صفحه 146 از 154 نخستنخست ... 4696136137138139140141142143144145146147148149150151152153154 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,451 تا 1,460 , از مجموع 1539

موضوع: ATAS Application

پیش فرض پاسخ : ATAS Application

دکتری سه ساله و ریسرچ هست
    با توجه به اینکه کلاس درسی نداره ممکنه تو اوکتبر شروع کنم؟

راستی وزارت علوم دکتری ریسرچ بیسد رو قبول داره دیگه؟ چون اکثر دکتری های اروپا ریسیرچی هستن

Junior Member

سلام دوستان
    پروژه دکترای من مربوط به یک سری کارهای پردازش تصویر بر روی تصاویر MRI است. من برای SoP که فرم ATAS باید وارد بشه متن زیر رو آماده کردم. میشه لطف کنید و نظرتون رو اعلام کنید تا اصلاحش کنم.
    سپاس

My interest in biomedical projects traces back to a talk show I watched in my juvenile. The talk show introduced the recent development of a biomedical instrument by Iranian youth student. An episode showed a biomedical instrument which helped dialysis patients. The dialysis patients’ interview about their severe pain and the impact of the new tool to alleviate their pain inspired me so much. Since watching that program, I became passionate about improving the health care of people throughout the world.
    With mathematical problem solving, fundamental biological science also peaks my interest. Being from a family of biology teachers, biological science was an integral part of my childhood (I was ranked 2nd in the physiology & anatomy subject in the master of biomedical engineering national-wide entrance exam). Especially, subjects related to human brain always fascinated me. After my masters, I wanted to pursue my passion towards this direction by developing state-of-the-art algorithms for solving neuroimaging problems. I found this possibility in the University of Leeds where multidisciplinary teams work together to develop or improve medical imaging techniques that could be directly translated to the clinic to aid patient care.
    There is a huge gap in quality of treatments and great potential and demand in neuroimaging. I hope that my training at the University of Leeds will help me to further pursue these interests and allow me to obtain knowledge and skills for carrying out research in the field of neuroimaging. I will proactively contribute to the work done there and attain the knowledge and the skills to reach my full potential as a researcher to develop techniques necessary to enhance understanding and early detection of neurological conditions, such as Alzheimer’s diseases, other dementias, multiple sclerosis, and psychiatric disorders, and assist in the diagnosis and treatment assignment for solid cancers.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط msdpedram نمایش پست ها
    بسیار متشکرم از راهنمایی اتون. حالا من هم ی درخواست بازنگری میفرستم. نتیجه اش رو تو همین فروم مینویسم.
    کلا اگه بخواهیم واقع بین باشیم هر چیزی شما میتونی کاربرد نظامی براش پیدا کنی! از طرفی هر پروسه گزینشی
    باید ردی هم داشته باشه. نمیشه که همه قبول شن. کی بهتر از ایرانیا برای این منظور! دلیلی غیر از این تو ذهن من نمی آید.
    موفق باشید.
    طبق قولم نتیجه بازبینی رو تو فروم درج می کنم.

تاریخ ارسال درخواست بازبینی: 9/7/2018
    تاریخ دریافت پاسخ به درخواست: 2/8/2018
    نتیجه: مثبت.

دوستان اگر نتیجه اتس شما هم دیر شده بهتره به کارشناس مربوطه تو دانشگاتون اطلاع بدید
    معمولا اونا رابط دارن تو مرکز بررسی و این خیلی کمک میکنه

سلام دوستان
    من پارسال از يكي از دانشگاه‌هاي خوب پذيرش در رشته نفت گرفتم كه به دليل عدم تامين فاند اون رو يك‌سال عقب انداختم كه تاريخ شروع اول ژانويه 2019 هستش.
    حالا براي امسال در يك بورسيه Shortlist شدم كه ممكنه پذيرفته بشم كه نتايج اون اواخر آگوست اما دقيق‌تر اوايل سپتامبر ميادش.
    ATAS و CAS Number پارسالم هر دو منقضي شده‌اند و من بايد براي اونها مجدد اقدام كنم. به همين خاطر، چند وقته همه‌ي قسمت‌هاي فرم‌هاي ATAS رو تكميل كردم اما فقط براي اسپانسر مردد هستم كه هنوز فرم رو Submit نكردم. پارسال يكي از بستگان كه در انگليس دندانپزشك هستش رو به عنوان اسپانسر معرفي كردم و ATAS مثبت شد.
    با توجه به زمان باقيمانده، از يك طرف مي‌گم تا اعلام نتيجه بورسيه براي صرفه‌جويي در وقت (با توجه به وضعيت سخت ويزاي انگليس) با همون شرايط قبلي ATAS رو بفرستم اما از طرف ديگه ميگم ممكنه امسال الكي به خاطر اينكه اسپانسرم شخصيه جواب رد بدن (بيچاره مي‌شم) پس بهتره صبر كنم تا جواب بورسيه بياد و اگه ان‌شاء‌الله مثبت شد اسپانسر رو موسسه بورس‌كننده بزنم كه اعتبارش بالاتر از اسپانسر شخصيه.
    بچه‌ها به نظرتون چه‌كار كنم؟ براي ATAS اقدام كنم يا اوايل سپتامبر براي شروع فرآيند ويزا زمان مناسبيه و نگراني من از ديرشدن كارها الكي هست؟
    كلا اين اسپانسر در مرحله ATAS چقدر مهمه به‌نظرتون؟

ApplyAbroad Superstar

سلام تبریک برای پیشرفت کارها تا این مرحله.

