صفحه 12 از 25 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 250

موضوع: POSTDOCTORAL Admission and Visa for USA

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : POSTDOCTORAL Admission and Visa for USA

نقل قول نوشته اصلی توسط mrbansari نمایش پست ها
    ا سپاس
    لطفا بنده رو راهنمایی بفرمایید..
    آیا امکان دریافت post docوجود دارد ؟
    از آنجایی که به رشته شیلات نیز علاقه مند هستم آیا میتوانم برای مستر نیز اقدام کنم؟
    وضعیت بنده بشرح زیر هستش
    لیسانس دانشگاه آزاد تهران شمال، مهندسی منابع طبیعی گرایش شیلات+معدل15،97

۲- فوق لیسانس دانشگاه پونا هندوستان، علوم بهداشت گرایش تغذیه با معدل َ+A
    2-1- دکتری تغذیه و علوم غذایی، دانشگاه SNDT Mumbai ، اتمام 2014
    ۳- نمره زبان (آیلتس 7) (به تفکیک مهارت‌ها) S 6.5 + W 7 +R 7+L 7.5
    4- تعداد مقالات داخلی 4 مقاله و کنفرانسخارجی همراه با فول فاند 3 تا (آلمان و اسپانیا) ، بجز موارد قبل 3 مقاله ISI دوتا از مقالات در آمریکا هستند و یکی در هند
    5- سابقه کار مرتبط 3 سال تدریس در دانشگاه آزاد بعنوان حق التدریس و یکسال بعنوان هیئت علمی علوم تحقیقات اهواز
    6 - 2 کتاب چاپ شده به زبان فارسی و 1 کتاب به زبان انگلیسی در حوزه تغذیه و سلامت انسان ، سخنرانی های متعدد
    اگه پروژه ای پیدا کنید که در راستای مقالاتتون باشه بله شانس خواهید داشت.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد - دانشگاه علم و صنعت - دکتری

سلام دوستان. کسی توی آمریکا موقعیت برای پست دکترا Post doc سراغ داره؟ ممنون می شم اگر می دونید بگید. سپاسگزارم

Member

واسه چه رشته ای اخه دوست عزیز؟

سلام
    من دانشجوی دکترای مهندسی مکانیک گرایش تولید در دانشگاه هانوفر آلمان هستم.
    لیسانس و فوق لیسانس مهندسی صنایع از دانشگاههای خوب ایران هم دارم.
    فکر میکنم حدودا یکسال دارم که دکترا رو تموم کنم. میخوام برای posdoc برای آمریکا اقدام کنم . از آنجایی که این پروسه زمانبر هست میخواستم بدونم که آیا باید از الان شروع کنم به مکاتبه کردن یا اینکه صبر کنم پروژه ام که تموم شد و شروع کردم به نوشتن تز دکترایم اقدام کنم.
    ممنون میشم راهنماییم کنین.
    در ضمن من دوره دکترایم در آلمان به انگلیسی هست آیا لازم دارم که برای posdoc امتحان gre بدم یا نه؟
    ممنونم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mina84.61fm نمایش پست ها
    سلام
    من دانشجوی دکترای مهندسی مکانیک گرایش تولید در دانشگاه هانوفر آلمان هستم.
    لیسانس و فوق لیسانس مهندسی صنایع از دانشگاههای خوب ایران هم دارم.
    فکر میکنم حدودا یکسال دارم که دکترا رو تموم کنم. میخوام برای posdoc برای آمریکا اقدام کنم . از آنجایی که این پروسه زمانبر هست میخواستم بدونم که آیا باید از الان شروع کنم به مکاتبه کردن یا اینکه صبر کنم پروژه ام که تموم شد و شروع کردم به نوشتن تز دکترایم اقدام کنم.
    ممنون میشم راهنماییم کنین.
    در ضمن من دوره دکترایم در آلمان به انگلیسی هست آیا لازم دارم که برای posdoc امتحان gre بدم یا نه؟
    ممنونم.
    postdoc احتیاج به امتحان ندارد فقط باید نظر استادی را که پوزیشن پست داک دارد جلب کنید. اصل قضیه اینست که با استادها و گروههای پژوهشی مختلف در رشته تان ارتباط داشته باشید که هم آنها شما را بشناسند و هم شما از پوزیشن های جدید باخبر بشوید.

