صفحه 27 از 38 نخستنخست ... 171819202122232425262728293031323334353637 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 377

موضوع: وضعیت کار پس از پایان تحصیل برای دانشجویان

Junior Member Ehsan4288 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - PA

پیش فرض پاسخ : وضعیت کار پس از پایان تحصیل برای دانشجویان

نقل قول نوشته اصلی توسط Mist3rShey2nil نمایش پست ها
    من توی پست قبلیم سوالم رو خوب مطرح نکردم و الان هم قبلیت حذف یا ویرایشش رو ندارم
    منظورم این بود که نسبت به مدرک Masters شانس من برای پیدا کردن کارفرمایی که برای گرین کارتم اقدام بکنه بعد از گرفتن مدرک Bachelor توی دوره OPT چقدره ؟
    چون من فقط میتونم از پس مخارج Bachelor بر بیام.
    یا چقدر احتمالش هست که من Bachelor رو بگیرم بعدش خرج Master رو از طریق بورس/فاند/RA یا TA (هر روش دیگه ای که شما میدونید ) در بیارم ؟
    سلام دوست عزیز،

من در حال گذراندن مستر هستم و یکی از گزینه های پیش روی من کمی شباهت به چیزیست که شما در نظر دارید. من با توجه به اینکه Graduate Student هستم اجازه ی کار به عنوان internship بهم داده شده. اتفاقا یه مراسمی از طرف دانشگاه با همکاری یک شرکت معتبر داخل ساختمان رسمی شرکت مورد نظر برگذار شد که موضوعیت کار داخل سازمانشون رو داشت. خودشون عنوان کردن در صورتی که در مدت اینترنی شما واجد شرایط ادامه کار با ما باشید میتونیم بصورت دائم جذبتون کنیم. تنها مسئله این بود که این دوره برای ما تنها در دوره ی تابستان قابل اخذه! پس تا تابستان آینده امکانش برای من وجود نداره.

امیدوارم صحبتام مفید بوده باشه و از استرستون کم کرده باشم

موفق باشید
    وقتی دستهایت در خوابو بیداری گرم است، وقتی بوی تنت در خواب و بیداری هوش از سرم می برد، تو بگو؛ من از کجا بدانم کی خوابم و کی بیدار؟

ApplyAbroad Guardian
    Sina0077 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

کسی که در یک ایالت خاص (مثلا Washington D.C. یا Virginia) درس می خونه در همون ایالت میتونه بعد اتمام تحصیل کار پیدا کنه یا که نه آزاده هر شرکتی خواست بره کار کنه (Structural Ebgineering)
    کلا کسی که شغلش Structural Engineering هستش محل ثابتی واسه کارش تعریف نشده. مثل برنامه نویس نیست بشیته تو یک اتاق برنامه نویسی کنه. در این صورت درآمدش بر چه اساسی تعریف میشه؟
    در نهایت اگر استاد راهنمای آدم در یک شرکت خوب کار کرده باشه ریکامندیشن استاد می تونه در استخدام شدن کمک کنه یا تاثیر زیادی نخواهد داشت؟ ممنون.

.When will and belief combine so ardently, then not even the heavens will deny you
    .A.H

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Sina0077 نمایش پست ها
    کسی که در یک ایالت خاص (مثلا Washington D.C. یا Virginia) درس می خونه در همون ایالت میتونه بعد اتمام تحصیل کار پیدا کنه یا که نه آزاده هر شرکتی خواست بره کار کنه (Structural Ebgineering)
    کلا کسی که شغلش Structural Engineering هستش محل ثابتی واسه کارش تعریف نشده. مثل برنامه نویس نیست بشیته تو یک اتاق برنامه نویسی کنه. در این صورت درآمدش بر چه اساسی تعریف میشه؟
    در نهایت اگر استاد راهنمای آدم در یک شرکت خوب کار کرده باشه ریکامندیشن استاد می تونه در استخدام شدن کمک کنه یا تاثیر زیادی نخواهد داشت؟ ممنون.
    محدودیتی وجود نداره از نظر ایالت ها. برای شغل هم محل کار منظور محل HR شرکتی است که شما در اون کار می کنید ممکنه در طول روز جاهای دیگه باشید یا اصلا 90 درصد سال رو در سفر باشید ولی از نظر محل کار منظور اونجاست. ریکامندیشن استاد هم باارزش هست اگه استادتون فرد شناخته شده ای باشه که کارفرمای شما اون رو بشناسه. کسی سرچ نمی کنه سوابق استاد رو ببینه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Ehsan4288 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،

