صفحه 63 از 111 نخستنخست ... 13535455565758596061626364656667686970717273 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 621 تا 630 , از مجموع 1103

موضوع: هزینه های زندگی و روش های صرفه جویی در آمریکا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : هزینه های زندگی و روش های صرفه جویی در آمریکا

دوستان یک سوال
    هزینه اینجور تفریحات مثل کلاب و دیسکو و ... به طور متوسط چقدر میشه در یک ماه ؟
    تفریحاتی در حد یک دانشجو

ApplyAbroad Hero y2dark آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mobomas نمایش پست ها
    دوستان یک سوال
    هزینه اینجور تفریحات مثل کلاب و دیسکو و ... به طور متوسط چقدر میشه در یک ماه ؟
    تفریحاتی در حد یک دانشجو
    کلابهای رق ص "معمولی" ورودی ندارند، پول نوشیدنی که میخوری اونجا زیاد میشه! البته اون کلابهای معروف باید تیپ بزنی و تو صف وایسیو بعضیهاشون پسر تنها راه نمیدنو بعضیها مینیممی باید خرج کنیو.....
    قیمت سینما هم شهر به شهر و سینما به سینما متفاوته مثلا تو نیویورک فیلم 3D معمولی صبحها 13:75 عصرها 15:75
    تفریحات اینجا زیاده از کارتینگ و کایت سواری و دریفتینگ بگیر تا..... پارکهای آبیو شهربازیها این آخریها حدوده 100$ میشه اگر جایه معروفی باشه.
    ولی متاسفانه پول، وقت، و بعضا مکان زندگیتون مانع بازدارنده ایه در موقع دانشجویی برای استفاده کردن هر ماه از این تفریحات! D:

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

با فاند دانشجویی و وقت کم در دوره ی دکترا خیلی انتظار بالای از تفریخات نداشته باشید. تازه این دوستمون تو نیویورک هستن، جنوب آمریکا بیاید که کلا باید بزنید تو خط سریال و فیلم تفریحات این برادران جنوبی خیلی پر خرجه!
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

دوستان کسی می دونه کجا میشه گوشت و مرغ با کیفیت بهتر از این فروشگاهای زنجیره ای تهیه کرد؟ همچنین حبوبات در حجم زیاد با قیمت مناسب.

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    دوستان کسی می دونه کجا میشه گوشت و مرغ با کیفیت بهتر از این فروشگاهای زنجیره ای تهیه کرد؟ همچنین حبوبات در حجم زیاد با قیمت مناسب.
    براي حبوبات در حجم زياد برخي دوستان Costco رو پيشنهاد مي كنن. البته من همچنان راسخ و استوار ميگم با خريد در زمان sale و انبار كردن ميشه روي Costco رو كم كرد. من اين همه ساله دارم اين كارو مي كنم. دو هفته پيش مقدار انبوهي خريد كردم از meijer و به طرز اساسي costco رو شرمنده كردم.

گوشت و مرغ رو كه معمولا از فروشگاههاي زنجيره اي نمي خرم به دليل حلال نبودن. ولي دوستاني كه در منطقه ما ميخرن ميگن meijer خوبه و نسبتا ارزون. Meijer در ايالتهاي midwest شعبه داره. يكي از دوستان آمريكاييم مي گفت گوشتهاي aldi و kroger خوبه. Aldi و kroger بيشتر ايالتهاي آمريكا شعبه دارن. در ضمن در پستهاي قبليم نوشته بودم سه تا از والمارت هاي توليدو مرغ حلال دارن. من دو دفعه كه گذارم اونجا افتاد خريدم و قيمت و كيفيتش مناسب بود. شايد توي منطقه شما هم پيدا بشه. گاهي وقتها توي فروشگاههاي زنجيره اي كه آدم فكرش رو هم نمي كنه گوشت حلال خوب و با قيمت ارزون پيدا ميشه حتي ارزونتر از مغازه هاي عرب. من مدتي كه شيكاگو زندگي مي كردم تونستم توي دو تا از فروشگاههاي شيك اونجا گوشت حلال خوب و نسبتا ارزون پيدا كنم. از قديم گفتن جوينده يابنده است.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Junior Member

اگه از sams club خرید کنید میتونین حبوبات در حجم بالا و ارزان خرید کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    براي حبوبات در حجم زياد برخي دوستان Costco رو پيشنهاد مي كنن. البته من همچنان راسخ و استوار ميگم با خريد در زمان sale و انبار كردن ميشه روي Costco رو كم كرد. من اين همه ساله دارم اين كارو مي كنم. دو هفته پيش مقدار انبوهي خريد كردم از meijer و به طرز اساسي costco رو شرمنده كردم.

