صفحه 6 از 26 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 271

موضوع: بررسی شانس پذیرش و بورس با توجه به رزومه و سایر شرایط

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و بورس با توجه به رزومه و سایر شرایط

1. دانشگاه آزاد گرگان( لیسانس) + رشته ریاضی کاربردی+ معدل 16.93 ----رتبه 3 از 96 نفر ورودی
    2. دانشگاه شیراز( فوق لیسانس) + رشته ریاضی کاربردی+ معدل 16.56----رتبه 2 از 11 نفر ورودی
    3. TOEFL: 66 (R:17 L: 13 S:17 W:19)
    4. (GRE (Verbal: 135/Quantitative: 158/Writing:2
    5. Journal papers:

• Journal of Advanced Research in Differential Equations (Scopus)
    • Journal of Mathematical Sciences: Advances and Applications ()
    • John Wiley & Sons, Mathematical Methods in the Applied Sciences (ISI)
    • Journal of Numerical Methods for Heat & Fluid Flow(ISI)
    • Journal of Nonlinear Sciences and Numerical Simulation (ISI)
    • International Journal of Applied Mathematical Research (ISI)
    • Journal Nonlinear Sciences and Numerical Simulation(ISI)
    • Journal of Applied Mathematical Modeling Elsevier(ISI)
    • Journal of Research and Reviews in Applied Sciences(Scopus)
    • Journal of Science and Engineering Investigations(Scopus)
    • Journal of Advances in Applied Sciences(Scopus)
    • Journal of Applied Mathematical Sciences(Scopus)
    • Alexandria Engineering Journal (ISI)

Conference;

• American Mathematical Society, Joint Mathematics Meetings in New Orleans, 2011;

• International Conference on Applied Analysis and Algebra, Istanbul, Turkey, 2011.

• 9th AIMS Conference on Dynamical Systems, Differential Equations and Applications, American Institute of Mathematical Sciences Orlando, USA, 2012.

• World Congress on Engineering, the 2011 International Conference of Applied and Engineering Mathematics, London, U.K., 2011.

• 23rd International conference of Jangjeon mathematical society, Korea, 2010.
    • 40'th Annual Iranian Mathematics Conference, Sharif University of Technology,(POSTER) 2009.
    • 4th Iranian Conference on Applied Mathematics (USB), 2010.

1. مقصد ایالات متحده- Spring 2015 یا Fall 2015
    2. رنک دانشگاه برام مهم نیست فقط فاند مهمه -
      خیلی خیلی ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Pure Mathematics

سلام. اگه نمره ی تافلتون رو حداقل به 85 برسونید میتونید امیدوار به پذیرش و فاند باشید. در ضمن اگه کنفرانس های آمریکا رو شرکت کردین قید کنین وگرنه نمیشه بهش رفرنس داد. جدا از حداقل های لازم برای پذیرش، فراموش نکنید در رشته ی ریاضی فاند معمولا در غالب TAship هست، یعنی باید سر کلاس با دانشجو های native بتونید ارتباط برقرار کنید، بهشون درس بدین و به سوالاتشون پاسخ بدین. این اهمیت بالای زبان رو نشون میده.

نقل قول نوشته اصلی توسط saeidsharbati نمایش پست ها
    1. دانشگاه آزاد گرگان( لیسانس) + رشته ریاضی کاربردی+ معدل 16.93 ----رتبه 3 از 96 نفر ورودی
    2. دانشگاه شیراز( فوق لیسانس) + رشته ریاضی کاربردی+ معدل 16.56----رتبه 2 از 11 نفر ورودی
    3. TOEFL: 66 (R:17 L: 13 S:17 W:19)
    4. (GRE (Verbal: 135/Quantitative: 158/Writing:2
    5. Journal papers:

• Journal of Advanced Research in Differential Equations (Scopus)
    • Journal of Mathematical Sciences: Advances and Applications ()
    • John Wiley & Sons, Mathematical Methods in the Applied Sciences (ISI)
    • Journal of Numerical Methods for Heat & Fluid Flow(ISI)
    • Journal of Nonlinear Sciences and Numerical Simulation (ISI)
    • International Journal of Applied Mathematical Research (ISI)
    • Journal Nonlinear Sciences and Numerical Simulation(ISI)
    • Journal of Applied Mathematical Modeling Elsevier(ISI)
    • Journal of Research and Reviews in Applied Sciences(Scopus)
    • Journal of Science and Engineering Investigations(Scopus)
    • Journal of Advances in Applied Sciences(Scopus)
    • Journal of Applied Mathematical Sciences(Scopus)
    • Alexandria Engineering Journal (ISI)

Conference;

• American Mathematical Society, Joint Mathematics Meetings in New Orleans, 2011;

• International Conference on Applied Analysis and Algebra, Istanbul, Turkey, 2011.

• 9th AIMS Conference on Dynamical Systems, Differential Equations and Applications, American Institute of Mathematical Sciences Orlando, USA, 2012.

• World Congress on Engineering, the 2011 International Conference of Applied and Engineering Mathematics, London, U.K., 2011.

• 23rd International conference of Jangjeon mathematical society, Korea, 2010.
    • 40'th Annual Iranian Mathematics Conference, Sharif University of Technology,(POSTER) 2009.
    • 4th Iranian Conference on Applied Mathematics (USB), 2010.

