صفحه 2 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 109

موضوع: افزایش مبلغ 4برابری خرید مدرک برای ورودی های 89

ApplyAbroad Veteran
    Arash_Mohebi7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UT

پیش فرض پاسخ : افزایش مبلغ 4برابری خرید مدرک برای ورودی های 89

exactly ... !
    به نظر من هدف از این افزایش بی منطق اینه که اول اینکه کسی نره .. اگرم کسی خواست بره حداقل دم آخری یه چیزی به اینا بده بعد بره ..!!
    همه جای دنیا بورسیه ها و کمک هزینه هایی رو تدارک میبینن که بچه های مستعدشون با خیال راحت برن کشورهای دیگه برای تحصیل اینا فقط بلدن سنگ بندازن!! کمک نخواستیم دیگه چرا ...!!
    خداروشکر .. کارشناسیش که به من نخورد و با 1تومن جمع میشه (راستی اگر کسی راهی چیزی سراغ داره برای پیچوندن این 1 تومنم pm بده ممنون میشم . ورودی 87. شاگرد اول دوره و .. هزینه های اپلای به اندازه کافی جیب خالی کن هست) .
    من ارشد مستقیم هستم اگر تا امروز ذره ای شک میکردم مه بمونم ارشد هم اینجا بخونم دیگه اون یه ذره شکم هم برطرف شد!! دست مسئولان درد نکنه! ارشد 8 میلیونی !!!! ِ

برا ی همه دوستان آرزوی موفقیت میکنم ... شما هم برای ما آرزوی موفقیت کنید!
    I am Back

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

این افزایش قیمت قبلا یکبار در سال 81 هم اتفاق افتاده که کارشناسی مهندسی از ترمی 30000 تومن یک شبه شد ترمی 96000 تومن!
    نمونه های مثل این کم نیستند. مهر وزارت خارجه برای ترجمه مدارک یک شبه قیمتش 10 برابر شد و از 500 تومن رسید به 5000 تومن!
    اینجا ایرانه!
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

Junior Member

حیف ما که دولتی قبول شدیم با این وضعیت تفاوت ما با بچه های شبانه و آزاد چیه؟؟

ApplyAbroad Veteran
    Arash_Mohebi7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UT

نقل قول نوشته اصلی توسط helen1 نمایش پست ها
    هیچی ... تفاوت شما با بچه های آزاد اینه که شما یه دانشگاه معتبرتر درس خوندی و شانست بیشتره.
    ولی تفاوت شما با کسانی که شبانه خوندن اینه که شما بیشتر زحمت کشیدی و رتبه بهتری بدست آوردی .. جایزه اش هم اینه که شما باید بیشتر از اونا موقع خرید مدرک پول بدی و اینکه از وامی شهریه که اونا میگیرن هم خبری نیست ! D:

البته این یک مزیت دیگه هم دارد. به زودی همه دانش آموزان مستعد به جای تحصیل در دانشگاه های در پیت ایران دانشگاه های خارج رو انتخاب خواهند کرد و اندک سرمایه فکری این مملکت بیش از پیش و چند سال هم زودتر از دستش می رود. کما اینکه همین الان هم کم نیستند افراد این چنین. لیاقت آقایان و مردمشان که چشم بر حقایق بسته اند چیزی جز این نیست. برای همه دوستانی که اعمال این چنینی رژیم عزمشان را جزم تر از گذشته کرده آرزوی موفقیت دارم. به امید روزهای روشن.
    ویرایش توسط ibanez : May 12th, 2011 در ساعت 03:14 PM
    Sometimes one pays most for the things one gets for nothing.<<Albert Einstein
    I never learned anything from someone who always agreed with me.<<
    Unknown

ApplyAbroad Veteran
    Arash_Mohebi7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UT

نقل قول نوشته اصلی توسط helen1 نمایش پست ها
    هیچی ... تفاوت شما با بچه های آزاد اینه که شما یه دانشگاه معتبرتر درس خوندی و شانست بیشتره.
    ولی تفاوت شما با کسانی که شبانه خوندن اینه که شما بیشتر زحمت کشیدی و رتبه بهتری بدست آوردی .. جایزه اش هم اینه که شما باید بیشتر از اونا موقع خرید مدرک پول بدی و اینکه از وامی شهریه که اونا میگیرن هم خبری نیست ! D:
    البته این یک مزیت دیگه هم دارد. به زودی همه دانش آموزان مستعد به جای تحصیل در دانشگاه های در پیت ایران دانشگاه های خارج رو انتخاب خواهند کرد و اندک سرمایه فکری این مملکت بیش از پیش و چند سال هم زودتر از دستش می رود. کما اینکه همین الان هم کم نیستند افراد این چنین. لیاقت آقایان و مردمشان که چشم بر حقایق بسته اند چیزی جز این نیست. برای همه دوستانی که اعمال این چنینی رژیم عزمشان را جزم تر از گذشته کرده آرزوی موفقیت دارم. به امید روزهای روشن.