Junior Member

سلام دوستان
    بنده یه برنامه سه ساله برای پست دکتری امریکا دارم. بدین شکل که برای دکتری مالزی اقدام کنم و پس از سه سال با اتمام مقطع دکتری برای پست داک امریکا پذیرش بگیرم البته با فاند؟ ایا میشه نظرتون را بفرمائید :
    (لطفا کلی بررسی کنید ( سوال اصلی ایا می توان از دکتری مالزی برای پست داک امریکا اقدام کرد؟)

سپاس

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط elnaz_s_sh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بنده یه برنامه سه ساله برای پست دکتری امریکا دارم. بدین شکل که برای دکتری مالزی اقدام کنم و پس از سه سال با اتمام مقطع دکتری برای پست داک امریکا پذیرش بگیرم البته با فاند؟ ایا میشه نظرتون را بفرمائید :
    (لطفا کلی بررسی کنید ( سوال اصلی ایا می توان از دکتری مالزی برای پست داک امریکا اقدام کرد؟)

سپاس
    موقعیت های پست داک بستگی به سابقه تحقیقاتی و مقالاتی که چاپ می کنید خواهد داشت.

من و همسرم هر دو پی اچ دی از ایران با سی وی خوب داریم. من مجددا از طریق اپلای برای پی اچ دی در دانشگاه GSU با رنک متوسط در اتلانتا وارد امریکا شدیم ، همسرم چون اینجا حضوری تونست مراجعه کنه هم پذیرش پسا داک و هم پذیرش پی اچ دی از Georgia tech در همین شهر گرفته،الان یه موقعیت هم داریم که هر دو پی اپ دی در USC در لس انجلس شروع کنیم .
    الان راجب اینکه همسرم پست داک بشه یا یا هم بریم لس انجلس پی اچ دی شروع کنیم شک داریم و تصیمیم برای آینده کمی دشوار شده ، اگر کسی توصیه داره که در امریکا مدرک گرفتن با پی اپ دی بهتره یا پست داک ممنون میشم ما را راهنمایی کنه

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط aassadi نمایش پست ها
    من و همسرم هر دو پی اچ دی از ایران با سی وی خوب داریم. من مجددا از طریق اپلای برای پی اچ دی در دانشگاه GSU با رنک متوسط در اتلانتا وارد امریکا شدیم ، همسرم چون اینجا حضوری تونست مراجعه کنه هم پذیرش پسا داک و هم پذیرش پی اچ دی از Georgia tech در همین شهر گرفته،الان یه موقعیت هم داریم که هر دو پی اپ دی در USC در لس انجلس شروع کنیم .
    الان راجب اینکه همسرم پست داک بشه یا یا هم بریم لس انجلس پی اچ دی شروع کنیم شک داریم و تصیمیم برای آینده کمی دشوار شده ، اگر کسی توصیه داره که در امریکا مدرک گرفتن با پی اپ دی بهتره یا پست داک ممنون میشم ما را راهنمایی کنه
    اگر هر دو فاند خوبی از USC میگیرید بنظر من شروع دوباره دکترا در USC انتخاب بهتری است و موقعیتهای کاری بهتری در آینده برای شما فراهم میکنه. البته با فرض اینکه استاد USC آدم قوی و سرشناسی یاشه (یا حداقل در حد استاد جورجیا تک).
    ویرایش توسط ghlobe : March 31st, 2015 در ساعت 09:50 PM

ApplyAbroad Hero y2dark آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط aassadi نمایش پست ها
    اگر سابقه تحقیقاتی عالی دارین (مقالات معتبر با cite) و دنبال کار آکادمیک میگردین، میتونین سراغ پست داک برین و گرنه گرفتن دکترا آینده شغلی بهتری خواهید داشت.
    انتخاب بین georgia tech و USC واقعا دشواره , بستگی به رشتتون و استادی که میخواهید باهاش کار کنید داره، در بعضی رشته های مهندسی Georgia tech یه سرو گردن از USC بالاتره و من به شخصه دکتراهایی که از Georgia tech دیدم آدمهای بسیار پرتری بودند.