صفحه 17 از 51 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324252627 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 501

موضوع: فاکتور‌های مهم و اولویت آنها در گرفتن پذیرش

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

پیش فرض پاسخ : فاکتور‌های مهم و اولویت آنها در گرفتن پذیرش

از دوستان عزيز
    تقاضا دارم نظراتشون رو در مورد شانس اخذ پذيرش در مقطع PHD همراه با فاند و همچنين بدون فاند رو نسبت به داشتن مدرك فوق ليسانس از دانشگاه آزاد يا دوليت اعلام كنند؟
    مي خوام بدونم آيا معدل و نمرات زبان و موضوعات و مقالات تحقيقاتي مهم تره يا نوع دانشگاه؟
    کربلایم آرزوست...

ApplyAbroad Hero y2dark آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_km نمایش پست ها
    Y2dark, So3ممنون از راهنماییتون
    من تا الان 3تا دارم که تا یک ماه دیگه از پایان نامم 3تای دیگه آماده می کنم. منتها یک پروژه ساخت آبشیرین خورشیدی بهم پیشنهاد شده که نمی دونم قبول کنم یا بجای این پروژه برم دانشگاه تدریس کنم.
    قصدم ادامه تحصیل در کشورهای آمریکا و کانادا هست.
    بازم ممنون
    اگر این پروژه ای که می گی روش داره تو دانشگاههای امریکا تحقیق می شه انجامش بده که بتونی نظر یه استادیو جلب کنی! وگر نه برای امریکا نظر شخصی من اینه که ترتیبش اینطوریه اگر می خوای بدون استاد فاند بگیری! معدل+جی آر ای+تافل+مقاله و بقیه رزومت
    اگر هم اون مقاله هایی که دارای بروزه و می تونی روش مانور بدی تو زدن مخ اساتید برو تو کار تافل و بعدش جی آر ای!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    برای اساتید موضوع پایان نامه ارشدت اول مهمه، بعدش معدل مهمه و بعدش تافل البته بعضی از این چینی ها واسشون جی آر ای هم مهمه!
    به صورت کلی:
    فاند گرفتن بدون استاد: معدل + جی آر ای+ تافل + داشتن مقاله های معتبر برای top10
    فاند گرفتن از طریق استاد: موضوع پروژت یا مقاله هات+ معدل + تافل

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1983 نمایش پست ها
    از دوستان عزيز
    تقاضا دارم نظراتشون رو در مورد شانس اخذ پذيرش در مقطع PHD همراه با فاند و همچنين بدون فاند رو نسبت به داشتن مدرك فوق ليسانس از دانشگاه آزاد يا دوليت اعلام كنند؟
    مي خوام بدونم آيا معدل و نمرات زبان و موضوعات و مقالات تحقيقاتي مهم تره يا نوع دانشگاه؟
    دانشگات اگر معروف باشه تاثیر داره ولی فرقی بین دانشگاه آزاد و دولتی نیست (البته به جز شریف که مثلا تو کانادا همه میشناسن و تعدادی هم توی امریکا، تهران هم کم و بیش اینطوریه و کم تر از شریف)
    معدل و نمرات زبان و موضوعات و مقالات تحقیقاتی به مراتب مهمتره!!!!!!!!!!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    CSS - RWTH Aachen

سلام دوستان.
    ممکنه پاسخ منم بدین؟
    به نظر شما یه نفر با معدل 18.5 از یه دانشگاه آزاد خیلی خوب (قزوین) به همراه یه سابقه ی خیلی خوب در زمینه رباتیک (مثلا" رتبه دوم در مسابقات جهانی رباتیک) و یه مقاله isi چند درصد می تونه به تاپ 10 امیدوار باشه؟
    There is a hunger still unsatisfied...

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Poooria_M نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    ممکنه پاسخ منم بدین؟
    به نظر شما یه نفر با معدل 18.5 از یه دانشگاه آزاد خیلی خوب (قزوین) به همراه یه سابقه ی خیلی خوب در زمینه رباتیک (مثلا" رتبه دوم در مسابقات جهانی رباتیک) و یه مقاله isi چند درصد می تونه به تاپ 10 امیدوار باشه؟

عملا 0% -- آيتم مهمتر بعدي TOEFL و بعد از اون GRE هستش كه تعيين كننده است. TOP 10 ‌به شدت به GRE‌حساسيت دارند و به معدل . شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    CSS - RWTH Aachen

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    عملا 0% -- آيتم مهمتر بعدي TOEFL و بعد از اون GRE هستش كه تعيين كننده است. TOP 10 ‌به شدت به GRE‌حساسيت دارند و به معدل . شادزي
    خیلی ممنون از توجهتون...
    ماشاالله چقدر هم امیدوارانه به قضیه نگاه می کنید...
    اگه جی آر ای 1400 و تافل iBT 110 هم به موارد فوق اضافه بشه چی؟ در این صورت چقدر شانس هست؟
    اصلا" چیزی مثل مقام جهانی رباتیک تاثیر چندانی رو شانس داره یا نه؟
    پیشاپیش ممنون از اینکه پاسخ میدین.
    There is a hunger still unsatisfied...

