نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
167. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • ALITALIA

1 0.60%
  • AUSTRIAN AIRLINES

1 0.60%
  • BMI

8 4.79%
  • EMIRATES

22 13.17%
  • ETIHAD AIRWAYS

3 1.80%
  • IRAN AIR

35 20.96%
  • KLM

3 1.80%
  • LUFTHANSA

11 6.59%
  • MAHAN AIRLINES

5 2.99%
  • QATAR AIRWAYS

38 22.75%
  • TURKISH AIRLINES

40 23.95%
صفحه 54 از 61 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 607

موضوع: پروازهای انگلستان

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : پروازهای انگلستان

سلام شما در حالت ترانزیت با افسر ویزا رسما کاری ندارید. با اینحال من در ترکیه - و البته چندین کشور دیگر- دیده ام گاهی کنار گیت شخصی - خانم یا اقا - با لباس عادی کنار کارمندان ایرلاین می ایستد و از شما در مورد مقصد و دلایل سفر و حتی رشته دانشگاهی - اگر دانشجو باشید - و محل دانشگاه .... سوال میکند و ویزا و پاسپورتتان را نگاه میکند و بررسی میکند. در ترکیه دیده ام که بایک دوربین کوچک عکس هم از بعضی پاسپورتها میگیرند. از شما بری این کار اجاره هم نمیگیرند!

اگر با این افراد برخورد کردید بدانید این فرد افسر ویزا نیست کارمند ایرلاین هم نیست و به نظرم مامور امنیتی است و مسایل امنیتی را بررسی میکند.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    یعنی چی این حرف افسر ویزام رو چک کنه؟!!
    شما از مرز هوایی (اداره گذرنامه ) در استانبول عبور نمیکنید فقط ترانزیت هستید
    با افسری کاری ندارید که ویزاتون رو چک کنه گیت پرواز انگلیستون رو پیدا کنید فقط
    نقل قول نوشته اصلی توسط mitra651 نمایش پست ها
    بستگی به این داره کهگیت خروجیتون نزدیک به کدوم باشه. وقتی که دارین از هواپیما خارج و وارد سالن فرودگاه میشین حواستون به تابلوها باشه که برین قسمت ترانزیت. بعدآ داخل سالن مانیتورها رو چک کنین که ببینید برای پرواز بعدیتون کدوم گیت باید برین. اگر حس کردین نمیتونین پیدا کنین حتما سوال کنین.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام شما در حالت ترانزیت با افسر ویزا رسما کاری ندارید. با اینحال من در ترکیه - و البته چندین کشور دیگر- دیده ام گاهی کنار گیت شخصی - خانم یا اقا - با لباس عادی کنار کارمندان ایرلاین می ایستد و از شما در مورد مقصد و دلایل سفر و حتی رشته دانشگاهی - اگر دانشجو باشید - و محل دانشگاه .... سوال میکند و ویزا و پاسپورتتان را نگاه میکند و بررسی میکند. در ترکیه دیده ام که بایک دوربین کوچک عکس هم از بعضی پاسپورتها میگیرند. از شما بری این کار اجاره هم نمیگیرند!

اگر با این افراد برخورد کردید بدانید این فرد افسر ویزا نیست کارمند ایرلاین هم نیست و به نظرم مامور امنیتی است و مسایل امنیتی را بررسی میکند.

موفق باشید
    سوپر وایزر ویزا هست و کارمند ارلاین هست
    در صورت اشتباه توی مدارک ویزا و گذرنامه مسافر ارلاین بابت هر مسافر 2000 پوند جریمه میشه و اگر خیلی تکرار بشه ممکنه مجوز پروازیش رو توی اون مسیر از دست بده
    برای همین حساسیت زیادی هست توی کنترل مدارک مخصوصن توی مسیر های انگلستان
    پاسپورت درست باشه ویزا درسته باشه اگر درست هست آیا برای همین شخص هست که داره پرواز میکنه یا برای پسر عموشه به جاش داره این میره

Junior Member

من يكي از دوستام با كارت اعتباري خودش برام از سايت budgetair.co.uk بليط خريده، اينكه پرداخت كننده با اسم بليط يكي نيست مشكلي نداره؟

ApplyAbroad Superstar

سلام ایرادی ندارد و مشکلی ایجاد نمیشود.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط amirjadidi نمایش پست ها
    من يكي از دوستام با كارت اعتباري خودش برام از سايت budgetair.co.uk بليط خريده، اينكه پرداخت كننده با اسم بليط يكي نيست مشكلي نداره؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

نقل قول نوشته اصلی توسط amirjadidi نمایش پست ها
    ولی هیچ وقت با سایت رسمی ارلاین اینکار رو نکنید لطفن

