نقل قول نوشته اصلی توسط kohan diar نمایش پست ها
سلام

من ارشد جامعه شناسی دارم. برای دکترا آمریکا و کانادا اقدام کردم و منتظر جواب پذیرش ها هستم. خوشحال می شوم که به سوالات این رشته جواب بدم. چون بچه های علوم انسانی کمتر هستند و این بخش هم خیلی اطلاعاتش به روز نیست.
با سلام

وقت بخیر. اگر درست متوجه شده باشم شما کارشناسی ارشد مرتبط با زبان انگلیسی دارید و ارشد دومتون جامعه شناسیه. خواستم بدونم فرایند اپلای شما به کجا رسیده و آیا موفق به اخذ پذیرش شده اید؟ من لیسانس ادبیات انگلیسی دارم (معدل 18) و ارشد آموزش زبان انگلیسی (معدل 16). دانشجوی ترم دوم جامعه شناسی دانشگاه تهران هستم. حدود سه سال سابقه تدریس دانشگاهی دارم که درس زبان تخصصی علوم اجتماعی هم جزو درسهاییه که تدریس می کنم. پیش بینی می کنم بتونم با معدلی بین 17.50 تا 18 ارشد جامعه شناسیم رو بگیرم. حوزه علاقه مندی من جامعه شناسی سلامت و بیماری (روانی) و سلامت عمومی و سلامت شهری هستش و قصد دارم پایان نامم رو در یکی از این زمینه ها انجام بدم. برای شروع فرایند اپلای کردن اساتید کانادایی که در حوزه علاقمندی من فعالیت می کنن رو شناسایی کردم و مقاله ها و کتاب هایی ازشون مطالعه کردم. برای نمره تافل بالای 100 بعید می دونم مشکلی داشته باشم. متاسفانه به دلیل مشغله کاری و تحصیلی موفق نشدم مقاله ای به چاپ برسونم و از این لحاظ دستم خالیه. می خواستم در صورت امکان از اطلاعات و تجربه شما استفاده کنم. لطفا اگه نکته مهمی در این مقطع به نظرتون می رسه بگید. تشکر