صفحه 23 از 38 نخستنخست ... 131415161718192021222324252627282930313233 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 377

موضوع: وضعیت کار پس از پایان تحصیل برای دانشجویان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وضعیت کار پس از پایان تحصیل برای دانشجویان

سلام
    من امسال از یه دانشگاه نسبتا خوب پذیرش دکتری دارم اما راسش از شهر و ایالتش خوشم نمیاد آیا بعد برای کار در صنعت میتونم برم ایالتای دیگه یا فقط در همون ایالت شانس دارم؟

ApplyAbroad Hero y2dark آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط elhammavis نمایش پست ها
    سلام
    من امسال از یه دانشگاه نسبتا خوب پذیرش دکتری دارم اما راسش از شهر و ایالتش خوشم نمیاد آیا بعد برای کار در صنعت میتونم برم ایالتای دیگه یا فقط در همون ایالت شانس دارم؟
    بله، لزومی نداره در همون شهر و ایالت بمونین!!! بسته به رشتتون ممکنه ایالتهای دیگه فرصت شغلی برای شما بیشتر باشه! تازه relocation fee هم بهتون میدن
    موفق باشین

ApplyAbroad Hero y2dark آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sanyehsan نمایش پست ها
    گفته میشه ایالتی که درس میخونیم هم برای پیدا کردن موقعیتهای کاری تا حدودی مهمه. از این نظر ایالت فلوریدا رو برای رشتههای مهندسی چگونه ارزیابی میکنید؟؟
    نمیشه گفت تاثیر نداره، ولی تاثیرش بیشتر برای شرکتهای کوچیک هست که سعی میکنند محلی بگیرند که یکسری هزینه هاشون رو کاهش بدند! منظورتون کدوم رشته ی مهندسی هست؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاهدات و تجربيات شما در آمریکا

سلام داداشای عزیز من دارم لیسانس حقوق میگیرم توی دانشگاه شهید بهشتی یه سوال داشتم من اگر بعد از لیسانسم بمونم ایران میلیاردر میشم قطعا حالا راهشو ول کن فقط بدون میلیاردر میشم از طرفی دوست دارم برای فوق لیسانس اپلای کنم امریکا حالا به خدا موندم چیکار کنم؟ هدفم هم تجربه زندگی جدید در دنیای جدید هست حالا به نظرت چیکار کنم؟ اینده رشته حقوق اونجا چطوره؟ درامدش چطوره؟ می تونم اقامت همیشگی بگیرم بعد از گرفتن دکتری و مشغول به کار بشم؟ اگه لطف کنی و یه تحقیق کوتاه بکنی ببینی حقوق اونجا چطوره من اینجا دستم کوتاه واقعا ممنونتون میشم

Junior Member

حقوق رشته بسیارپردرامدی هست تو امریکا و خواهد بود. میتونی اونجا JD بخونی و احتمالا بعدش کار میگیری و بعدگرین کارت و اقامت... فقط خوندنش خیلی گرون هست و باید یه دانشگاه خوب بری. گوگل کنی خیلی مطلب پیدا میکنی، دست کوتاه نیست...

نقل قول نوشته اصلی توسط DDDE نمایش پست ها
    سلام داداشای عزیز من دارم لیسانس حقوق میگیرم توی دانشگاه شهید بهشتی یه سوال داشتم من اگر بعد از لیسانسم بمونم ایران میلیاردر میشم قطعا حالا راهشو ول کن فقط بدون میلیاردر میشم از طرفی دوست دارم برای فوق لیسانس اپلای کنم امریکا حالا به خدا موندم چیکار کنم؟ هدفم هم تجربه زندگی جدید در دنیای جدید هست حالا به نظرت چیکار کنم؟ اینده رشته حقوق اونجا چطوره؟ درامدش چطوره؟ می تونم اقامت همیشگی بگیرم بعد از گرفتن دکتری و مشغول به کار بشم؟ اگه لطف کنی و یه تحقیق کوتاه بکنی ببینی حقوق اونجا چطوره من اینجا دستم کوتاه واقعا ممنونتون میشم

ApplyAbroad Hero

دوست عزیز احتمالا کسی‌ که اینجا حقوق بخونه و به این فروم سر بزنه نداریم بعید میدونم اینجا تو آمریکا خیلی‌ دانشجو ایرانی‌ که حقوق بخونه داشته باشیم . در هر حل به نظر من بحث بازار کار یه چیزه و اینکه مثلا یه خارجی‌ یه ایرانی‌ بتونه مثلا تو این جور رشته ها کار پیدا کنه یه بحث دیگه !
    ویرایش توسط haley : July 11th, 2015 در ساعت 12:01 PM دلیل: حذف پست خلاف نقل شده

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط javad1200 نمایش پست ها
    دوست عزیز احتمالا کسی‌ که اینجا حقوق بخونه و به این فروم سر بزنه نداریم بعید میدونم اینجا تو آمریکا خیلی‌ دانشجو ایرانی‌ که حقوق بخونه داشته باشیم . در هر حل به نظر من بحث بازار کار یه چیزه و اینکه مثلا یه خارجی‌ یه ایرانی‌ بتونه مثلا تو این جور رشته ها کار پیدا کنه یه بحث دیگه !
    من تقریبا هر ایرانیی که دیدم تو حقوق یا متولد امریکا بوده و یا اینکه از دبیرستان و تو کیس نادر از اول لیسانس آمریکا بوده.
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

باسلام
    دانشجوی مهندسی آب(مدیریت منابع آب از زیرشاخه های عمران) دانشگاه تهران هستم در مقطع کارشناسی و ایشالا تا سال دیگه تموم میشه درسم.
    خواستم ببینم اگر بخوام اپلای کنم (با توجه ب رزومه ی خوبم برای دانشگاه های رنکینگ بالا) و پس از تحصیلم شرایط کاری چطوری خواهد بود؟
    با این تفاسیر ک میخوام در دانشگاه های امریکا هم مثله دانشگاه تهران نفر اول باشم...
    چجوری خواهد بود شرایط.
    مرسی از لطفتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aimcatcher نمایش پست ها
    سلام بر شما

اینده شغلی و درامد رشته ی حقوق مخصوصا وکالت در امریکا بالاست کاربر گرامی.

منتها میگم شما همونی نبودی که تا دیروز منتظر نتیجه ی کنکورت بودی؟ امروز داری لیسانس حقوق میگیری بهشتی؟ چه جالب !
    چرا داداش منتها از همین الان می خوام بدونم که اپلای کنم امریکا زندگیم چطور میشه

Junior Member

يك سوال مهم
    اگر مدرك ليسانس معدلمون زير ١٢ باشه و گواهي پايان دوره
    باشهمدركمون ميشه باهاش اونور كار گير اوورد ؟

البته تخصص دارم حرفه اي مشكلم اين مدركس ميترسم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)