این کار رو انجام میدن ... بهتره زنگ یا ایمیل بزنید و از ویزا آفیس لندن بپرسید شاید امکان این باشه که پاسپورت رو پست کنید براشون
    ممنون از پاسخ
    مشکل اینه که من هفته بعد دوشنبه ۱۲ جون باید برم پاریس در نتیجه پاسمو لازم دارم. اخر هفته بعدش، ۲۳ جون باید کانادا باشم. بهترین گزینه به نظر وک پاریس هست اما زنگ میزنم پاریس نمیگن که چقدر طول میکشه که کالکت کنم. شما نظری دارید؟

تشکر فراوان

نقل قول نوشته اصلی توسط hodahoda نمایش پست ها
    کاری که گفتید انجام دادم به من یه چک لیست که step های کار رو نوشته ولی اثری از کد نیست ؟؟امکانش هست این کد رو بعد از ساخت اکانت بدست آورد یا باید قبلش باشه؟
    و اینکه من باید برای خودم و همسرم که میخواهیم با هم سفر کنیم باید اکانت جدا درست کنم ؟ چون فقط همسرم کار میکنه و مدارک شغلی داره اگر من جدا درخواست بدم با توجه به اینکه که شغل ندارم امکان دریافت ویزا هست؟
    سلام
    هر دو امکان پذیر هست، هم میتونید اول سوال ها رو پاسخ بدید و بعد اکانت بسازید و هم اینکه اکانت بسازید و بعد سوال ها رو پاسخ بدید... اتفاقا حالت دوم بهتر هست...
    خیر یک اکانت به اسم همسرتون میسازید و شما به عنوان فرد وابسته به پرونده اضافه میشید

نقل قول نوشته اصلی توسط mdi نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ
    مشکل اینه که من هفته بعد دوشنبه ۱۲ جون باید برم پاریس در نتیجه پاسمو لازم دارم. اخر هفته بعدش، ۲۳ جون باید کانادا باشم. بهترین گزینه به نظر وک پاریس هست اما زنگ میزنم پاریس نمیگن که چقدر طول میکشه که کالکت کنم. شما نظری دارید؟

تشکر فراوان
    خواهش میکنم
    متاسفانه نمیتونم عدد دقیقی بگم ولی ممکنه 3 روز الی یک هفته طول بکشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Waverider نمایش پست ها
    سلام
    مسئول بررسی پرونده شما ویزا آفیس لندن هست.... پس باید فرستاده بشه اونجا ... دیر فرستادن معمولا باعث میشه که ویزا رو از دست بدید ... بهتره برای اطمینان با ویزا آفیس لندن تماس بگیرید و ازشون فرصت بخواهید
    اینکه چرا باید بفرستید لندن رو از این لینک پایین نگاه کنید
    http://www.cic.gc.ca/english/informa...ons/london.asp
    سلام

آیا این به این معناس که اگه ساکن سوید باشیم صرف نظر از جایی که فینگرپرینت بدیم، یا درخواست کالکت میدیم، لندن همه چیزو انجام میده؟ اگه ابن برداشت من درسته پس بهترین گزینه پست پاس به لندن هستش (واسه کالکت). آره؟

با تشکر فراوان

نقل قول نوشته اصلی توسط mdi نمایش پست ها
    سلام

آیا این به این معناس که اگه ساکن سوید باشیم صرف نظر از جایی که فینگرپرینت بدیم، یا درخواست کالکت میدیم، لندن همه چیزو انجام میده؟ اگه ابن برداشت من درسته پس بهترین گزینه پست پاس به لندن هستش (واسه کالکت). آره؟

با تشکر فراوان
    ببینید تصمیم گیری توسط ویزا آفیس لندن انجام میشه، وک فقط یک واسطه هست که یکسری وظایف محدود داره
    اینجا رو نگاه کنید کارهایی که یک وک میتونه انجام بده رو نوشته
    http://www.cic.gc.ca/english/informa...ffices/vac.asp
    بله شما اگر ساکن سوید باشید ویزا آفیس لندن پرونده رو بررسی میکنه و اینکه ملیت کجایی دارید هم کاری نداره.... بله چون اگر بدید وک هم اونها تا اونجایی که من میدونم ویزا صادر نمیکنند و بلکه دوباره پاسپورت رو میفرستن لندن برای اینکار...

