صفحه 153 از 154 نخستنخست ... 53103143144145146147148149150151152153154 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,521 تا 1,530 , از مجموع 1539

موضوع: ATAS Application

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ATAS Application

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    تبریک بسیار زیاد دوست عزیز. امید که همیشه موفق باشید

ممکن است موضوع و رشته را اینجا به اشتراک بگذارید؟ آیا استاد یا دانشگاه کمکی برای تهیه و گزارش فرمها کردند؟ حتما برای تمام دوستان مفید خواهد بود.

پایدار باشید
    آفر من برای دکتری در علوم کامپیوتر هست و موضوعش ایمنی سیستم های اتونومسه. خود دانشگاه توی نامه آفر چکیده پروژه رو تحت عنوان ATAS statement گذاشته بود و توصیه کرده بود دقیقا از همین متن برای فرم ATAS استفاده کنم.

ApplyAbroad Superstar

خیلی ممنون دوست عزیز. بلی باید حتما تایید ATAS را میگرفته اید.

خوشبختانه که به مشکل نخورده و تایید شده است. تبریک مجدد. خیلی زیاد. جدا در این روز شلوغ و پلوغ خوشحال شدم.

پایدار و موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط mtin نمایش پست ها
    آفر من برای دکتری در علوم کامپیوتر هست و موضوعش ایمنی سیستم های اتونومسه. خود دانشگاه توی نامه آفر چکیده پروژه رو تحت عنوان ATAS statement گذاشته بود و توصیه کرده بود دقیقا از همین متن برای فرم ATAS استفاده کنم.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

تاریخ اقدام: 04/03/2020
    تاریخ دریافت نتیجه: 15/10/2020
    هفت ماه و نیم طول کشید و نتیجه هم مثبت بود. امسال البته به خاطر کرونا شرایط متفاوت بود امیدوارم در سالهای آینده کسی انقدر منتظر نشه و جواب همه هم مثبت باشه.
    ...And I tried my best. Crossed my fingers for the rest

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز و تبریک خیلی زیاد

لطفا اگر ممکن است اطلاعات بیشتری برای استفاده دوستان از رشته و مشخصات و موضوع به اشتراک بگذارید.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط amirsdghn نمایش پست ها
    تاریخ اقدام: 04/03/2020
    تاریخ دریافت نتیجه: 15/10/2020
    هفت ماه و نیم طول کشید و نتیجه هم مثبت بود. امسال البته به خاطر کرونا شرایط متفاوت بود امیدوارم در سالهای آینده کسی انقدر منتظر نشه و جواب همه هم مثبت باشه.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

سلام
    من برای دو رشته ی مهندسی مکانیک و مهندسی انرژی های تجدید پذیر در مقطع فوق لیسانس درخواست مجوز ATAS داده بودم که متاسفانه به دلیلی که خودم هم متوجه نشدم هر دو درخواست رد شد و در تهایت در رشته ی ساخت که نیاز به ATAS نداشت CAS گرفتم . کسی میدونه عمده دلیل رد شدن چیه ؟

Junior Member

سلام ممنونم
    رشته ام ساخت و تولیدی و شاید به سمت موضوعات حساس بود. مقطع دکتری.
    موفق باشید
    ...And I tried my best. Crossed my fingers for the rest

Junior Member

با سلام خدمت دوستان. من چندتا سوال داشتم ممنون میشم راهنماییم کنین.
    1- من نامه پذیرش کاندیشنال در یافت کردم برای مقطع دکترا و از من خواستن که یا تائید کنم یا ریجکت و یا دیفر. من تقاضای بورس ORS_GRS دادم و منتظرم که ببینم نتیجه چی میشه..حالا آیا باید این پذیرش رو اوکی کنم یا صبر کنم تا نتیجه بورس بیاد؟
    2- آیا فرم atas که دانشگاه برام فرستاده رو باید تقاضاشو بدم؟ من شروع دوره دکترام sep2021 هست. آیا تا صبر کردن نتایج بورسیه دیر میشه فرم ATAS رو بفرستم؟
    3- آیا بعد از مشخص شدن بورسیه، تقاضای ویزا بدم یا الان هم میتونم؟
    4- آیا هنوز مدرک زبانم رو نگرفتم برای ATAS و ویزا با داشتن پذیرش کاندیشنال مشکلی پیش میاد؟
    ممنون از لطفتون...

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

دریافت پذیرش را تبریک میگویم و امید که موفق باشید.

1- من نامه پذیرش کاندیشنال در یافت کردم برای مقطع دکترا و از من خواستن که یا تائید کنم یا ریجکت و یا دیفر. من تقاضای بورس ORS_GRS دادم و منتظرم که ببینم نتیجه چی میشه..حالا آیا باید این پذیرش رو اوکی کنم یا صبر کنم تا نتیجه بورس بیاد؟

از دید من بپذیرید. تعهدی برای شما نمی اورد و در احتمال دریافت بورس هم تاثیری ندارد.

شما الان برای ویزا نمیتوانید اقدام کنید. باید شماره کز صادر شود. هر چند که شکل ویزاها در حال عوض شدن است با اینحال فکر نمیکنم الان شماره کز صادر شود. اینرا با دقت از دانشگاه سوال بفرمایید.

4- آیا هنوز مدرک زبانم رو نگرفتم برای ATAS و ویزا با داشتن پذیرش کاندیشنال مشکلی پیش میاد؟

پذیرش شما مشروط است و احتمالا شرط انهم هم همین نمره زبان باشد. در نامه آفر باید نوشته شده باشد.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط delbaz نمایش پست ها
    2- آیا فرم atas که دانشگاه برام فرستاده رو باید تقاضاشو بدم؟ من شروع دوره دکترام sep2021 هست. آیا تا صبر کردن نتایج بورسیه دیر میشه فرم ATAS رو بفرستم؟
    ممنون از لطفتون...

Keep Calm and APPLY ON

Junior Member

با سلام و احترام.
    بسیار ممنون از تبریک و همچنین راهنماییتون.
    بله و به توصیه شما همین الان آفر رو تأیید کردم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

دریافت پذیرش را تبریک میگویم و امید که موفق باشید.

از دید من بپذیرید. تعهدی برای شما نمی اورد و در احتمال دریافت بورس هم تاثیری ندارد.

شما الان برای ویزا نمیتوانید اقدام کنید. باید شماره کز صادر شود. هر چند که شکل ویزاها در حال عوض شدن است با اینحال فکر نمیکنم الان شماره کز صادر شود. اینرا با دقت از دانشگاه سوال بفرمایید.

پذیرش شما مشروط است و احتمالا شرط انهم هم همین نمره زبان باشد. در نامه آفر باید نوشته شده باشد.

پایدار باشید

ApplyAbroad Superstar

سلام مجدد دوست عزیز

خواهش میکنم کار مهمی نبود.

تا قبل از زمان صدور کز اگر از جای دیگر هم پذیرش شدید قبول کنید اصلا لطمه ای به روند کارهایتان وارد نمیشود.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط delbaz نمایش پست ها
    با سلام و احترام.
    بسیار ممنون از تبریک و همچنین راهنماییتون.
    بله و به توصیه شما همین الان آفر رو تأیید کردم.

Keep Calm and APPLY ON

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)