نقل قول نوشته اصلی توسط mmodari نمایش پست ها
سلام دوستان. من پنج سال از فارغ التحصیلیم میگذره در واقع چهار سالشو دنبال اپلای بودم که موفق نشدم. و فقط یه مقاله توی 2015 دادم همین. ایا من میتونم امید به اپلای مجدد داشته باشم؟ ایا تو گرفتن ویزا با مشکلات زیادی برخورد میکنم؟ اصلن بخاطر این گپ و مشکلاتی که میگن بخاطر این گپ وجود داره من هنوز هم امید داشته باشم؟
معلومه که می تونی امید داشته باشی! نداشتن گپ تحصیلی که یک اصل بی چون و چرا نیست که نشه در اون خدشه وارد کرد! مهم اینه که پذیرشی که در نهایت میگیری خیلی خوب باشه با فاند، یعنی کاملا موجه و قابل قبول تا قانع کننده تر به نظر برسه.
خیلی ها سابقه کار جعلی میگن جور کن ولی من اصلا توصیه نمی کنم چون به هر حال فریبه و ممکنه کارتو گره بندازه برای همیشه! به نظر من که اگه پذیرشت واقعا تاپ باشه و بتونی آفیسرهای سفارت/هم البته اساتید دانشگاه های مورد نظرت رو قانع کنی که سطح زبانت اصلا خوب نبوده و این مدت سعی در ارتقاء اون داشتی (و حالا به فلان سطح بالا رسوندی: نمره هات باید کاملا گویا باشه) و هم اینکه زمان برد تا بدونی واسه دکترا دقیقا چی می خوای بخونی (یه ریسرچ پلن منسجم و محکم جور کن) خیلی بهتر از جور کردن سوابق جعلیه.