Junior Member

سلام، کسی‌ نمونه ایمیل برای پیگیری رو نداره ؟ ممنون میشم اگه راهنمایی‌ کنید

Junior Member

با سلام دوستان راهنما
    بعد ارسال مدارک یک نامه به شرح زیر دریافت کردم ٕ منظور نامه رو متوجه نشدم ,
    یعنی یه فتوکپی سیاه و سفید دوباره از پاسپورت میخواد ؟ البته قبلا" داخل مدارک اسکن پاسپورت رو آپلود کردم.
    در صورت جواب مثبت کجا و چطور آپلود کنم (داخل اکانت جایی مشخص نکرده ) !
    متن کامل نامه :
    Date: June 05, 2017
    Application no.: xxxxxxxxxx
    Please quote this reference number when referring to this application.
    Dear Xxxxxxx Xxxxxx
    This confirms that your application has been received by Immigration, Refugees and Citizenship Canada (IRCC) on
    __xxxx/xx/xx___(yyyy/mm/dd).
    When will IRCC contact me?
    You are expected to provide a COPY of your passport with your electronic application. If IRCC needs your physical passport, IRCC will request that you submit it to our office. IRCC will also contact you if we require additional information, documents or an interview. For general guidance on what to expect, you can visit www.cic.gc.ca/english/information/applications or consult the “What Happens Next” section of the instruction guide associated with the application form you used.
    Please do not send to IRCC any documentation related to this online application by mail, courier or fax. Any mail received, other than what is received in your account, will NOT be considered.
    How long will it take to process my application?
    Processing times vary. Please refer to the following page for processing times related to your application:
    http://www.cic.gc.ca/english/informa...imes/index.asp
    CAUTION: Do not submit multiple applications for the same service in an effort to speed up your application. Doing this may result in both applications being processed and delay the finalization of your application. IRCC does not refund processed applications.
    Unless your application has exceeded normal processing times, please limit your correspondence to notifying us of changes in your application.
    For additional information, consult the IRCC website at www.cic.gc.ca .
    This is an automated message.
    This message has been submitted to your account.
    By submitting your application electronically, you agreed to receive correspondence electronically. IRCC will not be forwarding you paper notification.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط eagle13 نمایش پست ها
    با سلام دوستان راهنما
    بعد ارسال مدارک یک نامه به شرح زیر دریافت کردم ٕ منظور نامه رو متوجه نشدم ,
    یعنی یه فتوکپی سیاه و سفید دوباره از پاسپورت میخواد ؟ البته قبلا" داخل مدارک اسکن پاسپورت رو آپلود کردم.
    در صورت جواب مثبت کجا و چطور آپلود کنم (داخل اکانت جایی مشخص نکرده ) !
    متن کامل نامه :
    Date: June 05, 2017
    Application no.: xxxxxxxxxx
    Please quote this reference number when referring to this application.
    Dear Xxxxxxx Xxxxxx
    This confirms that your application has been received by Immigration, Refugees and Citizenship Canada (IRCC) on
    __xxxx/xx/xx___(yyyy/mm/dd).
    When will IRCC contact me?
    You are expected to provide a COPY of your passport with your electronic application. If IRCC needs your physical passport, IRCC will request that you submit it to our office. IRCC will also contact you if we require additional information, documents or an interview. For general guidance on what to expect, you can visit www.cic.gc.ca/english/information/applications or consult the “What Happens Next” section of the instruction guide associated with the application form you used.
    Please do not send to IRCC any documentation related to this online application by mail, courier or fax. Any mail received, other than what is received in your account, will NOT be considered.
    How long will it take to process my application?
    Processing times vary. Please refer to the following page for processing times related to your application:
    http://www.cic.gc.ca/english/informa...imes/index.asp
    CAUTION: Do not submit multiple applications for the same service in an effort to speed up your application. Doing this may result in both applications being processed and delay the finalization of your application. IRCC does not refund processed applications.
    Unless your application has exceeded normal processing times, please limit your correspondence to notifying us of changes in your application.
    For additional information, consult the IRCC website at www.cic.gc.ca .
    This is an automated message.
    This message has been submitted to your account.
    By submitting your application electronically, you agreed to receive correspondence electronically. IRCC will not be forwarding you paper notification.
    چیزی نخواسته ازتون.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

سلام دوستان

کسی اطلاع داره این پروسه چک امنیتی برای خانمها طولانی تره یا آقایون؟ یا به عبارت دیگه آیا خانمی را می شناسید که این پروسه براش بیشتر از دو ماه طول کشیده باشه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)