نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا از این سیستم برای پیشبرد برنامه مهاجرتی خودتون است

رأی دهندگان
326. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بلی

305 93.56%
  • خیر

21 6.44%
صفحه 55 از 199 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859606162636465105155 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 1981

موضوع: ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجران به کانادا به جز Express Entry

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Power, Islamic Azad University

پیش فرض پاسخ : ارزیابی و معادل سازی مدارک تحصیلی برای مهاجران به کانادا

[QUOTE=souren2002;1595137]سلام
    ببخشید ، تو رو خدا کمکم کنید که دیگه دیوونه شدم

من میخوام برای مهاجرت فدرال کانادا اقدام کنم . اول باید مدرکم ارزشیابی بشه . واسه این کار ریز نمراتم رو از دانشگاه گرفتم .

سوال 1 : باید این ریز نمرات + مدرک لیسانسم رو ببرم ترجمه کنم .ترجمه رسمی که مهر خارجه و دادگستری بخوره یا معمولی هم قبوله ؟

حالا فرضا ترجمه شد ( چه رسمی چه معمولی) کپی هاشونو ببرم خیابان پاسداران ، بخش بین الملل و بگم که این کپی های ترجمه شده و نشده رو بفرست به کانادا.
    سوال 2 . کلا کپی ترجمه باید باشه یا اصل ترجمه ؟ اگه کپی باشه ایا برابر اصل هم لازمه ؟
    سوال 3 . ریز نمرات رو دانشگاه مهر میکنه و میزاره تو پاکت و میده دست خودم که بفرستم ولی مدرک رو خودم باید پاکت بزنم و ادرس خودم باشه ؟
    سوال 4 . ایا باید هزینه بدم واسه این ارزشیابی مدرک ؟

ممنون میشم که کمکم کنید.[/QUOT
    سلام دوست عزیز
    من برات یک پیام خصوصی ارسال کردم ولی ظاهرا صندوق دریافت شما پر شد صندوق دریافتت رو خالی کن تا بتونم پیاممو برات بفرستم.
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng

سلام . من یک دوره mba یک ساله گذروندم و لیسانسم مهندسی که می خوام skill worker اقدام کنم. می تونم برای ارزیابی wes ، مدرک یک ساله mba رو هم بفرستم همزمان؟ نمی خوام واسه مهاجرت ازش استفاده کنم. فقط می خوام اونم assess شه واسه ادامه تحصیل در آینده. مشکلی واسه مهاجرت ایجاد نمی کنه؟

majid_migrant
    پرسش souren2002 پرسش من هم هست اگر ممکنه به بنده هم بگید . ممنون

Junior Member

[QUOTE=majid_migrant;1595324]
    نقل قول نوشته اصلی توسط souren2002 نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید ، تو رو خدا کمکم کنید که دیگه دیوونه شدم

من میخوام برای مهاجرت فدرال کانادا اقدام کنم . اول باید مدرکم ارزشیابی بشه . واسه این کار ریز نمراتم رو از دانشگاه گرفتم .

سوال 1 : باید این ریز نمرات + مدرک لیسانسم رو ببرم ترجمه کنم .ترجمه رسمی که مهر خارجه و دادگستری بخوره یا معمولی هم قبوله ؟

حالا فرضا ترجمه شد ( چه رسمی چه معمولی) کپی هاشونو ببرم خیابان پاسداران ، بخش بین الملل و بگم که این کپی های ترجمه شده و نشده رو بفرست به کانادا.
    سوال 2 . کلا کپی ترجمه باید باشه یا اصل ترجمه ؟ اگه کپی باشه ایا برابر اصل هم لازمه ؟
    سوال 3 . ریز نمرات رو دانشگاه مهر میکنه و میزاره تو پاکت و میده دست خودم که بفرستم ولی مدرک رو خودم باید پاکت بزنم و ادرس خودم باشه ؟
    سوال 4 . ایا باید هزینه بدم واسه این ارزشیابی مدرک ؟

ممنون میشم که کمکم کنید.[/QUOT
    سلام دوست عزیز
    من برات یک پیام خصوصی ارسال کردم ولی ظاهرا صندوق دریافت شما پر شد صندوق دریافتت رو خالی کن تا بتونم پیاممو برات بفرستم.
    موفق باشید

اين سوال من هم هست لطفا راهنمايي كنيد

[QUOTE=Marrry;1595797]
    نقل قول نوشته اصلی توسط majid_migrant نمایش پست ها

اين سوال من هم هست لطفا راهنمايي كنيد
    سلام
    اصل مدارک اعم از ریزنمرات و دانشنامه را ترجمه رسمی میکنید(ترجمه رسمی که مهر خارجه و دادگستری بخوره) بعدا از کل مدارک کپی میگیرید(نیازی به کپی برابر اصل نیست) با فرم wes میبرید سازان مرکزی دانشگاه آزاد (پاسداران) بعد اونا مدارک شما رو میگیرن و زیر کپی های فارسیش مهر خارجه دانشگاه آزادو میزنن بعد با اصل ترجمه ی ریزنمرات و دانشنامه داخل پاکت میذارن و خودشونم پست میکنن.مبلغ 57000 پول میگیرن.
    موفق باشید

