صفحه 150 از 154 نخستنخست ... 50100140141142143144145146147148149150151152153154 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,491 تا 1,500 , از مجموع 1539

موضوع: ATAS Application

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ATAS Application

سلام
    دوستان کسی هست برای ترم پاییز هنوز ATAS اش نیومده باشه؟

Junior Member

سلام امیدوارم زودتر جواب مثبت بگیرین
    من چندتا سوال داشتم چون باید این هفته Atas پر کنم.
    برای دکتری مکانیک پذیرش با فاند گرفتم میخواستم بدونم بخش اسپانسر چطور باید پر بشه؟ مشخصات دانشگاه باید داده بشه؟
    و اینکه در قسمت تحصیلات لیسانس و فوق لیسانس نوشته What was your course or thesis title و بعدش گفته تاریخ شروع و پایانش و بزنید. این تاریخ مربوط به کل تحصیل یا باید تاریخ شروع و پایان تز و وارد کرد؟
    و ی قسمت دیگه هم نوشته Subject *Provide a brief description of the subjects covered on your course.
    این منظورش چیه دقیقا؟ ابسترکت تز لیسانس و ارشد باید نوشت؟ یا اسم درس های پاس شده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Tesla64 نمایش پست ها
    سلام. من كلي فروم رو زير و رو كردم در مورد كلمات حساس. پيشنهادم اينه كه كلا از اوردن كلمات حساس و يا چيزي كه فكر ميكني حساس هست خودداري كن. فروم امريكا رو بخون اونجا خيلي بيشتر در مورد اين مطالب بحث شده.
    اينكه چيزي نمونه رو قبول دارم خودمم اولش اينطوري بودم ولي كم كم دست مياد چكار كني. مثلا كار من طراحي ربات هايي بود كه ازمايشات شيميايي انجام ميدن. تو ATAS​نوشتم قراره رو تجهيزات ازمايشگاهي كار كنم و دستگاههاي ازمايشگاهي با كاركرد هاي جديد توليد كنم و قرار طراحي مدار الكتريكي انجام بدم. و...
    سلام وقتتون بخیر، من کارم خیلی فوری ببخشید مزاحمتون میشم. چندتا سوال راجب ATAS و ویزا داشتم
    چون باید این هفته Atas پر کنم.
    برای دکتری مکانیک پذیرش با فاند گرفتم
    1. میخواستم بدونم بخش اسپانسر چطور باید پر بشه؟ مشخصات دانشگاه باید داده بشه؟

2. در قسمت تحصیلات لیسانس و فوق لیسانس نوشته What was your course or thesis title و بعدش گفته تاریخ شروع و پایانش و بزنید. این تاریخ مربوط به کل تحصیل یا باید تاریخ شروع و پایان تز و وارد کرد؟
    و ی قسمت دیگه هم نوشته Subject *Provide a brief description of the subjects covered on your course.
    این منظورش چیه دقیقا؟ ابسترکت تز لیسانس و ارشد باید نوشت؟ یا اسم درس های پاس شده؟
    3. من بعد فوق لیسانسم سربازی امریه دانشگاه بودم و درس میدادم از 2015 تا 2017. بعدش توی ازمایشگاه ی استادی همکاری میکردم ی سری پروژه از بیرون انجام میدادیم. تقریبا تا اواخر 2018 و بعدشم خودم ی مقاله دادم که چندماه پیش اکسپت شد. حالا موندم چطور بخش employment پر کنم چون اصلا استخدام نبودم از طرفی هم پر نکنم نمیتونم گپ توضیخ بدم. ظاهرا برای ویزا باید گپ توجیه بشه و منطبق با atas باشه و نامه داشته باشیم و من نمی دونم دانشگاه به من نامه میده یا اصن اون استادی که باش کار کردم می تونه نامه بده که قابل قبول باشه
    4. سوال آخرم این که سفارت نمره زبان جدا از دانشگاه میخواد؟ و ایا تافل قبوله؟ چون من تافل دارم.

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

بعضی را شاید من بتوانم کمک کنم

بلی دانشگاهی که برایتان کز گرفته است.

3. من بعد فوق لیسانسم سربازی امریه دانشگاه بودم و درس میدادم از 2015 تا 2017. بعدش توی ازمایشگاه ی استادی همکاری میکردم ی سری پروژه از بیرون انجام میدادیم. تقریبا تا اواخر 2018 و بعدشم خودم ی مقاله دادم که چندماه پیش اکسپت شد. حالا موندم چطور بخش employment پر کنم چون اصلا استخدام نبودم از طرفی هم پر نکنم نمیتونم گپ توضیخ بدم. ظاهرا برای ویزا باید گپ توجیه بشه و منطبق با atas باشه و نامه داشته باشیم و من نمی دونم دانشگاه به من نامه میده یا اصن اون استادی که باش کار کردم می تونه نامه بده که قابل قبول باشه

همین که اینجا نوشته اید را دقیقا بنویسید: همکاری با استاد که نتیجه ان مقاله است. تدریس خصوصی فیزیک اگر نمیخواهید به لب اشاره کنید

. HTH

نقل قول نوشته اصلی توسط IPU نمایش پست ها
    سلام وقتتون بخیر، من کارم خیلی فوری ببخشید مزاحمتون میشم. چندتا سوال راجب ATAS و ویزا داشتم
    چون باید این هفته Atas پر کنم.
    برای دکتری مکانیک پذیرش با فاند گرفتم