تا انجا که من میدانم اسپانسر حتما فقط و فقط دانشگاه شماست. در واقع برای اسپانسر شدن - چه tier 4 چه رده های دیگر- موسسه یا شرکت باید خیلی کارها را با UKVI انجام دهد تا مجوز بگیرد و به همین دلیل در کل انگلستان تنها حدود ۱۶۰۰۰ موسسه و شرکت اجازه اسپانسر شدن موفق شده اند بگیرند.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط petromazer20 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من پارسال از يكي از دانشگاه‌هاي خوب پذيرش در رشته نفت گرفتم كه به دليل عدم تامين فاند اون رو يك‌سال عقب انداختم كه تاريخ شروع اول ژانويه 2019 هستش.
    حالا براي امسال در يك بورسيه Shortlist شدم كه ممكنه پذيرفته بشم كه نتايج اون اواخر آگوست اما دقيق‌تر اوايل سپتامبر ميادش.
    ATAS و CAS Number پارسالم هر دو منقضي شده‌اند و من بايد براي اونها مجدد اقدام كنم. به همين خاطر، چند وقته همه‌ي قسمت‌هاي فرم‌هاي ATAS رو تكميل كردم اما فقط براي اسپانسر مردد هستم كه هنوز فرم رو Submit نكردم. پارسال يكي از بستگان كه در انگليس دندانپزشك هستش رو به عنوان اسپانسر معرفي كردم و ATAS مثبت شد.
    با توجه به زمان باقيمانده، از يك طرف مي‌گم تا اعلام نتيجه بورسيه براي صرفه‌جويي در وقت (با توجه به وضعيت سخت ويزاي انگليس) با همون شرايط قبلي ATAS رو بفرستم اما از طرف ديگه ميگم ممكنه امسال الكي به خاطر اينكه اسپانسرم شخصيه جواب رد بدن (بيچاره مي‌شم) پس بهتره صبر كنم تا جواب بورسيه بياد و اگه ان‌شاء‌الله مثبت شد اسپانسر رو موسسه بورس‌كننده بزنم كه اعتبارش بالاتر از اسپانسر شخصيه.
    بچه‌ها به نظرتون چه‌كار كنم؟ براي ATAS اقدام كنم يا اوايل سپتامبر براي شروع فرآيند ويزا زمان مناسبيه و نگراني من از ديرشدن كارها الكي هست؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

ممنون بابت پاسخ سريع شما

پس خدا پارسال خيلي رحم كرده كه من با اعلام يك اسپانسر شخصي براي ATAS جواب Reject نگرفتم. پس شما مي‌فرماييد من دانشگاه رو به عنوان اسپانسر بزنم؟ آخه اون موسسه بورس كننده دانشگاه نيستشا. اون موسسه اي هست كه با دانشگاه قرارداد داره و واجدين شرايط رو از كشورهاي مختلف بورس مي‌كنه و هيچ ارتباطي به دانشگاه نداره. با اين وجود من باز هم اسم دانشگاه رو بزنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام تبریک برای پیشرفت کارها تا این مرحله.

تا انجا که من میدانم اسپانسر حتما فقط و فقط دانشگاه شماست. در واقع برای اسپانسر شدن - چه tier 4 چه رده های دیگر- موسسه یا شرکت باید خیلی کارها را با UKVI انجام دهد تا مجوز بگیرد و به همین دلیل در کل انگلستان تنها حدود ۱۶۰۰۰ موسسه و شرکت اجازه اسپانسر شدن موفق شده اند بگیرند.

موفق باشید

ApplyAbroad Superstar

سلام اطلاعات من و پستی که نوشتم مربوط به دانشگاهها و موسسات تحقیقاتی است. بنابراین اگر اسپانسر شما دانشگاه نباشد شاید شرایط دیگری حاکم باشد که من بی اطلاع هستم. با این اوصاف توصیه من این است که با موسسه مورد نظر - دانشگاه یا غیر - خیلی مستقیم مکاتبه بفرمایید و دقیقا سوال کنید. پر کردن این فرمها پیچیدگی دارد و کمی کمک گاهی کلی وقت و انرژی و هیجان صرفه جویی میکند.

موفق باشید

ممنون بابت پاسخ سريع شما

پس خدا پارسال خيلي رحم كرده كه من با اعلام يك اسپانسر شخصي براي ATAS جواب Reject نگرفتم. پس شما مي‌فرماييد من دانشگاه رو به عنوان اسپانسر بزنم؟ آخه اون موسسه بورس كننده دانشگاه نيستشا. اون موسسه اي هست كه با دانشگاه قرارداد داره و واجدين شرايط رو از كشورهاي مختلف بورس مي‌كنه و هيچ ارتباطي به دانشگاه نداره. با اين وجود من باز هم اسم دانشگاه رو بزنم؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

سلام

معمولا اگر بورسیه دارید به دلیل اینکه دانشگاه از دید اتس نمیتونه اسپانسر باشه شما باید خودتونو اسپانسر معرفی کنید
    بعدا تو CAS دانشگاه فی تون رو صفر میکنه

جهت اطمینان از کارشناس PGR دانشگاتون بپرسید

سلام دوستان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط msdpedram نمایش پست ها
    طبق قولم نتیجه بازبینی رو تو فروم درج می کنم.

تاریخ ارسال درخواست بازبینی: 9/7/2018
    تاریخ دریافت پاسخ به درخواست: 2/8/2018
    نتیجه: مثبت.
    واقعا بهتون تبریک میگم. خیلی خوشالم که بالاخره ی نفر درخواست بازبینی داد و نتیجه گرفت. موفق باشین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)