صفحه 23 از 146 نخستنخست ... 13141516171819202122232425262728293031323373123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 1452

موضوع: TEFAQ / TCFQ (ثبت نام، محتواي آزمون)

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

پیش فرض پاسخ : درخواست مدرک زبان فرانسه ، از متقاضیان مهاجرت به استان کبک

دوستای گلم, آقا حژیر و بقیه دوستان دیگه که نگرانید:

بابا اعتماد بنففففسسسسس!
    TEFAQ یا TCFAQ اونطوری که فکر میکنید سخت نیست. باید روش امتحان در روش کار دستتون بیاد. بعدش میبینید که خیلی راحتتر از امتحانای کلاس زبانتونه
    Comprehenssion Oral بعضی از بخششاش اینقدر راحته که حتی با نصف کتاب Caffe هم میتونید تست خوبی بزنید. در این بین این طبیعی هست که چندتا از بخشها مثل بخش C و یکی از بخشهای B سخت باشه. که در بیشتر مواقع دوستان ترجیح میدن نزنن (مخصوصا یکی از بخشهای Dرو).
    در مورد Expression oral, فقط کافی فایلی رو که من امروز حاضر کردم و از دوستان خواستم در درسترس بزارن ( از سامان جان و ابراهیم آقای گل ممنونم که زحمت کشیدن) رو اگه یه نگاهی بندازید میبینید کاملا کلیشه ای هست و هر کسی فقط اگه caffe 1 رو خونده باشه براااااااحتی میتونه امتیاز این بخش رو بیاره. قسمت دوم این بخش یعنی قسمت B مصلما به خاطر زمان طولانی ترش یکم مشکل تر میشه ولی با برخورد خوب دوستانی که امتحان میگیرن این بخش هم میتونه بخش خوبی باشه, فقط مثالهای کتاب TEFAQ و مثالهای دیگه رو بخونید.

یه انگیره خوب که داریم, یه دل آروم که داریم, این همه یار مهربون که داریم, یه حرکت بزنید این امتحانم بخونیدددددد دیگهههههههههههه

دوستتون دارم
    QFN: 08/2010
    Interview:11/2011
    FFN: 2012/02/4
    Update: 2013/4

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط dzarei1981 نمایش پست ها
    دوستای گلم, آقا حژیر و بقیه دوستان دیگه که نگرانید:

بابا اعتماد بنففففسسسسس!
    TEFAQ یا TCFAQ اونطوری که فکر میکنید سخت نیست. باید روش امتحان در روش کار دستتون بیاد. بعدش میبینید که خیلی راحتتر از امتحانای کلاس زبانتونه
    Comprehenssion Oral بعضی از بخششاش اینقدر راحته که حتی با نصف کتاب Caffe هم میتونید تست خوبی بزنید. در این بین این طبیعی هست که چندتا از بخشها مثل بخش C و یکی از بخشهای B سخت باشه. که در بیشتر مواقع دوستان ترجیح میدن نزنن (مخصوصا یکی از بخشهای Dرو).
    در مورد Expression oral, فقط کافی فایلی رو که من امروز حاضر کردم و از دوستان خواستم در درسترس بزارن ( از سامان جان و ابراهیم آقای گل ممنونم که زحمت کشیدن) رو اگه یه نگاهی بندازید میبینید کاملا کلیشه ای هست و هر کسی فقط اگه caffe 1 رو خونده باشه براااااااحتی میتونه امتیاز این بخش رو بیاره. قسمت دوم این بخش یعنی قسمت B مصلما به خاطر زمان طولانی ترش یکم مشکل تر میشه ولی با برخورد خوب دوستانی که امتحان میگیرن این بخش هم میتونه بخش خوبی باشه, فقط مثالهای کتاب TEFAQ و مثالهای دیگه رو بخونید.

یه انگیره خوب که داریم, یه دل آروم که داریم, این همه یار مهربون که داریم, یه حرکت بزنید این امتحانم بخونیدددددد دیگهههههههههههه

دوستتون دارم
    مرسی از راهنماییتون و دلداری :دی
    ولی فکر کنم این که گفتین مربوط به tefaq بود دیگه . چون تا جاییکه می دونم tcfq نمره منفی نداره و اصولا باید همه سوالا رو جواب بدی ولو با حدس و اعتماد بنفس!!!
    بهرحال خوندنش و امتحان دادنش مسلما سخت تر از کنکور سراسری دهه 70 و اوایل 80 که نیست که اکثر بچه ها اینجا از پسش بر اومدن!! اما خوب من یکی شخصا بعد از سال کنکورم هیچ عیدی مجبور به درس خوندن نبودم .بابت این قسمتش کبکیها رو نمی بخشم never ever!!!
    ارسال مدارک:18aug2010 .. رشته 6 امتیازی -تاریخ مصاحبه و دریافتcsqی .....18mai 2012
    فایل نامبر فدرال ...18july2012 آپدیت ازپاریس:22april2013 مدیکال :20dec2013 پاس ریکویست: 30feb2014