2. در قسمت تحصیلات لیسانس و فوق لیسانس نوشته What was your course or thesis title و بعدش گفته تاریخ شروع و پایانش و بزنید. این تاریخ مربوط به کل تحصیل یا باید تاریخ شروع و پایان تز و وارد کرد؟
    4. سوال آخرم این که سفارت نمره زبان جدا از دانشگاه میخواد؟ و ایا تافل قبوله؟ چون من تافل دارم.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

ApplyAbroad Superstar

دوست عزیز

در مورد این سوال

کل دوره تحصیل مد نظر هست. چون بعضی از ارشدها فقط با پایان نامه - مثل دکتری ولی در اسکیل کوچکتر - انجام میشود عبارت
    or thesis را گنجانده اند.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    دوست عزیز

در مورد این سوال

کل دوره تحصیل مد نظر هست. چون بعضی از ارشدها فقط با پایان نامه - مثل دکتری ولی در اسکیل کوچکتر - انجام میشود عبارت
    or thesis را گنجانده اند.

خیلی ممنون دوست عزیز
    بنابراین تو قسمت بعدش که راجب subjects توضیح خواسته منظورش چیه؟
    مثلا بگم چکیده تزم این بوده و برای این تز به این درس ها نیاز بوده؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechatronics, University of Tabriz

سلام دوستان،
    من از یه دانشگاه برای دکتری فول فاند آفر گرفتم.
    شروع کورس 17 سپتامبر بود که نرسیدم بهش بخاطرنگرفتن جواب اتس.
    الان دقیقا 84 روز کامل و 60 روز کاری شده که من درخواستم رو دادم.

میخواستم بپرسم اگر بخوام دیفر کنم برای ژانویه.
    بعد اگر اکسپت اتسم بیاد میتونم با همون اتس، بدون هیچ تغییری، برای ژانویه درخواست CAS کنم؟

(از یه نفر شنیدم که برای دیفر باید دانشگاه نامه بزنه به گروه اتس و تاریخ ها رو بر اساس شروع جدید کلاس ها تغییر بده. آیا درسته؟)

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

اینکه خوشبختانه از دام اتس جهیده اید خبر خیلی خوبی است و تبریک میگویم

تا آخرین اطلاع من کس نامبر تا 6 ماه بعد از روز صدور معتبر است و با آن میشود اقدام کرد.

با اینحال روزه شک دار نگیرید و با دانشگاه تماس بگیرید و شرایط را بفرمایید و کتبی راهنمایی بگیرید.

پایدار باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط F_Taher نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من از یه دانشگاه برای دکتری فول فاند آفر گرفتم.
    شروع کورس 17 سپتامبر بود که نرسیدم بهش بخاطرنگرفتن جواب اتس.
    الان دقیقا 84 روز کامل و 60 روز کاری شده که من درخواستم رو دادم.

میخواستم بپرسم اگر بخوام دیفر کنم برای ژانویه.
    بعد اگر اکسپت اتسم بیاد میتونم با همون اتس، بدون هیچ تغییری، برای ژانویه درخواست CAS کنم؟

(از یه نفر شنیدم که برای دیفر باید دانشگاه نامه بزنه به گروه اتس و تاریخ ها رو بر اساس شروع جدید کلاس ها تغییر بده. آیا درسته؟)

Keep Calm and APPLY ON

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechatronics, University of Tabriz

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

اینکه خوشبختانه از دام اتس جهیده اید خبر خیلی خوبی است و تبریک میگویم

تا آخرین اطلاع من کس نامبر تا 6 ماه بعد از روز صدور معتبر است و با آن میشود اقدام کرد.

با اینحال روزه شک دار نگیرید و با دانشگاه تماس بگیرید و شرایط را بفرمایید و کتبی راهنمایی بگیرید.

پایدار باشید

سلام، ببخشید فکر کنم اشتباه متوجه شدید.
    متاسفانه از دام اتس هنوز نجهیده ام
    من 18 جولای اپلای کردم برای اتس و هنوز جواب نیومده.

الان امروز دوباره به ادمیشن ایمیل زدم و گفتم برای ژانویه تاریخ اتس نباید آپدیت بشه؟ و اونا یه نامه دوباره زدن و گفتن بر اساس تاریخ های جدید که بهت دادیم دوباره اقدام کن.
    (یکی از دوستام برای دانشگاه ساسکس همین مورد پیش اومده و دانشگاه برای دیفر کردن بهش گفته ما تاریخ جدید شروع کورس رو به اتس میگیم خودمون تا برات آپدیت کنن)

الان من موندم چکار کنم؟!
    اتس دوباره پر کنم؟ (اکانت جدید بسازم یا با همون اکانت قبلی بزنم)
    خودم به اتس ایمیل بزنم و بگم دوباره بر اساس تاریخ جدید کورسم رو در نظر بگیرید؟

موندم چکار کنم!! اگر راهنمایی کنید ممنون میشم.

Junior Member

دوستان ATAS فقط مربوط به دکتری هستش؟
    واسه ارشد رشته مدیریت و بیزینس لازم هستش؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)