صفحه 55 از 137 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859606162636465105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 1368

موضوع: پرسشهای مربوط به شروع زندگی در کانادا (مونترال)

پیش فرض پاسخ : پرسشهای مربوط به شروع زندگی در کانادا (مونترال)

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.1361 نمایش پست ها
    دستی بردن ریز نمرات رو شما مطمئن هستید؟
    چون مرسوم اینه که دانشگاه قبلی برای دانشگاه جدید بصورت سیل شده بفرسته
    خیلی قانون مشخصی نداره و هر دانشکاه روال خودش رو داره ولی معمولا فقط براشون مهمه که ریز نمرات در پاکت سیل شده دانشگاه باشه و الزاما نمیخوان که خود دانشگاه بفرسته.

نقل قول نوشته اصلی توسط afnian نمایش پست ها
    دوستان
    لطفا راهنمایم بفرمایید که چه روز هایی باید پاسپورت بدیم و ویزا بگیریم؟
    و سوال دیگه اینکه از نظرقوانین مسافرتی من می تونم برم انکارا و از همون جا برم مونترئال با توجه به اینکه از ایران می خوام بلیط مونترئال بگیرم و آژانس ها بدون ویزا برام بلیط از انکارا به مونترئال صادر می کنند؟؟
    می دونم قبلا در موردش گفته شده میشه یه بار دیگه هم بفرمایید
    پاسپورت را دوشنبه ساعت 8 تحویل میدید و 3 شنبه ساعت 1 ظهر تحویل میگیرید یا 4 شنبه میدید و 5 شنبه تحویل میگیرید

csq Quebec: october 2010, , pass request : 29 october 2013

ApplyAbroad Hero پاشا آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Metallurgist/Msc

نقل قول نوشته اصلی توسط shadi60 نمایش پست ها
    آخه میترسم همه اون موارد کارایی انجام داده باشن که ما ندادیم. چون مثلا دانشجوی اینترنشنال نمره هاشو اینا جور دیگه باید به دانشگاه فرستاده بشه
    راهنمایی کلی برای ادامه تحصیل در مونریال

دانشگاه مک گیل را باید بی خیال شوید مگر اینکه واقعا از نظر درسی ، زبانی و تعداد مقالات عملی در مرتبه بالایی باشید یا چند مقاله بین المللی داشته باشید زبان ایلتس برای مک گیل مینیمم در هر اسکیل 7 هست

دانشگاه کنکوردیا مانند دانشگاه آزاد تهران می ماند ولی تمام رشته ها را نداره مینیم ایلتس برای هر اسکیل 7 هست ولی با ایلتس بالای 6.5 هم میشه پذیرش گرفت فقط پیش زبان می خورید که فکر کنم ترمی 3750$ هست ولی وام و بورس میدن نمیدونم برای زبان شامل میشه یا نه

دانشگاه مونریال باید نمره زبان فرانسه داشته باشید و اتمام Francization برای پذیرش کافی نیست و باید 1 سال زبان فرانسه در صورت پذیرش در دانشگاه مونریال بخوانید ضمنا اگه لیسانس داشته باشید یرای مقطع لیسانس مشکلی ندارید ولی برای ارشد شاید پیش بخورید. برای دوستانی که فوق دیپلم دارند و برای لیسانس در همان گرایش اقدام میکنند بعد بررسی مدارک احتمال داره از پیش معاف شوند ولی در غیر اینصورت اقدام با مدرک دیپلم حتما پیش تعلق میگیره.

پلی تکنیک مونریال هم ازقوانین دانشگاه مونریال پیروی میکنه

تحصیل در مقطع دکترا قبلش باید با استاد به توافق رسید و در اینصورت خیلی راحت میشه پذیرش گرفت و همانطور که می دانید تحصیل در دوره دکترا میتواند به زبان انگلیسی باشه و اگه فرانسه ندانید یا مسلط نباشید مشکلی نیست

دانشگاه UQAM یا همان دانشگاه کبک در مونریال هم مثل دانشگاه مونریال هست بیشتر در هنر و رشته های علوم پایه خصوصا شیمی پذیرش داره
    معرفی نامه استاد دستی مورد قبول نیست یاد تان باشه و هر دانشگاه روش خودش رادارد

دوستان گرایش پزشکی و پرستاری 1 کم سخته در مونریال پذیرش بگیرند و باید به هر دو زبان انگلیسی و فرانسه مسلط باشند و پزشکی در انحصار مک گیل و مونریال هست

ضمنا من کامل واقف نیستم ولی مدارک پرستاری ایران باید اینجا دوباره بررسی شده و دوره تکمیلی 6 ماه را در اینجا بگذرانید و باید در زبان انگلیسی و فرانسه Advance باشید تا پرستار رسمی به حساب بیایید

در مورد کالج کامنتی نیست چون مثل آب خوردن میشود پذیرش گرفت و دوستانی که علاقمند به ماندن در مونریال هستند بعضی از کالج ها تضمین می کنند بعد فارغ التحصیلی کار هم پیدا کنید

نکته نهایی اینجا مثل ایران نیست هر که مدرک تحصیلی بالاتر داشته باشه مهمتر باشه. با بالا رفتن درجه تحصیلی پیدا کردن شغل سختر هست و براحتی Over Qualify می شوید این نکته را جدی بگیرید

موفق باشید

ApplyAbroad Veteran
    Bernadot آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc Computer Software

دوستان عزیز لطفا سئولات مربوط به تحصیلات دانشجویی رو از تاپیک زیر دنبال کنند.

