صفحه 166 از 322 نخستنخست ... 66116156157158159160161162163164165166167168169170171172173174175176216266 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,651 تا 1,660 , از مجموع 3216

موضوع: مشاهدات و تجربيات شما در آمریکا

ApplyAbroad Senior Veteran
    mmsh81 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مشاهدات و تجربيات شما در آمریکا

مطالب مربوط به تلفن همراه و اینترنت به اینجا منتقل شد.

لطفا اگه می شه در مورد بدی های فرهنگ آمریکا هم بیشتر توضیح بدید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammadsalark نمایش پست ها
    با توجه به وضع جامعه خودمون به نظر من کسی میخواهد برود امریکا یا کشور پیشرفته دیگه نباید نگران بدی های فرهنگی اونجا باشه.
    البته وقتی بحث فرهنگ میشه بعضیها یاد شاهنامه فردوسی و بوستان سعدی میوفتند ولی منظور من فرهنگی هست که الان در اجتماع داریم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Geotechnical Engineering

بدی و خوبی چیزهای نسبی هستن نه مطلق. ممکنه یه سری چیزها تو امریکا از نظر شما بد تلقی بشه، اما دلیل اومدن یه نفر دیگه به امریکا دقیقا همون باشه!
    !Don't take life too seriously; you'll never get out of it alive
    (Elbert Hubbard)

ApplyAbroad Hero y2dark آواتار ها

[QUOTE=Mohammadsalark;1759628]لطفا اگه می شه در مورد بدی های فرهنگ آمریکا هم بیشتر توضیح بدید.[
    سئوالی که پرسیدی خیلی کلیه، تو امریکا ایالت به ایالت شاید دنیایی از لحاظ فرهنگ با هم متفاوت باشند و نمیشه قانون کلی صادر کرد، در ثانی یکسری ایالتها که قسمت اعظمی از اونها رو مهاجر ها تشکیل میدند چند فرهنگی اند (multiculture) بنابراین باز هم نمیشه گفت این بده یا خوبه، و همونطور هم که دوستان گفتن بدی یا خوبی یه فرهنگ به شخص برمیگرده و یک چیز نسبیه ولی برای اینکه یه جوابی بهت بدم بنظرم مشکل اساسی مصرف بی رویه فست فود و مواد پرچربیه که در شهرهای کوچیک این قضیه حادتره!

Banned

بحث به این سادگی ها هم نیست برادر که مثلا بگیم وقتی ایران خودش بیفرهنگی زیاده پس نباید نگران آمریکا بود و یا تنها مشکل بحث فست فود هست!!
    هر مملکی مشکلات خودش رو داره و به نظر من به جای اینکه به ایالت بستگی داشته باشه شدیدا به خود فردی که میخواد بیاد بستگی داره! یعنی وقتی کسی شما رو نمیشناسه و 20 سال با شما نیست نمیتونه بگه بدی های فرهنگ آمریکا برای شما چی هست. اون دوستمون که گفتن یکی واسه یه چیزی اومده آمریکا که دقیقا فرد دیگه از همون چیز بیزاره (این خیلی مهمه!)
    موفق باشی

بله حق با شماست ولی می خواهم این کشور رو با کره جنوبی مقایسه کنم نه ایران! منظورم کلی بود و تمام ایرادات مردمش بعد اون وقت اونا را باکره جنوبی مقایسه کنم چون می خواهم بیندانشگاه های این دو کشور یکی رو اپلای کنم! اگه می شه لطفا تمام بدی هاشو بگید تا من با دبد واقعی تر و باز تری تصمیم بگیرم بعضی بدی کلی هستند و معمولا برای اکثریت فرقی نمی کنه و یه سؤال دیگه رفتار مردم اونجا مخصوصا دانشجو ها وقتی بفهمند ما ایرانی هستیم چه جوری هست آیا می شه با خود آمریکایی ها هم دوست شد؟

سلام
    میخواستم بپرسم تو آمریکا آیا باشگاه ورزشی(بدنسازی) مختص آقایون یا خانوم ها هم وجود داره؟ اگر داره چند درصد اختصاصی هستن و چند درصد مختلط؟
    از بدبختی های مملکت من این است که به ورودی ها توجه میکنند نه خروجی ها. گیریم نفر اول المپیاد ، گیریم نفر اول کنکور ، گیریم شاگرد اول دانشگاه ، گیریم .....نتیجه اش چه بود؟ چرا کسی از نتیجه ها سوال نمیکند ، سوال است برای من!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط alamdar_313 نمایش پست ها
    سلام
    میخواستم بپرسم تو آمریکا آیا باشگاه ورزشی(بدنسازی) مختص آقایون یا خانوم ها هم وجود داره؟ اگر داره چند درصد اختصاصی هستن و چند درصد مختلط؟
    بله وجود داره ولی اکثرا مختلط هستند.

نقل قول نوشته اصلی توسط khalas نمایش پست ها
    بحث به این سادگی ها هم نیست برادر که مثلا بگیم وقتی ایران خودش بیفرهنگی زیاده پس نباید نگران آمریکا بود و یا تنها مشکل بحث فست فود هست!!
    هر مملکی مشکلات خودش رو داره و به نظر من به جای اینکه به ایالت بستگی داشته باشه شدیدا به خود فردی که میخواد بیاد بستگی داره! یعنی وقتی کسی شما رو نمیشناسه و 20 سال با شما نیست نمیتونه بگه بدی های فرهنگ آمریکا برای شما چی هست. اون دوستمون که گفتن یکی واسه یه چیزی اومده آمریکا که دقیقا فرد دیگه از همون چیز بیزاره (این خیلی مهمه!)
    موفق باشی
    بله حق با شماست ولی می خواهم این کشور رو با کره جنوبی مقایسه کنم نه ایران! منظورم کلی بود و تمام ایرادات مردمش بعد اون وقت اونا را باکره جنوبی مقایسه کنم چون می خواهم بیندانشگاه های این دو کشور یکی رو اپلای کنم! اگه می شه لطفا تمام بدی هاشو بگید تا من با دبد واقعی تر و باز تری تصمیم بگیرم بعضی بدی کلی هستند و معمولا برای اکثریت فرقی نمی کنه و یه سؤال دیگه رفتار مردم اونجا مخصوصا دانشجو ها وقتی بفهمند ما ایرانی هستیم چه جوری هست آیا می شه با خود آمریکایی ها هم دوست شد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)