صفحه 99 از 107 نخستنخست ... 498990919293949596979899100101102103104105106107 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 981 تا 990 , از مجموع 1068

موضوع: تحصیل در پرتغال

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در پرتغال

نقل قول نوشته اصلی توسط ramehdi نمایش پست ها
    با سلام دوستان برای ارزیابی مدارک تحصیلی برای تحصیل در پرتغال باید به کدوم سایت مراجعه بکنم؟ با سپاس
    قبل از حضور که نیازی به ارزیابی ندارید و برای بعد از حضور و در صورت نیاز، از طریق وب سایت نخواهد بود و بایستی از طریق دانشگاه انجام بدید.

Member newmilad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. Candidate, Business Intelligence, @SRBIAU

سلام به همه دوستان
    براتون دو تا لینک رو می ذارم که شاید در تصمیم گیری کمکتون کنه.
    ارادتمند

لینک لیست ارزشیابی دانشگاه پرتغال برای پذیرش های سپتامبر 2018 به بعد:
    http://grad.saorg.ir/%D8%AF%D8%A7%D9...%A7%D9%84-2018

لینک آخرین ضوابط ارزشیابی مدارک تحصیلی خارج از کشور که سال 2013 تنظیم شده:
    http://grad.saorg.ir/%D8%B6%D9%88%D8...A7%D8%B4%D8%AF
    «««You will never fail if you Don't GIVE UP»»»
    لطفا برای تشکر روی گزینه +/- که در کنار هر پست هست استفاده کنین تا پست های مهم در بین تشکرها گم نشن. زنده باد!

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

کسی تا حالا با دانشگاه کومبرا مصاحبه داشته؟ دیشب یک ایمیل گرفتم که درخواست مصاحبه اسکایپی کرده بودن. در ضمن گفتند تا آخر هفته هم نتیجه را اعلام می کنند؟ مصاحبه این دانشگاه هم کلی یا سوالات تخصصی هم می پرسه؟

Junior Member

سلام دوستان در مورد هزینه زندگی و تحصیل در رشته مدیریت میشه اگه کسی اطلاعی داره در اختیارم بذاره . و در کدوم شهر و دانشگاه با هزینه کمتر می تونم درس بخونم

Member newmilad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. Candidate, Business Intelligence, @SRBIAU

نقل قول نوشته اصلی توسط armitissss نمایش پست ها
    سلام دوستان در مورد هزینه زندگی و تحصیل در رشته مدیریت میشه اگه کسی اطلاعی داره در اختیارم بذاره . و در کدوم شهر و دانشگاه با هزینه کمتر می تونم درس بخونم
    سلام آرتمیس
    بهترین کار اینه که به سایت دانشگاه های معتبر پرتغال سر بزنین و خودتون مطالعه کنین چون بیشتر دانشگاه ها اطلاعات هزینه های تحصیل رو می ذارن.
    حتی فرصت های مربوط به فاند رو هم می ذارن.
    هزینه های زندگی معمولا برای شروع یه زندگی دانشجویی حدود 500-700 یورو در ماه می تونه باشه.
    شما با مدرک لیسانس یا ارشد مدیریت می تونین تو بعضی رشته های دیگه مثل مهندسی هم پذیرش بگیرین.
    خیلی خوبه که با اساتیدی که هم تو رشته تحصیلی و هم در زمینه پژوهشی مورد علاقتون فعالیت می کنن ارتباط بگیرین و خودتون و علاقتون رو معرفی کنین. اینجوری احتمال بالایی برای پذیرش بدست می یارین.
    لینک مربوط به لیست دانشگاه های مورد قبول وزارت علوم خودمون و درجه اونها از نگاه این وزارت خونه رو چند پست پایینتر گذاشتم که می تونین جستجو رو با گروه ممتاز شروع کنین.
    «««You will never fail if you Don't GIVE UP»»»
    لطفا برای تشکر روی گزینه +/- که در کنار هر پست هست استفاده کنین تا پست های مهم در بین تشکرها گم نشن. زنده باد!

سلام به همه دوستان

من می خوام برای مقطع دکتری دانشگاه Porto اقدام کنم. تو سایتشون نوشتن که راند سوم باید اقدام کنم (چون دو راند قبلی تمام شده). 3 تا سوال دارم که اگه دوستان راهنمایی کنن ممنون میشم.