[QUOTE=ehsanpachino;1595824]
    نقل قول نوشته اصلی توسط Marrry نمایش پست ها

سلام
    اصل مدارک اعم از ریزنمرات و دانشنامه را ترجمه رسمی میکنید(ترجمه رسمی که مهر خارجه و دادگستری بخوره) بعدا از کل مدارک کپی میگیرید(نیازی به کپی برابر اصل نیست) با فرم wes میبرید سازان مرکزی دانشگاه آزاد (پاسداران) بعد اونا مدارک شما رو میگیرن و زیر کپی های فارسیش مهر خارجه دانشگاه آزادو میزنن بعد با اصل ترجمه ی ریزنمرات و دانشنامه داخل پاکت میذارن و خودشونم پست میکنن.مبلغ 57000 پول میگیرن.
    موفق باشید
    گیج شدم باز ، همونطور که میدونید ترجمه ها به کپی برابر اصل شده فارسی ها پانچ شده ، حالا آیا به فارسی های پانچ شده(متصل به ترجمه) مهر میزنن و اصل این پکیج رو میفرستن یا نه به کپی مجدد از فارسیها مهر میزنن و اونو میفرستن ؟
    بهبیان دیگه در نهایت اصل ترجمه و فارسی چسپیده به هم(اخذ شده از دارالترجمه) ارسال میشه یا فقط کپی های مهر خوردشون؟ (اشاره کردید اصل ترجمه ارسال میشه اما اصل ترجمه بهش کپی برابر اصل فارسی هم متصله دیگه)

[QUOTE=farid_nasiri;1595892]
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanpachino نمایش پست ها

گیج شدم باز ، همونطور که میدونید ترجمه ها به کپی برابر اصل شده فارسی ها پانچ شده ، حالا آیا به فارسی های پانچ شده(متصل به ترجمه) مهر میزنن و اصل این پکیج رو میفرستن یا نه به کپی مجدد از فارسیها مهر میزنن و اونو میفرستن ؟
    بهبیان دیگه در نهایت اصل ترجمه و فارسی چسپیده به هم(اخذ شده از دارالترجمه) ارسال میشه یا فقط کپی های مهر خوردشون؟ (اشاره کردید اصل ترجمه ارسال میشه اما اصل ترجمه بهش کپی برابر اصل فارسی هم متصله دیگه)
    نیازی به گیج شدن نداره.شما یکسری کپی از اصل مدارکت میگیری (که اینا نیازی به کپی برابر اصل نداره) با اصل ترجمه ها میبری .اونا مهر و زیر کپی های فارسی که پانچ ترجمتته میزنن با این یکسری کپی ازت میگیرن.امیدوارم گیج نشده باشی

سلام
    من تازه واردم لطفاً کمک کنید
    طبق قانون جدید 2014 قبل از ارسال مدارک به اداره مهاجرت باید اول مدارک تحصیلیمون رو ارزیابی کنیم من الآن تازه مدرک کاردانیمو گرفتم و نمیدونم برای ارزیابی باید چیکار کنم و به کجا مراجعه کنم و هزینشو هم نمیدونم چقدره و اینکه بعد از معادلسازی و ارزشیابی مدرک آیا باید اصل مدرک هم به اداره مهاجرت سیدنی کانادا ارسال بشه یا فقط همون ارزیابی کافیه؟
    مورد دیگه که سوال داشتم اینه که اگر بخوایم بدون وکیل خودمون کارامون رو انجام بدیم، در مرحله اول باید چه مدارکی رو به غیر از فرمهای گفته شده در سایت اداره مهاجرت کانادا بفرستیم؟ من در ویکی، این لینک رو مطالعه کردم که توش مدارک زیادی رو برای ارسال گفته اما مشخص نکرده کدوم مدارک در مرحله اول باید ارسال بشن و کدوم مدارک در مراحل بعدی و زمان مصاحبه. مثلاً نگفته عکسو کارت پایان خدمت و پاسپورت و گواهی تمکن و... باید در مرحله اول ارسال بشن یا واسه زمان مصاحبه هستن؟!؟
    ممنون میشم یکی منو راهنمایی کنه خیلی گیج شدم.

[QUOTE=ehsanpachino;1596408]
    نقل قول نوشته اصلی توسط farid_nasiri نمایش پست ها
    نیازی به گیج شدن نداره.شما یکسری کپی از اصل مدارکت میگیری (که اینا نیازی به کپی برابر اصل نداره) با اصل ترجمه ها میبری .اونا مهر و زیر کپی های فارسی که پانچ ترجمتته میزنن با این یکسری کپی ازت میگیرن.امیدوارم گیج نشده باشی
    ممنون ، پس اصل ترجمه پانچ شده با فارسیهاش به علاوه یک سری کپی از اصل مدارک فارسی ارسال میشه

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Power, Islamic Azad University

[QUOTE=farid_nasiri;1597230]
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanpachino نمایش پست ها

ممنون ، پس اصل ترجمه پانچ شده با فارسیهاش به علاوه یک سری کپی از اصل مدارک فارسی ارسال میشه
    دوست عزیز نیازی به اصل ترجمه نیست (همونطور که در سایت WES به وضوح توضیح داده) از ترجمه و مدرکتون کپی تهیه کنید و به همراه فرم پرخواست که پر کردید ببرید امور بین الملل دانشگاه آزاد(البته اگر فارغ التحصیل دانشگاه آزاد هستید) اونا هم فرو رو تکمیل و مهر میکنن و مدارک رو براتون پست میکنن.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)