صفحه 16 از 34 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 339

موضوع: مالیات بر درآمد دانشجوهای خارجی

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

پیش فرض پاسخ : مالیات بر درآمد دانشجوهای خارجی

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad_m نمایش پست ها
    من سال ۲۰۱۳ وارد آمریکا شدم و اون موقع فاند نداشتم. واسه اون سال باید چه فرمی پر کنم؟
    در صورتيكه در طول يك سال فاند نداشتيد و حقوق نمي گرفتيد، الزامي به پر كردن فرم مالياتي براي اون سال نيست. البته اگه پر كنيد بد نيست، يعني مستحبه. ولي چه درآمد داشتيد يا نداشتيد، هر سال بايد فرم ٨٨٤٣ رو پر كنيد. در پستهاي قبلي بيشتر توضيح دادم.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Moderator
    mehrdad_m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science UAlbany

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    در صورتيكه در طول يك سال فاند نداشتيد و حقوق نمي گرفتيد، الزامي به پر كردن فرم مالياتي براي اون سال نيست. البته اگه پر كنيد بد نيست، يعني مستحبه. ولي چه درآمد داشتيد يا نداشتيد، هر سال بايد فرم ٨٨٤٣ رو پر كنيد. در پستهاي قبلي بيشتر توضيح دادم.
    میشه بگین منظور این جمله چیه؟
    After you complete your federal tax return do not forget to file your New York State tax return too
    مگه هر دوتای اینا توی 1040NR نیستن؟

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

After you complete your federal tax return do not forget to file your New York State tax return too
    فرم 1040NR براي ماليات فدرال هست. ماليات ايالتي حسابش از ماليات فدرال جداست و در هر ايالتي قانون متفاوت و فرمهاي خودش رو داره.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

ApplyAbroad Hero y2dark آواتار ها

برای نیویورک شما باید IT-203 و IT-203B رو پرکنین یه سرچ کنین تو سایت دانشگاههای مختلف نیویورک نحوه پر کردنشو توضیح داده.

Senior Member mdemehri آواتار ها

دوستان دانشجو خواهشاً به هیچ وجه این ریسک رو نکنید که با سایت های مالیات مثل H&R / tourbotax و.... مالیاتتون رو پر کنید.
    من چند نفر رو دیدم این کار رو کردن و تووجیهشن هم اینه که فوقش جریمشو می دیم.
    این موضوع فقط به همین جریمه دادن منتهی نمیشه... بعد ها موقعی که می خواید کار پیدا کنید یا گرین کارت بگیرید خیلی براتون مشکل ایجاد می کنه.
    در پست های قبلی آقا مهراد توضیح دادن چه مشکلاتی پیش میاد.
    * من کسی رو می شناسم که یه قسمتی از مالیاتش رو پیچونده بود و زمانی که می خواست جدا بشه همسر سابقش تو دادگاه این موضوع رو مطرح کرد و با اینکه گرین کارت داشت مشکلات خیلی زیادی براش پیش اومد! نکنید این کارا رو!
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!
    از پاسخ به هر گونه سئوال شخصی معذوریم. حتی شما دوست عزیز

ApplyAbroad Hero y2dark آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mdemehri نمایش پست ها
    دوستان دانشجو خواهشاً به هیچ وجه این ریسک رو نکنید که با سایت های مالیات مثل H&R / tourbotax و.... مالیاتتون رو پر کنید.
    من چند نفر رو دیدم این کار رو کردن و تووجیهشن هم اینه که فوقش جریمشو می دیم.
    این موضوع فقط به همین جریمه دادن منتهی نمیشه... بعد ها موقعی که می خواید کار پیدا کنید یا گرین کارت بگیرید خیلی براتون مشکل ایجاد می کنه.
    در پست های قبلی آقا مهراد توضیح دادن چه مشکلاتی پیش میاد.
    * من کسی رو می شناسم که یه قسمتی از مالیاتش رو پیچونده بود و زمانی که می خواست جدا بشه همسر سابقش تو دادگاه این موضوع رو مطرح کرد و با اینکه گرین کارت داشت مشکلات خیلی زیادی براش پیش اومد! نکنید این کارا رو!
    در تکمیل حرف ایشون این سایتها برای سیتیزنهاست و اکثرا هم قابلیت پر کردن فرم برای اینترنشنالها رو نداره، بعضی از دانشگاهها برای مالیات فدرال عضویت سایت Glacier رو میگیرند که قابلیت پرکردن فرم برای اینترنشنالها رو داره، میتونید از اینترنشنال آفیستون سئوال کنید

سلام دوستان عزیز. من بهار ۲۰۱۴ اومدم اینجا و تا به حال هم فاند داشتم. الان گویا باید فرم تکس ریترن رو پر کنیم تا آپریل. من بار اولمه و اصلا هیچ اطلاعی در این زمینه ندارم. ولی شنیدم که دو حالت میتونید فرم ها رو پر کنیم. یکی با استفاده از نرم افزار و یکی هم دستی که اگه دستی پر کنیم گویا مبلغ بیشتر میشه ولی بعدها ممکنه برای گرین کارت و غیره مشکل پیش بیاد. حال دوستان اگه میشه یه سایت یا لینک یا فرومی رو که کامل توضیح داده که چگونه میتونیم فرم ها رو تکمیل کنیم به من معرفی کنید لطفا چون من بار اولمه و واقعا نمی دونم چکار کنم. ممنون
    don't forget to smile

ApplyAbroad Hero robotic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

نقل قول نوشته اصلی توسط elahe61 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز. من بهار ۲۰۱۴ اومدم اینجا و تا به حال هم فاند داشتم. الان گویا باید فرم تکس ریترن رو پر کنیم تا آپریل. من بار اولمه و اصلا هیچ اطلاعی در این زمینه ندارم. ولی شنیدم که دو حالت میتونید فرم ها رو پر کنیم. یکی با استفاده از نرم افزار و یکی هم دستی که اگه دستی پر کنیم گویا مبلغ بیشتر میشه ولی بعدها ممکنه برای گرین کارت و غیره مشکل پیش بیاد. حال دوستان اگه میشه یه سایت یا لینک یا فرومی رو که کامل توضیح داده که چگونه میتونیم فرم ها رو تکمیل کنیم به من معرفی کنید لطفا چون من بار اولمه و واقعا نمی دونم چکار کنم. ممنون
    Form 8843 را پر کن
    http://www.irs.gov/pub/irs-pdf/f8843.pdf

توضیحش در خودش هست

تا وقتی فاند نگرفتی به فرم های دیگر کار نداشته باش
    هرکه را اسرار حق آموختند
    مهر کردند و دهانش دوختند

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط elahe61 نمایش پست ها
    تقریبا در اکثر دانشگاه ها International Student Office کارگاه های آموزشی برای نحوه پرکردن فرم های مالیاتی برگزار میکنند، میتونید از اونها کمک بگیرید
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

ولی من فاند داشتم تا الان
    don't forget to smile

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)