گرفتن پذيرش از دانشگاه‌ها

تحصیل در کانادا

با تشکر

من یک سوالی دارم بابت کلاس زبانهای فرانسه در مونترال و اینکه شنیدم این کلاسها یا دوره های زبان تایم شروع داره که مثلا ماه می و بعدی ماه آگست هست حالا سوال من اینکه برای لند کردن مثلا اگر اول ماه می برسیم دیگه نمیشه تو کلاسها شرکت کرد و باید تا ماه آگست صبر کنیم؟!!!! و اگر این طور هست نمیشه از قبلش خودمون از ایران و یا دوستی تو مونترال برامون کلاس رزرو بکنه؟!!

نقل قول نوشته اصلی توسط Sh8461 نمایش پست ها
    من یک سوالی دارم بابت کلاس زبانهای فرانسه در مونترال و اینکه شنیدم این کلاسها یا دوره های زبان تایم شروع داره که مثلا ماه می و بعدی ماه آگست هست حالا سوال من اینکه برای لند کردن مثلا اگر اول ماه می برسیم دیگه نمیشه تو کلاسها شرکت کرد و باید تا ماه آگست صبر کنیم؟!!!! و اگر این طور هست نمیشه از قبلش خودمون از ایران و یا دوستی تو مونترال برامون کلاس رزرو بکنه؟!!
    حتما باید درخواست دهنده باشه .. برگه لندینگ و سی اس کیو رو هم برای ثبت نام لازم دارید. درخواست که دادید میرید تو صف انتظار و معمولا برای ترم بعدی اگه جا باشه بهتون خبر میدن.

Member
    رشته و دانشگاه
    کشاورزی-حسابداری-دانشگاه گیلان-پیام نور

نقل قول نوشته اصلی توسط پاشا نمایش پست ها
    لینک زیربرای اسکان موقت برای مجردان پیشنهاد شده
    مزایا
    دسترسی اسان به خط سبز مترو و مرکز شهر و امکانات شهری
    معایب
    دستشویی و حمام مشترک و اینترنت ان سرعتش خیلی کم هست ولی میشه از مال های اطراف ان استفاده کرد و اجاره ان شنبه به شنبه هست
    http://www.kijiji.ca/v-location-cour...erme/563815565
    سلام
    شما از ایران تلفنی رزرو کردین یا ایمیل زدین و یا آنلاین رزرو کردین؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Bernadot نمایش پست ها
    دوستان عزیز لطفا سئولات مربوط به تحصیلات دانشجویی رو از تاپیک زیر دنبال کنند.

گرفتن پذيرش از دانشگاه‌ها

تحصیل در کانادا

با تشکر

سلام
    برنادوت عزیز به نظرم اگه در عنوان تاپیک :
    پرسشهای مربوط به شروع زندگی در کانادا (مونترال)

کلمه مونترال به استان کبک تغییر کنه بقیه دوستان که اطلاعاتی در مورد شروع زندگی در بقیه شهرهای کبک دارند هم میتونند اینجا مطرح کنند. یک تاپیک دیگه هم در مورد کبک سیتی ایجاد شده بود که کسی اونجا سر نمی زنه . درسته که مقصد اکثر مهاجرین به کبک شهر مونتراله ولی به نظر من بقیه نقاط کبک در بعضی از موارد خاص میتونند نقش بهتری بازی کنند به نظر من با گسترش موضوع تاپیک به بقیه نقاط کبک میشه کمک بیشتری به دوستان مهاجر نمود و شاید بعضی از دوستان را برای شناخت بهتر دیگر امکانات کبک برای اقامت یاری کنه. (دوستانمون در بقیه استانها مثل آلبرتا در این زمینه در تاپیک خودشون بسیار فعال تر هستند)
    ممنون

رشته و دانشگاه
    Metallurgist/Msc

نقل قول نوشته اصلی توسط Gen نمایش پست ها
    سلام
    شما از ایران تلفنی رزرو کردین یا ایمیل زدین و یا آنلاین رزرو کردین؟
    همیشه جا داره نگران نباشید چون حدود 50 تا اتاق داره ولی یادتان باشه شنبه به شنبه کرایه میده

رشته و دانشگاه
    Metallurgist/Msc

نقل قول نوشته اصلی توسط Sh8461 نمایش پست ها
    معمولا باید 1 ماه پیش از شروع کلاس در خواست تعیین سطح داده باشی معمولا برای لول مبتدی جا هست ولی برای لول 2 و 3 1 کم مشکلتر هست ولی بستگی به شانس و جای خالی داره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)