صفحه 13 از 64 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 636

موضوع: ارزیابی کد شغلی در زمینه تشکیل پرونده های مهاجرت کارکنان ماهر فدرال

ApplyAbroad Veteran
    faraz_fahimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد معماری-دانشگاه هنر تهران

پیش فرض پاسخ : مشاوره در خصوص تشکیل پرونده های مهاجرت نیروهای ماهر فدرال

نقل قول نوشته اصلی توسط sepahyar نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تازه میخوام برای مهاجرت فدرال از طریق کارگرماهر اقدام کنم ولی دقیقا از مراحل کار اطلاع ندارم.
    اول اینکه من ایلتس اورال ۷ دارم:ریدینگ ۶.۵ ؛اسپیکینگ ۶.۵؛رایتینگ ۷؛ و لیستنینگ ۷.۵.
    رشته ام مهندسی مکانیک طراحی جامدات بوده که از سال مرداد ۸۸ که فارغ التحصیل شدم تا الان بصورت فول تایم مشغول به کار بوده ام. قبلا از اون هم از سال ۸۵ به مدت ۳ سال تا سال ۸۸ بصورت پارت تایم کار میکردم. کلا جمع زدم با در نظر گرفتن ۱.۵ سال برای پارت تایم در مجموع ۴ سال سابق کار رو دارم.
    زمینه کاریم هم تو این چند سال بازرسی تجهیزات مکانیکی بوده که سابقه کار هم از کارفرماها و شرکت هاییی که درس مشغول به کار بوده ام گرفتم.
    تخصصی هم که میخواهم با توجه به اون اپلای کنم mechanical inspectors هست که توی اون ۲۹ رشته ی NOCهستش.
    که تو لیست NOC ؛ contractors and supervisors, mechanic trades 7216 هستش.
    ۲۶ سالم دارم.
    ایا با این شرایط شانسی برای من هست؟ از کجا باید شروع کنم؟

مرسی از راهنماییتون
    شما برای شروع ویکی مهاجرت فدرال را مطالعه کنید.
    http://www.applyabroad.org/wiki/inde...A7%D8%AF%D8%A7
    جدول 38 رشته ای
    جدول 29 رشته ای ظرفیت 1000

جدول 29 رشته ای ظرفیت 500

لطفاً برای وارد نمودن اطلاعات پرونده به اینجانب یا آیدی Mimas پیغام خصوصی بفرستید.

Junior Member

سلام من و همسرم میخوایم برای کانادا اقدام کنیم؟ میشه راهنمائیم کنین از کجا باید شروع کنیم؟

ApplyAbroad Hero aram_golbaghi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hedi30 نمایش پست ها
    سلام من و همسرم میخوایم برای کانادا اقدام کنیم؟ میشه راهنمائیم کنین از کجا باید شروع کنیم؟
    لینک پست قبلی رو ببینید ....
    Landed in Vancouver: Dec 2012, Blog: http://www.koukia.ca

نقل قول نوشته اصلی توسط fereshteh43 نمایش پست ها
    سلام من به آدرس Centralized Intake Office FSW
    196 George Street
    Sydney, NS
    B1P 1J3

مداركم رو فرستادم درسته چون توي سايت دي اچ ال HALIFAX ,NS canada نشون ميده لطفا راهنمايي كنيد اشتباه فرستادم يا نه ؟؟؟
    سلام من هم به همین موضوع برخوردم و الان 62 روز از تاریخ تحویل مدارکم به همین آدرس میگذره من هم نمی دونم که این آدرس همون آدرسی هست که تو سایت cic هست یا نه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in CSE,Michigan Tech

سلام بر دوستان
    من وقتی شرایطم رو بررسی کردم دیدم که ازامتیاز سن ۱۰ ؛ مدرکم که مهندسی مکانیک هستش ۲۰ و زبان انگلیسی ۱۶ میگیرم.
    فقط میمونه امتیاز سابقه کار که من الان نزدیک به ۳ سال سابقه (کار فول تایم با بیمه) دارم و امتیاز کامل رو که ۲۱ هستش نمیگرم. اگر برای اون ۱۵ ماهی که نسبت به ۴ سال کم دارم ۳۰ ماه سابقه کار پارت تایمی که در زمان دانشجویی داشتم ارایه کنم از نظر اداره مهاجرتقبول هستش؟
    من میخوام برای لیست NOC در Contractors and Supervisors, Mechanic Trades اپلای کنم.

