صفحه 69 از 111 نخستنخست ... 19596061626364656667686970717273747576777879 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 681 تا 690 , از مجموع 1103

موضوع: هزینه های زندگی و روش های صرفه جویی در آمریکا

Banned

پیش فرض پاسخ : هزینه های زندگی و روش های صرفه جویی در آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط smonabav نمایش پست ها
    ما یک یخچال داشتیم برای غذا در آزمایشگاه، که خیلی داغون بود! به استادم گفتم این خیلی داغونه و کلا گرم میکنه!! گفت باشه و از home depot یک یخچال Frigidaire خرید، دقیقا روزی که این یخچال رو خرید، من یک یخچال کاملا نو خریدم از Yard Sale، فقط 20 دلار. البته با قیمت حدود 89 هم میتونید یخچال های نو پیدا کنید. وقتی یخچال رو گرفتم، گفت نیازی نبود برای آزمایشگاه یخچال بگیری و میتونی اون یخچالی رو که گرفتی، ببری خونه یا بگذاری در دفتر کارت...منظور اینکه استاد شما باید برای آزمایشگاه یخچال بگیره!
    چقدر جالب. دقیقا همین اتفاق قرار بود چند روز بعد برا منم بیفته!
    در واقع ما یه یخچال میخوایم واسه آفیس و فکر نکنم نیازی باشه به یخچال در آزمایشگاه. البته یخچال واسه نگهداری وسایل ازمایشگاهی در آزمایشگاه خواهد بود.
    ببخشین این YARDSLE دقیقا چی هست؟تا اونجایی که دونستم سایت yardsale فقط مخصوص چیزهای used هست و آیا شما تصدیق میفرمایید خرید چیزهای used رو؟ چقدر واسه شما کار کرده؟ در ضمن باید ثبت نام کرد در اون سایت بعد دنبال وسایل گشت درسته؟
    با قیمت حدود 89 منظورتون چی هست؟ من تو امازون نگاه میکردم با حدود 60 دلار میشد یک یخچال تازه خرید.

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط khalas نمایش پست ها
    چقدر جالب. دقیقا همین اتفاق قرار بود چند روز بعد برا منم بیفته!
    در واقع ما یه یخچال میخوایم واسه آفیس و فکر نکنم نیازی باشه به یخچال در آزمایشگاه. البته یخچال واسه نگهداری وسایل ازمایشگاهی در آزمایشگاه خواهد بود.
    ببخشین این YARDSLE دقیقا چی هست؟تا اونجایی که دونستم سایت yardsale فقط مخصوص چیزهای used هست و آیا شما تصدیق میفرمایید خرید چیزهای used رو؟ چقدر واسه شما کار کرده؟ در ضمن باید ثبت نام کرد در اون سایت بعد دنبال وسایل گشت درسته؟
    با قیمت حدود 89 منظورتون چی هست؟ من تو امازون نگاه میکردم با حدود 60 دلار میشد یک یخچال تازه خرید.
    یخچالی که استاد خرید، برای نگهداری غذا است که در آزمایشگاه قرار دادیم و الی الخ...

در مورد وب سایت اطلاعی ندارم ولی این yard sale یا garage sale که من گفتم، یعنی اینکه کسی وسایلی رو که نیاز نداره، قرار میده در حیاط خونه اش برای فروش و معمولا با قیمت مناسب... (در صفحات پیشین بهش اشاره شده) در مورد خرید چیزهای کارکرده یا به قول شما used، بستگی داره که شما چه جنسی رو با چه شرایطی بخواهید بخرید و با چه قیمتی. در اینباره من نمیتونم تصدیق/تکذیب کنم چون بالاخره هر کسی عقل و شعور داره و با دیدن کالا میتونه تصمیم بگیره که اون کالا رو بخره یا خیر این یخچال حدود 4-5 ماه هست که داره خیلی عالی کار میکنه و چون فروشنده رو هم میشناختم، کاملا از کیفیت و سلامت اش مطمئن هستم.

