صفحه 16 از 43 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 425

موضوع: مراحل گرفتن پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد یا دکترا

پیش فرض پاسخ : مراحل گرفتن پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد یا دکترا

نقل قول نوشته اصلی توسط medal نمایش پست ها
    ممنونم.خوب ببینید الانه با شرایط من و مثلا برای همین دانشگاه که برای سال دیگه اش نزده من باید برای fall آینده اقدام کنم دیگه.درسته؟؟fall 2012

خوب,از کی باید شروع به کار کنم و چجوری؟؟مثلا برای همین دانشگاه.مکاتبه رو باید از کی شروع کنم و با کی ؟؟

این سوال آخری خیلی برام مهمه.ممنونم
    کلا همه چی‌ واسه شما خیلی‌ مهمه انگار
    شما اولین کاری که می‌کنید یه مقدار حوصله به خرج میدین و topic‌های مربوط به گرفتن پذیرش رو به دقت میخونید. از اینجا میتونید شروع کنید. موفق باشید.

ApplyAbroad Senior Veteran

با سلام.در فرستادن مدارک از طریق پست مدرک تافل و نمره ی آنرا چطوری باید بفرستیم؟یه کپی باید ازش بگیریم(در این صورت باید چطوری تایید بشه؟)؟وقضیه این ریپورت کردن سازمان سنجش چیه؟

سلام. میشه به ترتیب و به طور خلاصه مراحل یه پروسه اپلای رو لیست کنین. من ترم جدیدی که میاد ترم هفتی میشم و می خوام برای فوق اقدام کنم.

سلام. من یه سوال داشتم. من از مهر ماه دانشجوی ترم هفتم میشم. زمانی که Deadline ها به پایاین میرسه من فقط معدل 6 ترم اولم رو دارم(چون زمان Deadline هنوز معدل ترم هفتمم رو نگرفتم) آیا میتونم برای پذیرش اقدام کنم و مثلا بگم ابن معدل 100 واحد پاس شدمه و بقیشو هنوز پاس نشدم؟ یا اصلا امسال به خاطر این که معدل کل ندارم نمیتونم اقدام کنم؟

Junior Member

وقت همگی بخیر !
    اساتید گرام اگر پول شهریه واریز بشه به حساب دانشگاه و بعد سفارت ویزا نده تکلیف چیه دقیقا ؟؟؟؟

سلام. میشه یکی به من بگه ترتیب انجام کارا چیه؟ و همچنین زمان اقدام برای آنها؟ مثلا اول باید به اساتید ایمیل زد یا نمره زبان گرفت؟ مدارکو کی باید فرستاد؟ اگه بخوایم برای fall2012 اقدام کنبم زمان انجام این کارها چجوریه؟!! من کاملا گیج شدم. خواهش میکنم جواب بدید

ApplyAbroad Senior Veteran

با سلام.برای کسب اطالاعات به خود دانشگاه مورد نظر مراجعه کرده و عبارت زیر رو تایپ کنید:applicationتمام اطلاعات مورد نظرتون ریز به ریز نوشته شده است

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar123 نمایش پست ها
    سلام. میشه یکی به من بگه ترتیب انجام کارا چیه؟ و همچنین زمان اقدام برای آنها؟ مثلا اول باید به اساتید ایمیل زد یا نمره زبان گرفت؟ مدارکو کی باید فرستاد؟ اگه بخوایم برای fall2012 اقدام کنبم زمان انجام این کارها چجوریه؟!! من کاملا گیج شدم. خواهش میکنم جواب بدید
    البته برای این سوالات دوستان جوابهای کاملی دادن که اگر کمی حوصله کنید و تاپیک های قبلی را بخوانید مسیر کاملا مشخصه ولی من یک کلیاتی برای دوستان تازه وارد می گویم.
    1- شما اول از همه باید مطمئن بشید که نمره زبان (TOEFL & GRE) را تا حدودا اوایل DEC میتوانید اماده کنید. اگر نمی توانید کلا بیخیال این پروسه برای FALL 2012 شوید.
    2- باید یک ایمیل به اساتید مورد نظر اماده کنید و از همین الان می توانید شروع به ایمیل زدن کنید و امادگی خودتان را برای FALL 2012 اعلام کنید.
    3- همراه ایمیل میتوانید رزومه خود را هم ارسال کنید.
    4- همزمان دانشگاه های مورد نظر در رشته خودتان را پیدا کنید و مدارک مورد نیاز هر دانشگاه و زمان DEADLINE ها را در یک فایل مثلا WORD ذخیره کنید تا در اخر برای تصمیم گیری بتوانید نتایج را با هم مقایسه کنید.
    5- بعد از این کارها حالا باید شروع به جمع اوری مدارک کنید و تا حداقل یک هفته قبل از DEADLINE ارسال کنید.
    6- انتظار برای نتایج و احتمالا مصاحبه
    7- انشائ الله که همه دوستان به این مرحله برسند: اقدام برای وقت سفارت
    8- مصاحبه سفارت و انتظار برای نتیجه ان
    9- بستن چمدان و خرید بلیت, خداحافظی , ....
    10- شروع دوباره....
    فکر کنم نسبتا کامل گفتم البته ئوستان با تجربه های بیشتر هم هستند که می توانند کامل ترش کنند
    زندگی خوب حق هر ایرانی است.

دوستان سلام
    کسی می داند که با انجام APPLY ONLINE تا کجا باید مراحل جلو برود که به ما USER NAME & PASS بدهد و شماره پیگیری.
    یعنی مثلا باید SOP اماده باشد یا ترجمه مدارک؟
    زندگی خوب حق هر ایرانی است.

Junior Member

سلام لطفا من روراهنمایی کنید که چه اقداماتی برای ادامه تحصیل درمقطع دکترا درآلمان بایدانجام بدم قسمت فرهنگی سفارت فقط اطلات کلی رو میگه درحال حاظر دانشجوی کارشناسی ارشدگرافیک هستم
    سپاس.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)