مرسی از کمکتون

ApplyAbroad Veteran
    faraz_fahimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد معماری-دانشگاه هنر تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط sepahyar نمایش پست ها
    سلام بر دوستان
    من وقتی شرایطم رو بررسی کردم دیدم که ازامتیاز سن ۱۰ ؛ مدرکم که مهندسی مکانیک هستش ۲۰ و زبان انگلیسی ۱۶ میگیرم.
    فقط میمونه امتیاز سابقه کار که من الان نزدیک به ۳ سال سابقه (کار فول تایم با بیمه) دارم و امتیاز کامل رو که ۲۱ هستش نمیگرم. اگر برای اون ۱۵ ماهی که نسبت به ۴ سال کم دارم ۳۰ ماه سابقه کار پارت تایمی که در زمان دانشجویی داشتم ارایه کنم از نظر اداره مهاجرتقبول هستش؟
    من میخوام برای لیست NOC در Contractors and Supervisors, Mechanic Trades اپلای کنم.

مرسی از کمکتون
    سلام
    نصف مدت کار پارت تایم به عنوان سابقه کار محاسبه میشود یعنی در صورت اثبات 30 ماه کار پاره وقت، 15 ماه سابقه برایتان محاسبه میشود. در مورد ظرفیت هم هر چه زودتر بفرستید بهتر است چون رشته انتخابی شما تا الان باید لب مرز پر شدن باشد.
    جدول 38 رشته ای
    جدول 29 رشته ای ظرفیت 1000

جدول 29 رشته ای ظرفیت 500

لطفاً برای وارد نمودن اطلاعات پرونده به اینجانب یا آیدی Mimas پیغام خصوصی بفرستید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in CSE,Michigan Tech

نقل قول نوشته اصلی توسط faraz_fahimi نمایش پست ها
    سلام
    نصف مدت کار پارت تایم به عنوان سابقه کار محاسبه میشود یعنی در صورت اثبات 30 ماه کار پاره وقت، 15 ماه سابقه برایتان محاسبه میشود. در مورد ظرفیت هم هر چه زودتر بفرستید بهتر است چون رشته انتخابی شما تا الان باید لب مرز پر شدن باشد.
    مرسی از پاسختون

من برای رشته ایی که دقیقا مطابق با لیست ان او سی(مکانیکال اینسپکتور) باشه در اون ۳ سال پارت تایم کار کردم وبعد از فارغ التحصیلی عنوان شغلمmechanical inspector نبوده ولی مرتبط بوده و شرح وظایفشهم تقریبا مشابه. حالا سوال من اینجاس که ایا اون یک سال سابقه کار تخصصی موردنیاز رو زمانی که مربوط به کار پارت تایم قبل از فارغ التحصیلی باشه قبولمیکنن؟
    دوم اینکه من قبلا برای استرالیا هم اقدام کردهبودم ایا اداره مهاجرت کانادا با اداره مهاجرت استرالیا مدارک رو چک میکنن یا نه؟چون من میخوام یک مقدار شرح وظایف کاریم رو نسبت به اون نامه ایی که به استرالیادادم عوض کنم که دقیقامطابق باموارد مورد نیاز کانادا باشه.

درود بر شما
    من کارشناسی معماری دارم.و قصد دارم برای فدرال اقدام کنم آیا مدرک فنی حرفه ای 3dmax. vray که ترجمه کنم امتیازی برام داره یا نه؟
    ممنونم

ApplyAbroad Hero aram_golbaghi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط پارسی نمایش پست ها
    درود بر شما
    من کارشناسی معماری دارم.و قصد دارم برای فدرال اقدام کنم آیا مدرک فنی حرفه ای 3dmax. vray که ترجمه کنم امتیازی برام داره یا نه؟
    ممنونم
    ارائه این مدرک امتیاز شما را تغییری نمیدهد
    Landed in Vancouver: Dec 2012, Blog: http://www.koukia.ca

Junior Member

سلام- تغییرات اعمال شده در NOC روی کدوم رشته ها اثر می گذاره؟ این تغییرات شامل رشته برق هم میشه؟ من تو اخبار خوندم که NOCقدیم در مورد کسانی که مدارکشون رو تا 31ژانویه فرستادند معتبر هست... سوال دیگه اینکه حالا که ما باید مدارکمون رو به آنکارا بفرستیم ، آیا فرم جدیدی رو باید پر کرد یا نه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)