من در حال گذراندن مستر هستم و یکی از گزینه های پیش روی من کمی شباهت به چیزیست که شما در نظر دارید. من با توجه به اینکه Graduate Student هستم اجازه ی کار به عنوان internship بهم داده شده. اتفاقا یه مراسمی از طرف دانشگاه با همکاری یک شرکت معتبر داخل ساختمان رسمی شرکت مورد نظر برگذار شد که موضوعیت کار داخل سازمانشون رو داشت. خودشون عنوان کردن در صورتی که در مدت اینترنی شما واجد شرایط ادامه کار با ما باشید میتونیم بصورت دائم جذبتون کنیم. تنها مسئله این بود که این دوره برای ما تنها در دوره ی تابستان قابل اخذه! پس تا تابستان آینده امکانش برای من وجود نداره.

امیدوارم صحبتام مفید بوده باشه و از استرستون کم کرده باشم

موفق باشید
    مرسی ازت احسان عزیز الان می خوام بدونم با مدرک Bachelor میشه یه کارفرما پیدا کرد که برای گرین کارت من اقدام بکنه ؟ یا شانس من با مدرک Master بیشتره یا فرقی نداره ؟

ApplyAbroad Guru

مرسی ازت احسان عزیز الان می خوام بدونم با مدرک Bachelor میشه یه کارفرما پیدا کرد که برای گرین کارت من اقدام بکنه ؟ یا شانس من با مدرک Master بیشتره یا فرقی نداره ؟
    شانستون با مستر بیشتر خواهد بود ولی کارفرما برای شما از همون لحظه اول اقدام نمی کنه مگه اینکه شخص خیلی شناخته شده ای در صنعت خودتون باشید. معمولا باید مدتی کار کنید.

اینجا کسی بوده/هست یا میشناسید که با مدرک Bachelor کار فرماش برای گرین کارتش اقدام کرده باشه ؟

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

اینجا کسی بوده/هست یا میشناسید که با مدرک Bachelor کار فرماش برای گرین کارتش اقدام کرده باشه ؟
    همون پروسه ی opt/h1b رو باید برید. تنها مسااله اینه که آمریکایی با مدرک Bachelor زیاده و شاید کارفرما نتونه به این راحتی ها برای شما labor certificate بگیره.
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

Junior Member

باسلام
    دوستان عزیز کسی از اوضاع کار گرایش piping و rotary equipment در آمریکا خبر داره؟
    من 4 سال سابقه piping دارم و میخوام برای phd اقدام کنم و درنهایت در همین دو زمینه مشغول به کار بشم.
    نظرتون چیه؟

Junior Member

سلام دوستان
    وضعیت کار دانشجویان رشته های نانو یا فیزیک چطوریه؟ میشه بعد از تحصیلات دکترا توی صنایعی که مربوط به علوم نانو یا رشته های نوین هست استخدام شد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    ممکنه در مصاحبه فنی ازتون بپرسند همونجا کاری انجام بدید یا اینکه ازتون نمونه کار بخوان (بسته به نوع نرم افزار). گواهی از ایران کاربرد خاصی نداره مگه اینکه مدرک ارائه شده در سطح بین المللی شناخته شده باشه.
    میشه در طول تحصیل با صنایع ارتباط برقرار کرد؟
    ویرایش توسط maurice : November 18th, 2015 در ساعت 11:16 PM دلیل: اختیاری

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)