صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 51

موضوع: دانشگاه هنرهای زیبا در ایتالیا

پیش فرض پاسخ : دانشگاه هنرهای زیبا در ایتالیا

سلام دوستان
    من از فلورانس دیزاین آکادمی برای طراحی داخلی پذیرش گرفتم.گفته باید تا ۱۰ روز ۸۵۰ یورو بریزم.
    کسی اطلاعاتی از این دانشگاه داره؟
    آیا دانشگاه خوبیه؟
    مدرکش مورد تایید؟
    تو دنیا وضعیت خوبی داره و میشناسنش؟
    واقعا موندم چی کار کنم.

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط gmohammadi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از فلورانس دیزاین آکادمی برای طراحی داخلی پذیرش گرفتم.گفته باید تا ۱۰ روز ۸۵۰ یورو بریزم.
    کسی اطلاعاتی از این دانشگاه داره؟
    آیا دانشگاه خوبیه؟
    مدرکش مورد تایید؟
    تو دنیا وضعیت خوبی داره و میشناسنش؟
    واقعا موندم چی کار کنم.
    درود
    دوست عزیز اگه منظورت این آکادمی هست Accademia di Belle Arti di Firenze
    تو لیست گروه سه وزارت علوم هست.
    دانشگاه و اکامی های مورد تائید وزارت علوم رو میتونی از اینجا ببینی.

فقط یه چیز رو باید در نظر بگیری مدرک خود آکادمی ها رو دانشگاه های خود ایتالیا قبول ندارن اگه تو آکادمی لیسانس بگیری نمیتونی برای فوق تو دانشگاه های خود ایتالیا تحصیل کنی.
    پیشنهادم بهت این هست که اول دانشگاه رو انتخاب کن اگه یه وقت نتونستی پذیرش بگیری بعد آکادمی رو انتخاب کن.
    گود لاک
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    درود
    دوست عزیز اگه منظورت این آکادمی هست Accademia di Belle Arti di Firenze
    تو لیست گروه سه وزارت علوم هست.
    دانشگاه و اکامی های مورد تائید وزارت علوم رو میتونی از اینجا ببینی.

فقط یه چیز رو باید در نظر بگیری مدرک خود آکادمی ها رو دانشگاه های خود ایتالیا قبول ندارن اگه تو آکادمی لیسانس بگیری نمیتونی برای فوق تو دانشگاه های خود ایتالیا تحصیل کنی.
    پیشنهادم بهت این هست که اول دانشگاه رو انتخاب کن اگه یه وقت نتونستی پذیرش بگیری بعد آکادمی رو انتخاب کن.
    گود لاک
    با تشکر.
    florencedesignacademy هستش.من برای فوق میخوم هقدام کنم.اگر بعدا بخوام دکتری بخونم به مشکا می خورم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی گرافیک از علمی کاربردی فرهنگ و هنر تهران

Lightbulb پاسخ : ..:: دانشگا ه هنر های زیبا دز ایتالیا ::..

نقل قول نوشته اصلی توسط marjan spand نمایش پست ها
    سلام
    من هم فلورانس..نقاشی!!
    وااای سلام سلام منم میخوام بیاممم موفق باشی.
    من البته کارشناسی گرافیک دارم. میخوام برای ارشد اقدام کنم. خوبه جایت راضی ای؟ هزینه هایت چه میزانیه؟ حض میکنی از کیفیت کلاسها؟ نکته ای هست که به منم بگی؟؟

سلام . من دنبال یه دانشگاه خوب توی ایتالیا می گردم برای خوندن فوق لیسانس طراحی مد و فشن که هزینه تحصیل خیلی بالا نباشه . ممنون میشم اگه کسی اطلاعات داره بهم کمک کنه.

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط saraaamardani نمایش پست ها
    سلام . من دنبال یه دانشگاه خوب توی ایتالیا می گردم برای خوندن فوق لیسانس طراحی مد و فشن که هزینه تحصیل خیلی بالا نباشه . ممنون میشم اگه کسی اطلاعات داره بهم کمک کنه.
    درود
    رشته هایی از قبیل فشن دیزاین یا طراحی مد تو اکادمی ها ارائه میشه که شما باید یکی از اکادمی ها رو انتخاب کنید برای تحصیل.
    همچنین معدود دانشگاه هایی هم دارند که پذیرش سخت هست.
    میشه گفت هزینه تحصیل در همه جای ایتالیا به یک میزان هست که ای شهریه رو هم از طریق بورس یا گرفتن آی اس ی ی میتوان کم و نزدیک به صفر کرد.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Mech. Eng. Polimi

سلام.
    آیا کسی هست که توی آکادمی Naba در شهر میلان درس بخونه؟ من برای رشته
    Product Design میخوام پذیرش بگیرم. اما از سطح و کیفیت آکادمی خیلی خبر ندارم. فقط میدونم که آکادمی Domus و Naba با هم کار می‌کنند.

Junior Member

سلام دوستان
    ممکنه کسی برای من توضیح بده که تفاوت آکادمی و دانشگاه ایتالیا دقیقا در چه مواردی هستش؟
    من مدرک کارشناسی ارشد گرافیک دارم اما قصد دارم مستر مجسمه سازی توی یکی از دانشگاه های ایتالیا بخونم.میخوام بدونم کدوم دانشگاه ها بهترن؟
    و اینکه شنیدم رشته های هنر با زبان انگلیسی نمیشه و لزوما باید ایتالیاییی بدونی. درسته؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saraaamardani نمایش پست ها
    سلام
    من چند روز پيش واسه دانشگاه پلي تكنيك ميلان اپلاي كردم، رشته ي design for fashion system. انگليسي هم هست واسه ارشد. ميتونين تا ددلاينش تموم نشده سريع اقدام كنين.هزينه هم تقريبا بعد از گرفتن بورس صفر ميشه.

Member dr_saeid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر - نرم افزار

دوستان برای لیسانس رشته عکاسی به زبان ایتالیایی باید از آکادمی ها پذیرش گرفت یا دانشگاه؟

من ۲-۳ آکادمی پیدا کردم و سایتشون رو چک کردم. شهریه ها خیلی بالا بود. میتونید آکادمی ها یا دانشگاه هایی که شهریه پایین تری دارند رو به من معرفی کنید؟ فقط در رم باشند یا شهرهای نزدیک به رم

ممنونم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)