صفحه 18 از 38 نخستنخست ... 8910111213141516171819202122232425262728 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 377

موضوع: وضعیت کار پس از پایان تحصیل برای دانشجویان

Member jamalkheiri آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MA in Tourism Management and Marketing from UT

پیش فرض پاسخ : وضعیت کار پس از پایان تحصیل برای دانشجویان

نقل قول نوشته اصلی توسط ahr270 نمایش پست ها
    با سلام

رشته علوم سیاسی و زیر شاخه های اون در امریکا جزو رشته های خوب برای پیدا کردن شغل محسوب میشه اما با توجه به چند نکته :

۱. رشته علوم سیاسی جزو اون رشته هایی هست که برای پیدا کردن کار خیلی مهمه که فرد مدرک لوکال داشته باشه
    ۲. حدود ۸۰ درصد فرصت های کار این رشته برای مقطع دکتری هست
    ۳. دکتری های شاغل در این زمینه ، درآمد حدود ۴۸ دلار در ساعت دارند که میشه حدود ۱۰۰۰۰۰ در سال
    ۴. آینده شغلی این رشته در امریکا تا سال ۲۰۲۲ ، نسبتا خوب هست

موفق باشبد
    سلام
    ممنون دوست گرامی از پاسختون. موسسات و ثینک تنک ها بیشتر کجاها هستند؟ چیزی که من از بیرون می بینم اینه که واشنگتن و نیویورک باید سیاسی ترین ایالت های آمریکا باشند. آیا مشاغل مرتبط با این رشته هم در این ایالت ها پخش شده؟ این مشاغل بیشتر در چه زمینه هایی هستند؟ در واقع این اطلاعاتی که دادید اگه منبعی برای اطلاعات بیشتر باشه من ممنون خواهم شد.
    یه سوال مهم دیگه هم دارم که در فورم مرتبط پرسیدم ولی تا این لحظه متاسفانه جواب نگرفتم. اگه پاسخ این سوال رو می دونید ممنون خواهم شد راهنمایی کنید:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...t=#post1825108
    ممنونم

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط jamalkheiri نمایش پست ها
    سلام
    ممنون دوست گرامی از پاسختون. موسسات و ثینک تنک ها بیشتر کجاها هستند؟ چیزی که من از بیرون می بینم اینه که واشنگتن و نیویورک باید سیاسی ترین ایالت های آمریکا باشند. آیا مشاغل مرتبط با این رشته هم در این ایالت ها پخش شده؟ این مشاغل بیشتر در چه زمینه هایی هستند؟ در واقع این اطلاعاتی که دادید اگه منبعی برای اطلاعات بیشتر باشه من ممنون خواهم شد.
    یه سوال مهم دیگه هم دارم که در فورم مرتبط پرسیدم ولی تا این لحظه متاسفانه جواب نگرفتم. اگه پاسخ این سوال رو می دونید ممنون خواهم شد راهنمایی کنید:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...t=#post1825108
    ممنونم
    با سلام

در خصوص سورس :
    سایت شبکه اطلاعات شغلی امریکا ، بوجود آمده توسط وزارت کار ایالات متحده
    http://www.onetonline.org
    ...
    با توجه به لیسانس و فوق لیسانستون اصلا این تغییر رشته رو پیشنهاد نمیکنم
    رشته مدیریت با گرایش های مختلف اون ، بازار کار بسیار بهتری در امریکا دارند

موفق باشید
    شماره کیس:2015AS22XX ، رویت قبولی:2014/May/02 ، سفارت:ANKARA ، تعداد:2 ، سابمیت فرمهای DS-260:تاریخ 2014/Aug/02 ، کارنت شدن: 2014/Aug/12 ، نامه دوم: 2015/Jan/23 ، مدیکال: 2015/Feb/27 ، مصاحبه: 2015/Mar/02 ، نتیجه: AP ، کلیر همراه: 2015/Apr/10 ، کلیر برنده: 2015/Jul/01 ، تمدید مدیکال: 2015/Jul/21 ، ویزا: 2015/Jul/24 ، اولین ورود: ؟

Member jamalkheiri آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MA in Tourism Management and Marketing from UT

نقل قول نوشته اصلی توسط ahr270 نمایش پست ها
    با سلام

در خصوص سورس :
    سایت شبکه اطلاعات شغلی امریکا ، بوجود آمده توسط وزارت کار ایالات متحده
    http://www.onetonline.org
    ...
    با توجه به لیسانس و فوق لیسانستون اصلا این تغییر رشته رو پیشنهاد نمیکنم
    رشته مدیریت با گرایش های مختلف اون ، بازار کار بسیار بهتری در امریکا دارند