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    خیلی ممنون از توجهتون...
    اگه جی آر ای 1400 و تافل iBT 110 هم به موارد فوق اضافه بشه چی؟ در این صورت چقدر شانس هست؟
    + دانشگاهی که در اون درس خوندید و اعتبارش و ...
    واقعیت اینه که گرفتن پذیرش از top 10 یا top 20 نیاز به رزومه خیلی فوق العاده داره.
    inactive account

Global Moderator

Simon آواتار ها

خیلی ممنون از توجهتون...
    پوريا جان شوخيه من در مورد 0% بدون نمره ي GRE و تافل رفيق. تافله عاليه در مورد GRE ميدونم توTop 10 ‌ميشه كساني رو با نمره ي بالاتر ديد اما سعي ميكنيم سختگيرانه فكر نكنيم. مقام جهاني و نكات ديگه هر كدوم يك نكته ي مثبته. ضمنا من رو اسم و رسم دانشگاه زياد تاكيدي ندارم فقط در رشته ي خودم ميدونم از شريف بودن موثره براي Top 10‌كه حالا تو اين همه دانشگاه تو ايران اين 0.5% هم ميزاريم كنار.
    بپرداز به بقيه ي رزومه.
    - توصيه نامه هاتو سعي كن تا حد امكان جنرال نباشه . كپي نباشه و استادت با حس واقعيش و با جزئيتا توصيفت كنه.مثلا: يادمه اين شاگرد چند جلسه نبود بعدم معلوم شد داشته رو پروژه ي رباتيكش كار ميكرده و مقام هم آورد اما برام جالب تر بود كه بعد كه برگشت كلاس كل درسهاي اين چند جلسه رو از كساني كه بودن بهتر ميدونست و اين نشون ميده خيلي پايبند به كلاس و آموزشهاست ضمن اينكه از منم عذر خواست و براي من قابل قبول بود.
    مثلا يه همچين نكاتي.
    نه اينكه بنويسه به به عجب بچهي باهوشيه اين. من به توانمديش ايمان دارم. اينجور كليشه ها جواب نميده.
    SOP : رو اين حداقل 2 ماه زمان بزار.
    و مقاله اگر داشته باشي خيلي خوبه و نمره ي مثبته اما نداشتنش منفي نيست.
    ضمنا ظاهرا ليسانسي پس بدن كلا فاند براي ارشد خيلي كمتر از دكتري پيدا ميشه. اگر توانمندي مالي داري اگر فاند هم گيرت نيومد برو اونجا ارشد و بخون و با رزومه بهتر براي دكتري اقدام كن. مثلا ميتوني بري همون دانشگاهي كه ميخواي دكتري ادامه بدي با هزينه ي خودت ارشد بخوني همون دو سالم ديگه استاد كانديدت كنه براي دكتري و فاند و موفقيت.
    اگر پول نداري همين جا بمون درست و در ارشد با معدل بالا ادامه بده و GRE رو ببر بالا و مقاله ي خوب داشته باش و اقدام كن. كلا من رفتن رو به هر صورت بهت توصيه ميكنم. اگر بتوني امسال تلش كني جايي با فاند نصفه نيمه هم پيداكني خيلي بهتره كه اينجا ادامه بدي.
    شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

خیلی ممنون از توجهتون...
    دوست عزیز اگر این تافل و جی آر ای رو داشته باشی و با یه استادی که در زمینه رباتیک داره کار می کنه تماس بگیری برای Direct PHD احتمالش زیاده!
    ولی GRE 1400 حداقل حداقل باید یکسالی با زبان خوب وقت بذاری که بشه اوردش! در مورد رفتن منم با سیمون جان موافقم اینکارو بکن اگر میتونی!
    اگر زبانت عالی نیست وقتتو بذار برای تافل که بالا (هر چی بالاتر از 100 بهتر) بیاری که مستر بری کانادا و از اونجا برا PHD بری امریکا! خیلی از دوستان که معدل و زبانشون خوبه از اینکارها می کنن!

Junior Member

می خواستم بدونم اگه معدل لیسانس 15 باشه ولی ارشد بالای 18 ، با داشتن مقاله و نمره زبان خوب می شه از دانشگاه های متوسط آمریکا با فاند پذیرش گرفت؟ اصلا امیدی هست؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)