صفحه 20 از 146 نخستنخست ... 10111213141516171819202122232425262728293070120 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 1452

موضوع: TEFAQ / TCFQ (ثبت نام، محتواي آزمون)

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر

پیش فرض پاسخ : همه چیز در مورد TEF/TEFAQ/DELF/DALF/TCF

سلام به همه دوستان

من مي خوام تو اسفند ماه امتحان TCFQ بدم . الن دو ماهه كه فرانسه مي خونم به صورت فشرده و مي خوام بدونم TEFAQ اسون تر و كاربردي تره يا TCFQ و اينكه كسي شما تلفن سفارتو داره كه اين امتحانه tcfq را برگذار مي كنه و اينكه به نظر شما تا اسفند اگه فشرده campus 1 را تموم كنم و تا اوالاي campuse 2 برم جلو از پس B1 بر مي آم يا نه؟

مرسي از راهنمايي تون
    ارسال مدارک :2010 26 aug .فايل نامبر : 2010 13 oct . مصاحبه و سي اس كيو : 20 juin 2012 فایل نامبر فدرال : 22 اوت 2012 و اضافه کردن همسر به پرونده : 2 جولای 2013 و مدیکال 27 سپتامبر و رسیدن مدیکال 19 اکتبر , صدور سی اس کیو جدید 22 نوامبر 2013 , پاس رکوئست :29 ژانویه 2014, لند در مونترال : 4 جون 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedeh1360 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان

من مي خوام تو اسفند ماه امتحان TCFQ بدم . الن دو ماهه كه فرانسه مي خونم به صورت فشرده و مي خوام بدونم TEFAQ اسون تر و كاربردي تره يا TCFQ و اينكه كسي شما تلفن سفارتو داره كه اين امتحانه tcfq را برگذار مي كنه و اينكه به نظر شما تا اسفند اگه فشرده campus 1 را تموم كنم و تا اوالاي campuse 2 برم جلو از پس B1 بر مي آم يا نه؟

مرسي از راهنمايي تون
    امتحان tcfq توصیه میشه به دلایل مختلف.
    کمپوس 2 رو هم اگه تموم کنین تازه میشین LOWER INTERMEDIATE که فکر کنم بشه حدود
    A2+/ B1
    یعنی بالاترین نمره A2 و حدود پایینترین حد B1

البته این تخمین من است با استفاده از این صفحه:
    http://www.lang.ox.ac.uk/courses/tst_french_reqs.html

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد ادبیات انگلیسی

نقل قول نوشته اصلی توسط solitude نمایش پست ها
    امتحان tcfq توصیه میشه به دلایل مختلف.
    کمپوس 2 رو هم اگه تموم کنین تازه میشین LOWER INTERMEDIATE که فکر کنم بشه حدود
    A2+/ B1
    یعنی بالاترین نمره A2 و حدود پایینترین حد B1

البته این تخمین من است با استفاده از این صفحه:
    http://www.lang.ox.ac.uk/courses/tst_french_reqs.html
    solitude عزیز سلام.به نظرت با تموم کردن reflect 1 چطور؟به سطح B1 میشه رسید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط omid59 نمایش پست ها
    solitude عزیز سلام.به نظرت با تموم کردن reflect 1 چطور؟به سطح B1 میشه رسید؟
    من دقیقا نمی دونم چون روی کتاب چیزی ننوشته ولی از روی دایره لغتش میشه حدس که تقریباً میرسونه. ولی فایلهای صوتی این کتاب خیلی بده و در کل کتاب جالبی نیست و نمی دونم بین این همه انتخاب هایی که وجود داره چرا کسی باید از روی اون بخونه؟ خصوصاً برای self study اصلاً خوب نیست ولی با معلم یه بحث دیگه است
    مطابق خود سایت انتشارات:
    http://www.hachettefle.fr/pi/fiche.php?idArticle=4037
    این کتاب برای Débutant است و REFLET 2 برای Intermédiaire و کتاب REFLET 3 برای Avancé است. با این حساب میشه گفت حدوداً :
    REFLETS 1 به سطح A2+/B1
    REFLETS 2 به سطح B1+/B2
    REFLETS 3 به سطح B2+/C1
    میرسونه
    علت اینکه نمیشه دقیق گفت این است که کتابها قدیمی است و در سطوح قدیمی که 6 تایی نیست طبقه بندی شده.
    مثلا این توضیح کتاب REFLETS 3 است:
    un entraînement aux épreuves du DELF 1er degré (A3, A4) et 2e degré (A5, A6)
    من که نمی دونم این سطوح A5 , A6 معادل کدوم سطح فعلی است

پی نوشت:

در تاپیک http://www.applyabroad.org/forum/sho...AA%D8%A7%D8%A8 به زودی به این کتاب هم می رسم
    ویرایش توسط solitude : November 10th, 2010 در ساعت 10:31 PM

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

دوستان ظاهراً چند روز پیش امتحان TCFQ توی سفارت فرانسه بوده، کسی می دونه اطلاعاتی بده و اینکه برای ماه بعد چه شرایطی برای ثبت نام باید داشته باشیم؟
    من که کلاسهای سفارت رو نرفتم و توی هیچ موسسه ای دیگه هم کار نکردم چطور؟ حتماً‌ باید جایی بوده باشیم یا تعیین سطح می کنن یا اصلا هیچ کاری نمی کنن؟
    ممنون
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

Member amir.alizadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    عمران - راه و ترابري

