صفحه 26 از 26 نخستنخست ... 1617181920212223242526
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 254 , از مجموع 254

موضوع: مباحث مربوط به بانک یا خرید اسکناس در سوئد

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به بانک یا خرید اسکناس در سوئد

اینکه میفرمایید هتل ها پول نقد قبول نمی کنند احتمالا مربوط به رزرو هست وگرنه برای پرداخت صورت حساب نهایی بعید می دونم چنین چیزی باشه، و همینطور در مورد سایر مراکز تجاری. همیشه تاجایی من شنیدم قوبل کردن کارت به خصوص در اروپا یک دغدغه بوده و نقد رو همه قبول می کنند نگران نباشید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط noch نمایش پست ها
    خیلی ممنون بابت جوابتون. این طور که شنیدم، اکثر جاها قبول نمی کنند، مثلا در سایت اکثر هتلها هم نوشته شده که پول نقد قبول نمی کنند. برای باز کردن حساب هم گویا خدود یک ماه طول می کشه که حساب رو باز کنند، حالا نگرانی من این هست که در این یک ماه اول به دلیل نداشتن کارت دچار مشکل بشم. طبق تجربه شما آیا فروشگاه ها و رستوران ها و سایر کسب و کارها پول نقد رو قبول می کنند؟
    6 9 nine or six
    It depends on how you look at it

Junior Member

برای معاوضه دلار با کرون، به نظرتون این کار بهتره در ایران انجام بشه یا در سوئد؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط noch نمایش پست ها
    برای معاوضه دلار با کرون، به نظرتون این کار بهتره در ایران انجام بشه یا در سوئد؟
    سلام دوست عزیز قاعده کلی این است که هر پولی در کشور خودش قوی تر است. بنابراین کرون در سوئد گرانتر از هر جای دیگری با ارزهای دیگر معامله میشود.

HTH

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز قاعده کلی این است که هر پولی در کشور خودش قوی تر است. بنابراین کرون در سوئد گرانتر از هر جای دیگری با ارزهای دیگر معامله میشود.

HTH
    تجربه ی خودمو بگم از همون ایران کرون بگیر. و چون کلی مهاجر ایرانی سوعد هست که میان ایران، هرچقدر بخوایی کرون پیدا میشه تو چهارراه استانبول.
    سالها قبل من چند هزار دلار گرفتم. بعد اوردم سوعد و تو سوعد تو فارکس چنج کردم. اختلافش ۱۰ درصد بود.
    یعنی تومنو یه بار تو فردوسی چنج کردم کارمزد دادم که میدونین همینکه گرونتر میفروشن و کمتر میخرن همون کارمزده. و بار دومم تو فارکس .

و اگه از سوعد میرین ایران همین کرونو ببرین. خیلیا دلار میکنن و دلار میبرن.

یه بارم ارز خارجی دیگه ایی داشتم و میخواستم یورو کنم. ارز اولی رو مستقیم به یورو نمیکنن. ارز اول رو به کرون تبدیل میکنن . بعد کرون رو به یورو. برا همین دلار دارین و به کرون میخوایین تبدیل کنین مستقیم تو خود سوئد بکنین. تو ایران دلار رو به تومن اول تبدیل میکنن و بعد تومنو به کرون. حالا تجربه اینو نداشتم ولی قاعده ی فارکس و ارز همینه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)