صفحه 18 از 146 نخستنخست ... 891011121314151617181920212223242526272868118 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 1452

موضوع: TEFAQ / TCFQ (ثبت نام، محتواي آزمون)

ApplyAbroad Hero Red_Sky آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software

پیش فرض پاسخ : همه چیز در مورد TEF/TEFAQ/DELF/DALF/TCF

نقل قول نوشته اصلی توسط betsa_f1 نمایش پست ها
    سلام
    من حدود دو ماه پیش برای مصاحبه کبک رفتم و ازم B2 خواستن و وقت زیادی هم ندارم اول می خواستم tcf quebec را امتحان بدم ولی الان تصمیم دارم که tefaq رو امتحان بدم و همیتطور که میدونید دو قسمته و راستش مشکل من الان بیشتر Expression orale چون هیچ source ندارم می خواستم از دوستانی که در این زمینه اطلاعات دارن خواهش کنم اگر منابعی میشناسند معرفی کنند من درواقع نمونه سوژه های ممکن رو میخوام که روش کار کنم البته اگر مثل ilets کتابی وجود داشته باشه که خودش یک مثال از هر سوژه داشته باشه که خیلی عالی میشه
    سلام برای آمادگی تست و امتحان کتب مختلف آمادگی آزمون وجود داره که به طور جداگانه روی هر مهارت کار میکنه و نمونه سوالات و روش های حل اونها رو هم داره. میتونید کتاب آمادگی TEF را بگیرید و فقط فصول مربوطه به امتحان TEFaQ رو کار کنید. تو انقلاب و شهر کتاب میتونید این کتابها رو پیدا کنید.

موفق باشید.

امتحان TCF تاریخ 23 نوامبر
    برای ثبت نام در این آزمون روز 5 آبان ساعت 10.30 تا 12 به سفارت مراجعه کنید.

دوستان من در تماس تلفنی از سفارت سوال کردم که آیا TCFQ لهجه کبکی داره و جواب دادند "خیر، فرق چندانی با بقیه امتحان ها نداره!" و در یک فروم انگلیسی خوندم که TCFQ ورژن ساده تری از TCF است. اگه کسی از دوستان تجربه ای در این زمینه داره لطفا راهنمایی کنید.

Junior Member

مرسی از راهنماییتون شما می دونید از کجا میشه نمونه سئوالهاا را پیدا کرد؟ و آیا tefaq نمره منفی داره و اینکه از tcf quebec سخت تره یا نه؟ یک نفر بهم گفت که باید با مصاحبه کننده در tefaq با بحث کنی ولی در tcf quebec باید راجع به یک موضوع حداکثر 3 دقیقه توضیح بدی؟ در tefaq آیا سئوال گرامر هم وجود دارد؟
    ویرایش توسط betsa_f1 : October 8th, 2010 در ساعت 01:36 PM

با سلام و خسته نباشید من یه سوال داشتم در مورد مدرک TEF من هنوز وقت مصاحبم نیومده و نمرم شده 382 که فع فرم هم که پر کردم B1 زدم !!حال می خواستم ببینم مدرک TEF رو بفرستم یا همراه خوذم ببرم مصاحبه؟؟امکانش هست به مصاحبه دعوت نشم!!!
    ممنون میشم راهنمایی کنید

موسسه علمي فرهنگي هنري علامه قطب راوندي زمان ثبت نام TEF و TEFAQ بهمن ماه 1389 را اعلام کرد
    ثبت نام آزمون TEF و TEFAQ بهمن ماه 1389
    15 آبان 1389 از ساعت 8 الی 16 انجام میگردد.
    فایل نامبر کبک 2010/10/05 ، فایل فدرال 2012/07/11 ، آپدیت : 2013/04/19 ، رسیدن مدیکال : 2013/09/30 ، پاس ریکوئست : 2013/11/20

نقل قول نوشته اصلی توسط kate نمایش پست ها
    دوستان من در تماس تلفنی از سفارت سوال کردم که آیا TCFQ لهجه کبکی داره و جواب دادند "خیر، فرق چندانی با بقیه امتحان ها نداره!" و در یک فروم انگلیسی خوندم که TCFQ ورژن ساده تری از TCF است. اگه کسی از دوستان تجربه ای در این زمینه داره لطفا راهنمایی کنید.
    ممنون از اطلاعاتتون
    فقط یه سوال داشتم آیا این آزمون هم هر ماهه در سفارت برگزار میشه

نقل قول نوشته اصلی توسط کامران نمایش پست ها
    ممنون از اطلاعاتتون
    فقط یه سوال داشتم آیا این آزمون هم هر ماهه در سفارت برگزار میشه
    بله. این شماره سفارت برای اطلاعات بیشتر : 66705040

Junior Member

Red_Sky عزیر ممنون از توضیحات شما
    آخه از اول برام مطلب خوب جا نیفتاده بود . فکر می کردم سلسله مراتبیه ! و تا یکی را امتحان ندی دیگری را نمی تونی .
    پس من می رم که A1 را امتحان بدم !

ApplyAbroad Hero Red_Sky آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software

نقل قول نوشته اصلی توسط yousef82 نمایش پست ها
    Red_Sky عزیر ممنون از توضیحات شما
    آخه از اول برام مطلب خوب جا نیفتاده بود . فکر می کردم سلسله مراتبیه ! و تا یکی را امتحان ندی دیگری را نمی تونی .
    پس من می رم که A1 را امتحان بدم !
    مگه ثبت نام کرده بودی برای این سری؟ جایی نرو تا فروردین باید صبر کنی برای ثبت نام.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)