گوشت و مرغ رو كه معمولا از فروشگاههاي زنجيره اي نمي خرم به دليل حلال نبودن. ولي دوستاني كه در منطقه ما ميخرن ميگن meijer خوبه و نسبتا ارزون. Meijer در ايالتهاي midwest شعبه داره. يكي از دوستان آمريكاييم مي گفت گوشتهاي aldi و kroger خوبه. Aldi و kroger بيشتر ايالتهاي آمريكا شعبه دارن. در ضمن در پستهاي قبليم نوشته بودم سه تا از والمارت هاي توليدو مرغ حلال دارن. من دو دفعه كه گذارم اونجا افتاد خريدم و قيمت و كيفيتش مناسب بود. شايد توي منطقه شما هم پيدا بشه. گاهي وقتها توي فروشگاههاي زنجيره اي كه آدم فكرش رو هم نمي كنه گوشت حلال خوب و با قيمت ارزون پيدا ميشه حتي ارزونتر از مغازه هاي عرب. من مدتي كه شيكاگو زندگي مي كردم تونستم توي دو تا از فروشگاههاي شيك اونجا گوشت حلال خوب و نسبتا ارزون پيدا كنم. از قديم گفتن جوينده يابنده است.
    تو شهر ما Kroger و Meijer نیست. ولی aldi هست و تا حالا ازش گوشت نخریدم. این عربها و ... هم گرون میدن گوشت رو تقریبا. من بیشتر منظورم این بود که مستقیم آدم از مزرعه خرید کنه، نمی دونم اصلا همچین چیزی تو آمریکا ممکنه یا نه. من یادمه یکی از بچه های فروم می گفت از مزرعه گوشت میخره اما یادم نیست کی بود!

در مورد ماهی چه طور؟

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

تو شهر ما Kroger و Meijer نیست. ولی aldi هست و تا حالا ازش گوشت نخریدم. این عربها و ... هم گرون میدن گوشت رو تقریبا. من بیشتر منظورم این بود که مستقیم آدم از مزرعه خرید کنه، نمی دونم اصلا همچین چیزی تو آمریکا ممکنه یا نه. من یادمه یکی از بچه های فروم می گفت از مزرعه گوشت میخره اما یادم نیست کی بود!

در مورد ماهی چه طور؟
    در مورد خريد مستقيم گوشت از دامدار كه در تاپيك مواد غذايي سالم توضيح دادم شدني هست ولي غيرقانونيه. اينجا فروش گوشت تازه بدون تاييد اداره بهداشت عواقب داره. البته كساني هستن كه براي مصرف شخصي خودشون ذبح مي كنن. شايد بتونيد يواشكي ازشون بخريد.

ماهي و ميگو رو از aldi بخريد خوب و ارزونه. البته من تازگيها aldi ميگو نديدم.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

فيله مرغ سمز كلاب از همه جا ارزونتر ميده. منتها لامصبا همه چيشون مواد نگهدارنده داره حتي گوشت و مرغ!

راستي كسي تا حالا rib خريده درست كنه؟ من دو سه بار تو رستوراناي اينجا خوردم خيلي دوست داشتم! ميخام بدونم خودمون بگيريم خوب در مياد يا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    ماهي و ميگو رو از aldi بخريد خوب و ارزونه. البته من تازگيها aldi ميگو نديدم.
    میگو هم داره، امروز چک کردم. گویا ALDI شما تموم کرده یا نمیاره. راستی پخت crab وlobster به دردسرش می ارزه؟ کسی از دوستان تجربه داره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)