1- داخل سایت نوشتن که مدرک باید توسط سفارت تایید بشه. می خواستم بپرسم آیا دوستان تجربه مشابه دارند؟ چطوری میشه مدارک تایید کرد؟ حضوری برم سفارت یا باید وقت بگیرم؟

Documents must be authenticated by consular offices or embassies of Portugal located in the country where the qualification was obtained or hold the Hague Apostille (for countries that acceded to the Hague Convention). The same applies to the translations (mandatory) of documents whose original language is not Portuguese, Spanish, French or English.

2- با توجه به اینکه فرم پذیرش آنلاین داره،آیا نیاز هست استاد پیدا کنم؟ روالش چیه؟

3- اگه برای دو تا گرایش مختلف اقدام کنم (کامپیوتر و IT) آیا مشکلی ایجاد نمیکنه؟

ویرایش توسط mohammad323 : June 5th, 2018 در ساعت 06:30 PM

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

دوستان یکی از اساتید معماری دانشگاه minhoبه من اوکی داده بعد از مراحل شرح شرایط و رزومه ام و پروپزال ام .ولی هم خودش و هم ادوایزر گفتن که هیچگونه اسکولارشیپ و ککم هزینه تحصیلی نمیدن.با توجه به اینکه با شهریه دانشگاه و هزینه ماهیانه سالی پنجاه میلیون برام در میاد و در پایان 4 سال 200 میلیون .ایا می ارزه دکترا رو بری بدون دست مزد حداقلی بخونی؟بنظر من که اصلا منطقی نمیاد

با سپاس
    ویرایش توسط ramehdi : June 6th, 2018 در ساعت 01:16 PM دلیل: جا انداختن

ApplyAbroad Superstar

سلام خوب یک محاسبه مقایسه ای مثلا با دانشگاه آزاد ایران بفرمایید تفاوت و ... اینها را بسنجید. یا حتی با این جاهایی که دانشگاههای خوب ایران در کیش و قم و ...ارایه میدهند- فکر میکنم به اسم پردیس- ولی برای آن شهریه میگیرند. تفاوت مثلا به لحاظ مالی چه اندازه است؟

به هیچ وقت نمیخواهم شمارا تشویق کنم ولی همیشه فکر میکنم بودن در یک دانشگاه دیگر، یک کشور دیگر، و تجربه یک فرهنگ دیگر جدا از ملاحظات مالی و علمی در جای خودبسیار پرارزش است. اگر هم دانشگاه پرتغالی به شما فرصت تدریس در دوره دکتری بدهند حود جداگانه یک امتیاز محسوب میشود.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط ramehdi نمایش پست ها
    دوستان یکی از اساتید معماری دانشگاه minhoبه من اوکی داده بعد از مراحل شرح شرایط و رزومه ام و پروپزال ام .ولی هم خودش و هم ادوایزر گفتن که هیچگونه اسکولارشیپ و ککم هزینه تحصیلی نمیدن.با توجه به اینکه با شهریه دانشگاه و هزینه ماهیانه سالی پنجاه میلیون برام در میاد و در پایان 4 سال 200 میلیون .ایا می ارزه دکترا رو بری بدون دست مزد حداقلی بخونی؟بنظر من که اصلا منطقی نمیاد

با سپاس

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام خوب یک محاسبه مقایسه ای مثلا با دانشگاه آزاد ایران بفرمایید تفاوت و ... اینها را بسنجید. یا حتی با این جاهایی که دانشگاههای خوب ایران در کیش و قم و ...ارایه میدهند- فکر میکنم به اسم پردیس- ولی برای آن شهریه میگیرند. تفاوت مثلا به لحاظ مالی چه اندازه است؟

به هیچ وقت نمیخواهم شمارا تشویق کنم ولی همیشه فکر میکنم بودن در یک دانشگاه دیگر، یک کشور دیگر، و تجربه یک فرهنگ دیگر جدا از ملاحظات مالی و علمی در جای خودبسیار پرارزش است. اگر هم دانشگاه پرتغالی به شما فرصت تدریس در دوره دکتری بدهند حود جداگانه یک امتیاز محسوب میشود.

موفق باشید
    درسته فرمایش شما ولی من سالی 50 میلیون رو ندارم.مسله اینجاست

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

امروز مصاحبه دکترا با دانشگاه کومبرا داشتم. آخر مصاحبه گفت اگر این استیج قبول نشدی، برای دور بعدی در نظر میگیرمت. فکر کنم غیر مستقیم گفت که قبول نمیشی و باید برای دور بعد اپلای کنی. البته دور بعدش هم جولای

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)