دوستان برا منچستر چه پیشنهادی دارید
    ممکنه راهنماییم کنین؟
    ۱. معمولا بهتره چن روز قبل پرواز بلیط رو بخریم؟
    ۲. بلیطو از سایتای داخلی بخرم (علی بابا، فلایتیو، mrair) یا برم آژانس؟ اگه پاسخ سایته، کدوم بهتره
    ۳. مستقیم برا منچستر بگیرم یا برا لندن پرواز و بعد با اتوبوس منچستر؟
    از لندن میشه براحتی با قطار یا اتوبوس رفت منچستر؟ البته چون اولین بارمه شاید این ریسکو نکنم نمیدونم ...
    ۴. من برا منچستر دوتا کار به نظرم میاد، من شهرستانم و از اینجا به استانبول پرواز هست. اینکه بلیط رفت استانبول رو خودم بخرم و بلیط رفت به منچستر رو با کردیت کارد دوستم بخره برام که بعد رسیدن به فردگاه اتاتورک از اونجا برم منچستر.
    اینجا سوالی که دارم اینه که ایا چون ایرلاینا متفاوتن و اصولا این دو بلیط ربطی به هم ندارن، من باید وارد ترکیه بشم، چمدونو بگیرم و دوباره از ترکیه خارجشم؟ نمیشه یه جوری چمدونو قبل گیت تحویل گرفت؟
    دوم اینکه با مثلا علی بابا بلیط بخرم برم تهران از اونجا با بلیطایی که علی بابا ست کرده برم مثلا مسقط و بعد منچستر. تو این حالت چمدونو تو منچستر تحویل میگیرم؟ مثلا ویزای عمان لازم نیست؟ شنیدم زیر ۸ ساعت توفق لازم نیست درسته؟

ممنون از وقتتون
    ویرایش توسط cfd : September 27th, 2018 در ساعت 12:13 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط cfd نمایش پست ها
    دوستان برا منچستر چه پیشنهادی دارید
    ممکنه راهنماییم کنین؟
    ۱. معمولا بهتره چن روز قبل پرواز بلیط رو بخریم؟
    ۲. بلیطو از سایتای داخلی بخرم (علی بابا، فلایتیو، mrair) یا برم آژانس؟ اگه پاسخ سایته، کدوم بهتره
    ۳. مستقیم برا منچستر بگیرم یا برا لندن پرواز و بعد با اتوبوس منچستر؟
    از لندن میشه براحتی با قطار یا اتوبوس رفت منچستر؟ البته چون اولین بارمه شاید این ریسکو نکنم نمیدونم ...
    ۴. من برا منچستر دوتا کار به نظرم میاد، من شهرستانم و از اینجا به استانبول پرواز هست. اینکه بلیط رفت استانبول رو خودم بخرم و بلیط رفت به منچستر رو با کردیت کارد دوستم بخره برام که بعد رسیدن به فردگاه اتاتورک از اونجا برم منچستر.
    اینجا سوالی که دارم اینه که ایا چون ایرلاینا متفاوتن و اصولا این دو بلیط ربطی به هم ندارن، من باید وارد ترکیه بشم، چمدونو بگیرم و دوباره از ترکیه خارجشم؟ نمیشه یه جوری چمدونو قبل گیت تحویل گرفت؟
    دوم اینکه با مثلا علی بابا بلیط بخرم برم تهران از اونجا با بلیطایی که علی بابا ست کرده برم مثلا مسقط و بعد منچستر. تو این حالت چمدونو تو منچستر تحویل میگیرم؟ مثلا ویزای عمان لازم نیست؟ شنیدم زیر ۸ ساعت توفق لازم نیست درسته؟

ممنون از وقتتون
    سلام
    چون تبلیغ سایت فروش بلیت رو کردید از جواب دادن معذورم

Junior Member

هزینه اضافه بار کدام پروازها کمتر است؟

Senior Member

سلام

وقت بخیر

خواستم دوستان راهنمایی کنن که برای مسیر تهران به کاونتری چه پیشنهادی برای ایرلاین و مسیر پرواز (فرودگاه و حمل و نقل مربوط به اون) دارن؟
    1) از کدوم شرکت هواپیمایی بخرم بهتره؟ ارزونتر و با بار بیشتر
    2) از چه طریقی بخرم بلیط رو؟ آژانس، سایت خرید داخلی یا خود سایت ایرلاین؟
    3) برم لندن یا برم بیرمنگام؟ بنظر کدوم راحتتر هست؟

پیشاپیش از راهنمایی دوستان سپاسگزارم

ApplyAbroad Superstar

سلام حتما از برمنگام باید بروید. از لندن تا کاونتری خودش یک نیمچه سفر است. از ایرلاینها فکر میکنم بهترین الان ترکها باشند ترکیش یا پگاسوس یا اطلس... قطری و لوفتانزا هم پرواز دارند که بسته به روز هم طولانی تر و هم گران تر است. خدا بیامرزد قدیمها ماهان مستقیم از تهران داشت! یعنی از دهلی بعد تهران بعد برمنگام...

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط momad7 نمایش پست ها
    سلام

وقت بخیر

خواستم دوستان راهنمایی کنن که برای مسیر تهران به کاونتری چه پیشنهادی برای ایرلاین و مسیر پرواز (فرودگاه و حمل و نقل مربوط به اون) دارن؟
    1) از کدوم شرکت هواپیمایی بخرم بهتره؟ ارزونتر و با بار بیشتر
    2) از چه طریقی بخرم بلیط رو؟ آژانس، سایت خرید داخلی یا خود سایت ایرلاین؟
    3) برم لندن یا برم بیرمنگام؟ بنظر کدوم راحتتر هست؟

پیشاپیش از راهنمایی دوستان سپاسگزارم

Keep Calm and APPLY ON

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)