نقل قول نوشته اصلی توسط saman_shahin نمایش پست ها
    دوستان ظاهراً چند روز پیش امتحان TCFQ توی سفارت فرانسه بوده، کسی می دونه اطلاعاتی بده و اینکه برای ماه بعد چه شرایطی برای ثبت نام باید داشته باشیم؟
    من که کلاسهای سفارت رو نرفتم و توی هیچ موسسه ای دیگه هم کار نکردم چطور؟ حتماً‌ باید جایی بوده باشیم یا تعیین سطح می کنن یا اصلا هیچ کاری نمی کنن؟
    ممنون
    امتحان TCFQ سه شنبه هفته بعد توی سفارت برگزار می‌شه
    من قبلا در پست ۲۱۶ توضیحاتش رو نوشتم
    ارسال مدارک: 2010/08/31. فایل نامبر کبک: 2010/10/13. تاریخ مصاحبه: 2012/07/13. فایل نامبر فدرال: 2012/08/29. نامه آپدیت پاریس: 2013/04/25. مدیکال: 2014/01/11. پاس ریکوئست: 2014/03/18. لندینگ مونترال 13/06/2015

ثبت نام امتحان TCF تاریخ 21 دسامبر

هفته آینده 24 نوامبر ( 3 آذر) ساعت 10.30 تا 12.30
    شماره دفتر فرهنگی سفارت فرانسه جهت اطلاعات بیشتر:
    66705040

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی

پیش فرض TEFAQ / TCFQ (ثبت نام، محتواي آزمون)

سلام
    با توجه به این شرایط باید به فکر گرفتن مدرک فرانسه بود، اما چیزی که می خواستم بدونم اینکه امتحان TEFQ راحتتره یا امتحان TCFQ؟ لطفا دوستانی که این امتحانات رو دادند نظرشون رو اعلام کنند.
    و سوال دیگه ای که دارم اینکه با توجه به اینکه فایل نامبر من ژانویه باز شده من چه زمانی باید واسه امتحان اقدام کنم؟ من توی فرمهام فرانسه رو دوتا 6 زدم به چه مدرکی نیاز دارم ؟ B1 کافیه؟
    لطفا دوستان اطلاعات لازم را اینجا بگن.
    رشته: مدیریت بازرگانی ، ارسال مدارک: 16/اکتبر/2010 ، رسیدن مدارک: 18/اکتبر/2010 ، فاکس و ایمیل پیگیری: 18/ژانویه/2011 و 3/فوریه/2011 ، تاریخ فایل نامبر: 26/ژانویه/2011 ، رسیدن فایل نامبر: 15/فوریه/2011

ApplyAbroad Veteran
    Ashe آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر تا دعوت به مصاحبه (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط mat2iran نمایش پست ها
    سلام
    با توجه به این شرایط باید به فکر گرفتن مدرک فرانسه بود، اما چیزی که می خواستم بدونم اینکه امتحان TEFQ راحتتره یا امتحان TCFQ؟ لطفا دوستانی که این امتحانات رو دادند نظرشون رو اعلام کنند.
    و سوال دیگه ای که دارم اینکه با توجه به اینکه فایل نامبر من ژانویه باز شده من چه زمانی باید واسه امتحان اقدام کنم؟ من توی فرمهام فرانسه رو دوتا 6 زدم به چه مدرکی نیاز دارم ؟ B1 کافیه؟
    لطفا دوستان اطلاعات لازم را اینجا بگن.
    TCFQ راحتتره چون فقط دو مهارت رو امتحان میدید.شما از تاریخی که میل ارسال مدرک رو از سفارت دریافت میکنید 4 ماه فرصت دارید که این مدرک رو بفرستید.هر ماه هم سفارت فرانسه در تهران این امتحان رو میگیره البته از ماه قبل باید ثبت نام کنید.برای شما که 6 زدید B1 کافیه.
    شاد باشید

QFN: 4Nov 2010,CSQ: 27 Nov 2012
    File Number Federal:14 Aug 2013,Medical:2 Oct 2013
    In Process:14 Nov 2013

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineer

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر تا دعوت به مصاحبه (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط Ashe نمایش پست ها
    TCFQ راحتتره چون فقط دو مهارت رو امتحان میدید.شما از تاریخی که میل ارسال مدرک رو از سفارت دریافت میکنید 4 ماه فرصت دارید که این مدرک رو بفرستید.هر ماه هم سفارت فرانسه در تهران این امتحان رو میگیره البته از ماه قبل باید ثبت نام کنید.برای شما که 6 زدید B1 کافیه.
    شاد باشید
    به جواب دوستمون اين رو اضافه مي كنم كه با توجه به اينكه الان نميشه خيلي مطمئن بود كه متقاضيان كي اين نامه رو دريافت مي كنند بنظر من در اولين فرصت امتحان رو شركت كنيد (براي tcfq كه فكر كنم بعد اولين امتحان بعدي اوايل خرداد خواهد بود و ثبت نامش اواخر فروردين يا اوايل ارديبهشت!!! ) تا اين شانس رو داشته باشيد كه در صورت لزوم يكبار ديگه هم امتحان بدين
    ارسال مدارک:18aug2010 .. رشته 6 امتیازی -تاریخ مصاحبه و دریافتcsqی .....18mai 2012
    فایل نامبر فدرال ...18july2012 آپدیت ازپاریس:22april2013 مدیکال :20dec2013 پاس ریکویست: 30feb2014

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)