موفق باشید
    دوست گرامی حالا این تغییر رشته در دانشگاه های امریکا شدنی هست؟

Senior Member

سلام دوستان کسی با رشته management information systems and operation maangement آشنا هستش اینجا؟ این رشته خیلی فیلدای گسترده ای رو پوشش میده اما من کار تحقیقاتیم داده کاوی و متن کاویه که تا جایی که من میدونم خیلی کاربردی تو صنعت نداره...اما همین OMو طراحی سیستم پرکاربردتره...من لیسانسم کامپیوتر نیست و متاسفانه کدنویسی و طراحی سیستمم ضعیفه من توی این 9ماهی که تا اومدن به آمریکا فرصت هست میخوام یکی از این بخشها رو توش کلاس برم و یه مدرکی بگیرم که در کنار این دکترای MIS بتونم تو صنعت کار خوبی گیر بیارم ...من خودم نظرم مدیریت پروژه بود اما حالا نمیدونم من اگه کل دوران تحصیلم روی متن کاوی و داده کاوی و هوش مصنوعی کار کرده باشم میتونم مثلا توی صنعت کار مدیریت پروژه پیدا کنم؟
    دوستان اگه پیشنهادی دارن بفرمایند خیلی ممنون میشم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط SayeRoshan نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی با رشته management information systems and operation maangement آشنا هستش اینجا؟ این رشته خیلی فیلدای گسترده ای رو پوشش میده اما من کار تحقیقاتیم داده کاوی و متن کاویه که تا جایی که من میدونم خیلی کاربردی تو صنعت نداره...اما همین OMو طراحی سیستم پرکاربردتره...من لیسانسم کامپیوتر نیست و متاسفانه کدنویسی و طراحی سیستمم ضعیفه من توی این 9ماهی که تا اومدن به آمریکا فرصت هست میخوام یکی از این بخشها رو توش کلاس برم و یه مدرکی بگیرم که در کنار این دکترای MIS بتونم تو صنعت کار خوبی گیر بیارم ...من خودم نظرم مدیریت پروژه بود اما حالا نمیدونم من اگه کل دوران تحصیلم روی متن کاوی و داده کاوی و هوش مصنوعی کار کرده باشم میتونم مثلا توی صنعت کار مدیریت پروژه پیدا کنم؟
    داده کاوی کاربردی در صنعت نداره؟! این موضوع بنظر من خیلی عجیب میرسه. الان که داده کاوی و آنالیز داده و بخصوص مبحث Big data یکی از داغ ترین رشته ها در بیزینس و صنعت حساب میشه.
    management information رشته خود من نیست ولی یکی از دوستانم که استاد این رشته در کاناداست میگه MIS دیگه تقریبا مرده است.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    داده کاوی کاربردی در صنعت نداره؟! این موضوع بنظر من خیلی عجیب میرسه. الان که داده کاوی و آنالیز داده و بخصوص مبحث Big data یکی از داغ ترین رشته ها در بیزینس و صنعت حساب میشه.
    management information رشته خود من نیست ولی یکی از دوستانم که استاد این رشته در کاناداست میگه MIS دیگه تقریبا مرده است.
    منظورم اینه که به اندازه OM کار نیست براش بیشتر بحث پژوهشی داغ هستش.. در اون مورد MIS من از یه استاد برجسته مدیریت سوال کردم گفتش به نظر من تازه MISپا گرفته ولی چون تداخل داره با مهندسی کامپیوتر خیلی از شرکتها به جای اینکه فارغ التحصیل مدیریت بردارن از کامپیوتریا نیرو میگیرن(خوش به حال این کامپیوتریا همه جا براشون کار هست!) من الان بیشتر سوالم این هست که شما اگه روی یه موضوعی کار کنی در دانشگاه در دوره دکتراو بعد حتی پایان نامه ات هم درباره اون باشه...میشه بری توی صنعت توی یه بخش دیگه ای(که صددرصد به رشته ات ربط داره و کورس هم گذروندی مثل همین مدیریت پروژه) کار پیدا کنی؟ یعنی اونجا برای استخدام روی چی تاکید دارن؟...نمیشه اینجا سه سال سابقه کار جور کنی بعد مثلا توی آمریکا مدرک PIP(امیدورام اسمشو درست نوشته باشم) بگیری بعد بری سر کار مدیریت پروژه؟ آخه من از کد و طراحی سیستم خوشم نمیاد راستش.

ApplyAbroad Hero y2dark آواتار ها

تا اونجا که من اطلاع دارم خیلی از دکتراهای Business School کار آکادمیک میکنند! قضیه تا اونجا جدیه که بعضی دانشگاهها تا کار آکادمیک گیر نیاری نمیذارن فارغ التحصیل بشی! من با رشته شما آشنایی ندارم ولی حتما روی این قضیه تحقیق کنید! اینجا مثل ایران دکتراهای مدیریتهای مختلف وارد صنعت نمیشند! و برای مدیریت ها مستر کافیست! این قضیه رو بذاریم کنار مدیریت پروژه، سابقه ی داخل امریکا میخواد، که تازه با توجه به تعداد زیاد آمریکایی ها توی دانشکده مدیریت، شانستون برای اینکه شرکتی بتونه شما رو اسپانسر بکنه خیلی کم میشه! به اینها تسلط کامل زبان در حد نیتیو هم اضافه کنید!

Member
    رشته و دانشگاه
    industrial engineering- Sharif university of technology

اتفاقا data mining و text mining خیلی بازار کار خوبی دارن. مخصوصا اگه بتونین توانایی های تحلیل داده خوبی داشته باشین و نرم افزارهایی مثل R, SAS و Hadoop رو خوب یاد بگیرید.

رشته Educational Research وضع کاریش بعد از دکترا چه جوریه؟

یک چیز که توی این فروم بشدت جای خالیش حس میشه ، بیان تجربیات دانشجویان مهاجر پس از فارق التحصیلی برای پیدا کردن کار در آمریکاست. اگر چنین افرادی در این فروم حضور دارند، لطفا از بیان تحربیاتشون مضایقه نفرمایند.

ممنون
    از بدبختی های مملکت من این است که به ورودی ها توجه میکنند نه خروجی ها. گیریم نفر اول المپیاد ، گیریم نفر اول کنکور ، گیریم شاگرد اول دانشگاه ، گیریم .....نتیجه اش چه بود؟ چرا کسی از نتیجه ها سوال نمیکند ، سوال است برای من!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)