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر تا دعوت به مصاحبه (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط livan_58 نمایش پست ها
    دوستان امتحان tefaq را به هیچ عنوان اصفهان ندید خیلی بد برخورد میکنن و نمره ها و شرایط هم خیلی بده .حتما تهران امتحان بدید .من کسی را میشناسم که در اصفهان a1 گرفت و لی در تهران b1 گرفت .
    البته من به همه پیشنهاد میکنم که TCFQ را که سفارت برگزار میکنه بدن
    از این سایت هم میتونید برای امتحان TCFQ استفاده کنید http://tcf.didierfle.com
    موفق باشید

باسلام خدمت دوستان
    من صحبت این دوست عزیز روکاملا تائید میکنم.سال گذشته فروردین ماه همسرمن که مدت 2سال فرانسه را میخواند در اصفهان این امتحان رو داد و متاسفانه درنهایت ناباوری به ایشون A0 دادند.این درحالی بود که ما یک ماه بعد مصاحبه داشتیم واین مصاحبه رو بدون هیچ مشکلی قبول شدیم و1.5 ساعت مصاحبه رو بدون هیچ تپق درصحبت ویاحتی درخواست تکرار سوال از طرف آفیسر پشت سر گذاشتیم.
    به هیچ عنوان دراصفهان این امتحان را ندهید.
    ‍‍F.Federal:8 jun 2010
    Medical :18 jul 2013
    P.R : 21 sep 2013

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

با سلام
    يه سوال از دوستاني كه آزمون TCFQ رو تجربه كردن دارم. آيا سطح سوالات بخش درك شنيداري اين آزمون در سطح كتاب هاي comprehension orale و TCF 250 activites هست؟
    موفق باشيد
    دريافت توسط سفارت : (4/10/2010) / احتمالا تاریخ فایل نامبر : (21/12/2010)
    دریافت مانی اردر توسط سفارت : (2/3/2011) / دریافت فایل نامبر از طریق تلفن : (26/5/2011) / دريافت ايميل فايل نامبر و رسيد ماني اردر (13/07/2011)
    رشته 6 امتیازی ، انگلیسی 5و5 ، فرانسه 6و6 DA000038XXX

ApplyAbroad Hero ali.1361 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ebi.ebrahimi نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز .
    این تاپیک رو ایجاد میکنم .
    با توجه به اینکه سفارت کانادا در سوریه ، اخیرا از برخی از متقاضیان مهاجرت به استان کبک ، درخواست یکی از مدارک زبان فرانسه رو کرده ، و این موضوع باعث نگرانی برخی از عزیزان میشه ، این تاپیک محلی هست برای جمع آوری کلیه ی نظرات و موردهایی که راجع به این موضوع هستند .
    فقط لطفی که در حق بقیه می کنید این باشه که اگر از منبعی و یا شخصی این مسئله رو نقل می کنید ، همراه با جزئیات کامل باشه که بتونیم یه جمع بندی دقیقی از این قضیه داشته باشیم .
    در کل هم این داستان هیچ جای نگرانی برای دوستان نداره .
    اگر بخواهیم نهایتش رو در نظر بگیریم و همه مجبور به امتحان دادن بشیم ، امتحان TCFQ از بین بقیه ی امتحان های زبان فرانسه ، راحت تر هستش .
    برای همه ی عزیزان و همقطاران آرزوی موفقیت می کنم . پیشاپیش ، نوروز و سال جدید 1390 رو هم به همگی تبریک می گم و امیدوارم سال پر CSQ ای برای هممون باشه .
    ممنون از همه .
    سبز باشید .
    متاسفانه متن برخی تایپکها ناخواسته در جهت اضطراب بیشتر در بچه ها پیش رفته.
    آیا این نامه برای همه دوستانی که فایل نامبر-سپتامبر به بعد دارند، اومده؟
    اگر اینطور باشه درسته و سفارت رویه اخذ مدرک رو پیش گرفته
    اما اگر برای بعضیها صادر شده باید دید مدارک ارسالیشون ممکنه چه ایرادی داشته باشه یا سطح زبان انتخابی چند بوده
    چون مسلما سفارت که نیومده رندوم چند نفر رو انتخاب کنه یا با کسی که دشمنی نداره که بخواد اذیت کنه
    اگه ریشه قضیه کشف بشه بهتر با این موضوع میشه برخورد کرد