1. مقصد ایالات متحده- Spring 2015 یا Fall 2015
    2. رنک دانشگاه برام مهم نیست فقط فاند مهمه -
      خیلی خیلی ممنون
    Quaecumque Vera

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی کاربردی تربیت معلم تهران

راستی یادم رفت .
    کدوم دانشگاه ها رو بیشتر توصیه می کنید تو آلمان و کانادا وقت بزارم ؟
    یه سوال که الان به ذهنم رسید من یه سری از بستگانم تو آلمان هستند الانم اتفاقا دانشجو هستند تو 2 دانشگاه..از اونا چه کمکی می تونم بگیرم؟
    (ارشد ریاضی تربیت معلم تهران- معدل15- گرایش عددی- یه توصیه نامه ناقابل از استاد راهنممام..همین....ممنون از شما دوستان گرامی

Member Lili0721 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Applied Mathematics

سلام، من فوق لیسانس رشته ریاضی کاربردی ( گرایش انالیز عددی) از دانشگاه خواجه نصیر با معدل 17/31 هستم. معدل لیسانسم هم 15/79 از همون خواجه نصیر. با این معدل جز سه نفر اول ورودی های خودم بودم و بدون کنکور فوقمو تو همون دانشگاه ادامه دادم. زبانم خوبه البته هنوز امتحان تافل ندادم ولی مطمئنم نمره بالای 85 iBT رو میگیرم. یه مقاله برای کنفرانس داخلی submitکردم متاسفانه accept نشد. یه مقاله دیگه هم در حال اماده سازیه ولی مطمئن نیستم accept بشه. می خوام بدونم شرایطم برای فاند گرفتن چطوره؟ حتما باید امتحان GREبدم؟

Member ravak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    applied mathematics

شما معدلتون قابل قبوله. برای آمریکا علاوه بر تافل جی ار ای هم لازمه (به نظر من تافل زیر 90 ریسک فاند نگرفتنش بالاست) البته شما باید برای فال 2014 اقدام کنید که برای هر دو وقت هست. اروپا رو زیاد پیگیرش نبودم نمی دونم اما واسه آمریکا اگه یه مقاله خارجی داشته باشید که نشون بده دنبال ریسرچ هستید خیلی خوبه. بقیه موارد هم که مثل رشته های دیگه رزومه و توصیه نامه و این جور چیزا می خواهید که به تفصیل تو قسمت های دیگه راجع بهش صحبت شده.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Lili0721 نمایش پست ها
    سلام، من فوق لیسانس رشته ریاضی کاربردی ( گرایش انالیز عددی) از دانشگاه خواجه نصیر با معدل 17/31 هستم. معدل لیسانسم هم 15/79 از همون خواجه نصیر. با این معدل جز سه نفر اول ورودی های خودم بودم و بدون کنکور فوقمو تو همون دانشگاه ادامه دادم. زبانم خوبه البته هنوز امتحان تافل ندادم ولی مطمئنم نمره بالای 85 iBT رو میگیرم. یه مقاله برای کنفرانس داخلی submitکردم متاسفانه accept نشد. یه مقاله دیگه هم در حال اماده سازیه ولی مطمئن نیستم accept بشه. می خوام بدونم شرایطم برای فاند گرفتن چطوره؟ حتما باید امتحان GREبدم؟
    ... Cathedrals in my heart

Junior Member

آخه من دانشجوی لیسانسم.اگه gre subjectم عالی باشه میتونم آزمون تافل و gre general , رو نگیرم؟

Member ravak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    applied mathematics

نه دوست عزیز جنرال و تافل از الزامات هستند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط piroz نمایش پست ها
    آخه من دانشجوی لیسانسم.اگه gre subjectم عالی باشه میتونم آزمون تافل و gre general , رو نگیرم؟

Junior Member

با سلام خدمت همه دوستان
    من كارشناسي رو دانشگاه شهيد مدني تبريز در رشته دبيري رياضي با معدل 16.54 خوندم و جزو 10% برتر دانشگاه بودم. ارشد رو هم محقق ارذبيلي با معدل 18.25 تموم كردم ميخوام واسه آلمان اپلاي كنم انشاالله. زبان رو تقويت مي كنيم. به نظرتون اميدي هست يا نه؟ در ضمن در اين زمينه هيچ كمكي ندارم ممنون ميشم دوستان كمك كنن.

Member ravak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    applied mathematics

به نظر من شرایطتتون خوبه با یه تافل بالای 90 شانس بالایی دارید (برای شروع یه تافل آزمایشی امیربهادر بدید ببینید در چه سطحی هستید و چقد باید کار کنید). برای آشنایی با نحوه ی اپلای کردن هر کشوری به فروم قسمت مربوط به همون کشور سر بزنید و بپرسید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط shalaleh نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان
    من كارشناسي رو دانشگاه شهيد مدني تبريز در رشته دبيري رياضي با معدل 16.54 خوندم و جزو 10% برتر دانشگاه بودم. ارشد رو هم محقق ارذبيلي با معدل 18.25 تموم كردم ميخوام واسه آلمان اپلاي كنم انشاالله. زبان رو تقويت مي كنيم. به نظرتون اميدي هست يا نه؟ در ضمن در اين زمينه هيچ كمكي ندارم ممنون ميشم دوستان كمك كنن.

Member ravak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    applied mathematics

سلام دوست عزیز من راجع به رشته ریاضی گفتم. مقاله دادن در پایه سخت تر از مهندسیه. و من تا حالا دانشجوی لیسانس خودم ندیدم مقاله بده و ارشد ریاضی هم زیر 5 درصد کسایی که من دیدم مقاله ژورنال خارجی داشتند. تو ریاضی سابجکت به نظر من تاثیر بیشتری میتونه داشته باشه تا مقاله ای که فرضا شما اسم سوم باشی و بعد استاد تو مصاحبه سوالای تحلیلی ازش بپرسه نتونی جواب بدی...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)