صفحه 147 از 154 نخستنخست ... 4797137138139140141142143144145146147148149150151152153154 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,461 تا 1,470 , از مجموع 1539

موضوع: ATAS Application

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ATAS Application

سلام دوستان. یه سوال داشتم که ممنون میشم راهنماییم کنید. من یه مقدار بین ارشدم و الان که پذیرش گرفتم گپ هست. یک مقداریش رو خدمت سربازی بودم وبقیش کار خاصی نداشتم. طبق راهنمایی دوستان می دونم چی باید بنویسم. یه متن میشه که با تاریخ دقیق میگم چیکار می کردم مثلا زبان و خدمت و ... .
    سوالم اینه این متن رو کجا بنویسم، تو SOP یا اینکه تو بخش سابقه کار جایی هست که بشه متن نوشت و دیگه نیازی نیست این رو تو SOP بیارم.
    ممنون میشم اگر کسی میدونه جواب بده.

what is the minimum time to get ATAS?

Junior Member

با سلام و خسته نباشید
    من دانشجوی دکتری کشاورزی هستم و میخام برای فرصت مطالعاتی (کمتر از 6 ماه) به یکی ازدانشگاه های انگلیس برم. با توجه به این شرایط آیا به ATAS احتیاجی دارم؟
    ممنون از کمکتون

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

در رشته شما به نظرم نمیرسد ATAS موضوعیتی داشته باشد با اینحال موضوع پروژه شماست که مهم و تعیین کننده است. وقتی کار با دانشگاه هدفتان جلو رفت با مشورت استاد از دانشگاه بخواهید برایتان پیگیری کنند که atas لازم هست یا خیر.

با همه اینها به ظن خیلی قوی موضوع شما نباشد.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط golbar681 نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید
    من دانشجوی دکتری کشاورزی هستم و میخام برای فرصت مطالعاتی (کمتر از 6 ماه) به یکی ازدانشگاه های انگلیس برم. با توجه به این شرایط آیا به ATAS احتیاجی دارم؟
    ممنون از کمکتون

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

در رشته شما به نظرم نمیرسد ATAS موضوعیتی داشته باشد با اینحال موضوع پروژه شماست که مهم و تعیین کننده است. وقتی کار با دانشگاه هدفتان جلو رفت با مشورت استاد از دانشگاه بخواهید برایتان پیگیری کنند که atas لازم هست یا خیر.

پایدار باشید
    سلام، با سپاس از پاسختون
    در سایت (https://www.academic-technology-appr...ervice.gov.uk/) برای گزینه agriculture نیازی به ATAS نیست اما برای گزینه Agricltual Science باید برای ATAS اقدام کرد.
    زمینه کاری و رشته استادی که در انگلیس برای من دعوتنامه را فرستاده کاملا متفاوت است و اصلا ارتباطی با کشاورزی ندارد آیا این مسئله مرتبط و مهم هست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

پایدار باشید
    با سلام و تشکر از پاسختون، استادی که قرار هست برای این مدت باهاش کار کنم رشته اش متفاوته و کلا دانشکده ای هست که هیچ ارتباطی به کشاورزی نداره، آیا این مسئله ارتباطی داره؟

ApplyAbroad Superstar

سلام مجدد خواهش میکنم کار مهمی نبود

تا آنجا که من اطلاع دارم این " موضوع" تحقیق است که مساله atas میتواند باشد نه عنوان آن یا حتی کلیت یک رشته.

با اینحال این مساله لاینحلی نیست از خود استاد یا آدمیان سوال بفرمائید حتما راهنمائی میکنند که روزه کشدار هم نگرفته باشید.

پایدار باشید

با سلام و تشکر از پاسختون، استادی که قرار هست برای این مدت باهاش کار کنم رشته اش متفاوته و کلا دانشکده ای هست که هیچ ارتباطی به کشاورزی نداره، آیا این مسئله ارتباطی داره؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

ApplyAbroad Superstar

سلام بر شما

این موبایل من در غلط گیری و فروکردن پیشنهادهایش به متن من غوغا میکند ...

خود استاد یا آدمیان

احتمالا منظور ادمینیستریشن بوده

روزه کشدار هم همان روزه شک دار است..

Keep Calm and APPLY ON

Junior Member

با سلام و خسته نباشید
    ممنون از کمکتون
    سلام، اگر در پروژه یا رشته ای احتیاجی به ATAS باشه، بعد از قطعی شدن پذیرش معمولا خود دانشگاه بهتون میگه ATAS مخصوص به چه گرایش و کدی رو باید بگیرید و بعد از اینکه شما براشون پذیرش ATAS رو میفرستید به شما تاییدیه پذیرش یا CAS میدن که باید ببرید برای سفارت تا ویزا بگیرید. قبل از پذیرش و قبل از مشخص شدن موضوع پژوهش اصلا نمیتونین برای ATAS اقدام کنین، چون توی اون سوالاتی داره که پیش از این مراحل قادر به پاسخ دادن بهشون نیستین. اگر پذیرش گرفتید و باز هم شک دارید که آیا باحتیاجی به ATAS هست یا نه، کافیه یه ایمیل به admission office دانشگاه بزنید تا به صورت قطعی براتون مشخص کنن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Carlito-Brigante نمایش پست ها
    what is the minimum time to get ATAS?
    بسته به موضوع پژوهش شما داره و کد رشته ای که برای اون دارین اقدام میکنین، یعنی ممکنه یکی توی یه رشته مینیموم زمانش 3 روز باشه، یکی زودتر از 2 هفته تاحالا کسی توش تاییدیه نگرفته باشه. معمولا سایت به زمانی که برای پاسخ به شما تایین میکنه پایبنده، یعنی اگه گفته 20 روز همون حدود جوابتون رو میدن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)