Junior Member sormeh9 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MIT

نقل قول نوشته اصلی توسط aidinf نمایش پست ها
    با سلام
    يه سوال از دوستاني كه آزمون TCFQ رو تجربه كردن دارم. آيا سطح سوالات بخش درك شنيداري اين آزمون در سطح كتاب هاي comprehension orale و TCF 250 activites هست؟
    موفق باشيد
    سلام دوست عزیز، دو نمونه تست تو کتاب TCF هست که میشه گفت با اون کاملا میتونید سطح خودتون رو محک بزنید. البته وقتی فایلهای صوتی رو اجرا می کنید، pause بینشون ایجاد نکنید. سرعت امتحان بالاست. موفق باشید
    یا راهی خواهم یافت، یا راهی خواهم ساخت.
    دریافت CSQ: دهم نوامبر 2011

Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی کاربردی - دانشگاه اراک

سلام
    بچه ها به نظر شمh این پیشنهاد خوبیه که من دلف رو الان ثبت نام کنم و بعد آخر فروردین TCFq رو هم ثبت نام کنم؟
    خیلی گیج شدم.برای هر دو اسکل 4 باید سطح A2 امتحان بدم ؟
    خواهرم امتحان دلف داده و میگه سخت نیست.
    دریافت فایل نامبر اول فدرال (مین : همسر) : 23/12/2009 دریافت فایل دوم فدرال :25/04/2010 - بسته شدن فدرال : 20/01/2012سی اس کیو (فایل کبک - مین : خودم):16/2/2012دریافت مدارک در سیدنی:6/3/2012فایل نامبر فدرال:2/4/2012 مدیکال : 13/8/2012در یافت مدیکال در پاریس : 30/8/2012 پاس ریکوئست : 18/02/2013 دریافت ویزا : 04/03/2013

ApplyAbroad Veteran
    Ashe آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط غزال نمایش پست ها
    سلام
    بچه ها به نظر شمh این پیشنهاد خوبیه که من دلف رو الان ثبت نام کنم و بعد آخر فروردین TCFq رو هم ثبت نام کنم؟
    به نظر من که این امتحان دلف رو ثبت نام کنید چون سطح A2 دلف امتحان راحتیه و به احتمال خیلی زیاد موفق میشید و اینکه امتحان دلف به نسبت بقیه قیمت کمتری داره و اگر احیانا قبول نشید چیز زیادی متضرر نمیشید.
    شاد باشید

QFN: 4Nov 2010,CSQ: 27 Nov 2012
    File Number Federal:14 Aug 2013,Medical:2 Oct 2013
    In Process:14 Nov 2013

ApplyAbroad Veteran
    Bernadot آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc Computer Software

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin_63 نمایش پست ها
    این نکته آخر رو نمیدونم از کجا میفرمایید ولی سفارت بین 2 تا ثبت نام 2 ماه فاصله میندازه یعنی به شما اجازه نمیده هر ماه پشت سر هم ثبت نام کنی ، میگه تا مدرک قبلیت نیاد حق ثبت نام جدید نداری. پس به این امید نباشین که اینو خراب کردم بعدی رو خوب میدم.
    با سلام.
    منم منظورم دقیقا همین بود که شما می فرمایید یعنی دو امتحان پشت سرهم نمیشه داد.برخی دوستان امتحان رو که میدن پیش خودشون میگن ماه بعد هم ثبت نام میکنم اگه این خوب نشد یه فرصت دیگه دارم درصورتی که اینطور نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط غزال نمایش پست ها
    سلام
    اگر شما نمره A2 میخواهید حتما این امتحان را از دست ندهید چون امتحان ساده ای میباشد. و اگر شما 50 به بالا از 100 بگیرید مدرک دلف را به شما اعطا میکنند. توضیحات تکمیلی در مورد این امتحان در تاپیک مربوطه می باشد.
    موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی کاربردی - دانشگاه اراک

سلام
    بچه ها من رفتم و دلف A2 رو ثبت نام کردم.زیاد شلوغ نبود(حدود 15 نفر) و دو نفر رو دیدم که یکیشون گفت فایل نامبرشون مال اوت هستش(فرانسه رو 7 زده بود) و این نامه مدرک رو دریافت کرده بود و اون یکی نمی دونم فایل نامبرش مال کی بود ولی نامه رو دریافت کرده بود.
    دریافت فایل نامبر اول فدرال (مین : همسر) : 23/12/2009 دریافت فایل دوم فدرال :25/04/2010 - بسته شدن فدرال : 20/01/2012سی اس کیو (فایل کبک - مین : خودم):16/2/2012دریافت مدارک در سیدنی:6/3/2012فایل نامبر فدرال:2/4/2012 مدیکال : 13/8/2012در یافت مدیکال در پاریس : 30/8/2012 پاس ریکوئست : 18/02/2013 دریافت ویزا : 04/03/2013

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)