مسلما منظور از قیمت حدود 89، قیمت حدود 89هزار تومان نبود! ضمن اینکه من قیمت هر دو یخچال و مشخصاتش رو به همین دلیل قرار دادم و منظورم این بود که یخچالی که حدود 89 دلار هست رو در yard sale خریدم 20 دلار...شاید در ebay بتونید قیمت های کمتر از این مبلغ هم پیدا کنید یا حتی در آمازون
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

Member
    رشته و دانشگاه
    kansas state university

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    چرم رو نمی دونم اما این سری که رفتم ایران قیمت کفش و لباس به طرز مسخره کننده ای گرون تر از آمریکا بود. (در مقایسه با کیفیت) اینجا Timberland boot فرد اعلا می خری 100 دلار. شما برو ببین تهران چنده. گذشت اون زمان
    تازه از ایران اومدم!!!
    این بنده خداها ورودی ها که میان نه ماشین دارن و نه جایی رو خوب بلدن
    بچه ها هم بنده خدا چقدر میتونن کمک کنن
    دیدم به خاطر اینکه مزاحمت ایجاد نکنن، زودی یه چیزی خریدن، که خوب طبعا به قیمت هم نبوده
    کاملا با حرفتون که کیفیت-قیمت اینجا بهتره موافقم، ولی به نظرم تازه وارد نمیتونه خوب استفاده کنه. اون هم تو دسامبر اول زمستون!

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam_en84 نمایش پست ها
    تازه از ایران اومدم!!!
    این بنده خداها ورودی ها که میان نه ماشین دارن و نه جایی رو خوب بلدن
    بچه ها هم بنده خدا چقدر میتونن کمک کنن
    دیدم به خاطر اینکه مزاحمت ایجاد نکنن، زودی یه چیزی خریدن، که خوب طبعا به قیمت هم نبوده
    کاملا با حرفتون که کیفیت-قیمت اینجا بهتره موافقم، ولی به نظرم تازه وارد نمیتونه خوب استفاده کنه. اون هم تو دسامبر اول زمستون!
    حرفتون صحیحه. برای تازه واردها خیلی سخته. البته باز اگه کسی جنس شناس باشه می تونه سریع اونی که می خواد رو پیدا کنه هر چند transportation مشکل جدیه.
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    امیر کبیر

بچه ها من میخام کت و شلوار و کفش و کیف والت بخرم. خیلی مارک شناس نیستم. راهنماییم کنین چی خوبه واسه خرید. مرسی

آقا پیمان، سلام
    داشتم قیمت بوت تیمبرلند رو تو آمازون نگاه میکردم از 100 دلار خیلی بیشتر بود...

ApplyAbroad Superstar houtcivil آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Imania نمایش پست ها
    آقا پیمان، سلام
    من خودم یک بوت این مارک رو تو یک آف خوب حدود 30%ی خریدم.
    میتونید منتظر باشید و آفها رو چک کنید.

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

آقا پیمان، سلام
    من حول و حوش 100 تا دیدم تو مغازه ها. امازون همه چیز رو ارزون نمیده.
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

ApplyAbroad Hero y2dark آواتار ها

آقا پیمان، سلام
    بنظرم اگر نزدیکتون outlet هست صبر کنین تو black Friday میتونین بوت با قیمتهای خیلی خوب گیر بیارین! اما اگر قصدتون فقط Timberland هست قبلش حتما سرچ کنین ببینین Timberland آفرهای black Friday ش چیه! توی هفته دیگه آفرهاشون درمیاد!

نقل قول نوشته اصلی توسط rainyboy نمایش پست ها
    بچه ها من میخام کت و شلوار و کفش و کیف والت بخرم. خیلی مارک شناس نیستم. راهنماییم کنین چی خوبه واسه خرید. مرسی
    ِبرید Macys مارک بد نداره. نزدیک blackFriday قیمتهای خوبی هم داره. کلا در مقایسه با ایران کت و شلوار ارزونه. کفش متاسفانه خرید سختیه و کفش چرم رسمس/مجلسی گرونه. مغازه های مثل famous footwear معمولا ازین کفشها کم دارن ولی قیمتشون بهتره. کلا اگه از ایران براتون بفرستن از همه چیز بهتره.
    برای والت برید Ross یا TJ Max برای قیمت خوب. برای کمربند و جوراب هم همینطور.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)