این حرفا و اصولا هدف از ایجاد این تاپیک اطلاع رسانی به دوستانی که هنوز کنکور ارشد شرکت نکردن ... گفتیم که آگاه باشن ... اما کسانی که قبول شدن بهتره تمام وقت و انرژیشون رو بزارن برای مقاله و زبان تو دوره ارشدشون و فکر 8 تومن رو نکنن.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

It means that if you plan to leave this country, try to do it as soon as possible
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

سلام واقعا باهات موافقمومن فوق لیسانس امیرکبیر میخونم ورودی 89 وشامل همین قانون جدید.وقتی خبر افزایش قیمت مدرک رو شنیدم تقریبا بی خیال رفتن شدم واما چند رو روز پیش این رژیم چنان زخمی به من زد که حالامصمم به هر قیمتی برم.اینا که سنگه اگه کوه هم جلوم بذارن میرم. فقط باید رفت و طعم آزادی رو چشید

Member QUPHAS آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PHYSICS

من نمیدونم این پول آزمایشگاه های مجهزیه که داریم یا امکانات رفاهی درجه یکی که داریم استفاده می کنیم !!!!!
    شایدم پول ژورنال های بین المللی زیادیه که اشتراکشون رو داریم!!!!!!!!
    فکر می کنن میتونن با این کارها به پیشرفت کشور کمکنن. اشتباه می کنن!
    دهه 70 که بورس دانشجو رو برای خارج کشور قطع کردن، فکر الان رو نمی کردن که با یک مشت هیئت علمی ضعیف تحصیل کرده داخل چه ضربه ای به دانشگاه ها میخوره! من که واقعاً تفاوت این دو نسل از اساتید رو توی دانشگاه خودم می بینم.
    الان هم دارن اشتباه بزرگتری مرتکب میشن، جوابش رو سال های بعد می بینن.
    دوستانی که قصد داشتن بعد از ارشد اپلای کنن، به این هم فکر کنن که میتونن این پول رو واسه ارشد توی اروپا هزینه کنن. بهتر از اینه که این جوری پولتون رو دور بریزین.
    دوستانی هم که تازه میخوان کارشناسی بگیرن واسه همون کارشناسی به فکر خارج باشن. این کارشناسی که اینجا می گیرید به هیچ وجه ارزش 7.5 میلیون رو نداره.
    هر روز بیشتر اینجا موندن یعنی شرایط سخت تر و هزینه بیشتر واسه اپلای!

نقل قول نوشته اصلی توسط QUPHAS نمایش پست ها
    من نمیدونم این پول آزمایشگاه های مجهزیه که داریم یا امکانات رفاهی درجه یکی که داریم استفاده می کنیم !!!!!
    شایدم پول ژورنال های بین المللی زیادیه که اشتراکشون رو داریم!!!!!!!!
    فکر می کنن میتونن با این کارها به پیشرفت کشور کمکنن. اشتباه می کنن!
    دهه 70 که بورس دانشجو رو برای خارج کشور قطع کردن، فکر الان رو نمی کردن که با یک مشت هیئت علمی ضعیف تحصیل کرده داخل چه ضربه ای به دانشگاه ها میخوره! من که واقعاً تفاوت این دو نسل از اساتید رو توی دانشگاه خودم می بینم.
    الان هم دارن اشتباه بزرگتری مرتکب میشن، جوابش رو سال های بعد می بینن.
    دوستانی که قصد داشتن بعد از ارشد اپلای کنن، به این هم فکر کنن که میتونن این پول رو واسه ارشد توی اروپا هزینه کنن. بهتر از اینه که این جوری پولتون رو دور بریزین.
    دوستانی هم که تازه میخوان کارشناسی بگیرن واسه همون کارشناسی به فکر خارج باشن. این کارشناسی که اینجا می گیرید به هیچ وجه ارزش 7.5 میلیون رو نداره.
    هر روز بیشتر اینجا موندن یعنی شرایط سخت تر و هزینه بیشتر واسه اپلای!
    واقعا راس میگی. پول چیو دارن ازمون میگیرن؟ یه اینترنت درست و حسابی به ما ندادن!!! من نمیدونم تو این اوضاع وانفسای بیکاری تعهد خدمت چه صیغه ایه؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)