نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
167. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • ALITALIA

1 0.60%
  • AUSTRIAN AIRLINES

1 0.60%
  • BMI

8 4.79%
  • EMIRATES

22 13.17%
  • ETIHAD AIRWAYS

3 1.80%
  • IRAN AIR

35 20.96%
  • KLM

3 1.80%
  • LUFTHANSA

11 6.59%
  • MAHAN AIRLINES

5 2.99%
  • QATAR AIRWAYS

38 22.75%
  • TURKISH AIRLINES

40 23.95%
صفحه 55 از 61 نخستنخست ... 54546474849505152535455565758596061 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 607

موضوع: پروازهای انگلستان

Senior Member

پیش فرض پاسخ : پروازهای انگلستان

سلام مجدد
    بسیار ممنونم از راهنماییتون
    گویا درست میفرمایید. بیرمنگام به کاونتری و واریک نزدیکتر هست.
    پروازهای موجودم الان ترکیش ایرلاین و قطر هست که قطری یه 500 تومنی گرونتره. ایرانی هم فقط هما هست که میره لندن و مبلغش هم عین ترکیش به بیرمنگام هست

یه سوال دیگه اینکه به نظرتون از بیرمنگام چطوری برم برای واریک که راحتتر باشه؟ با توجه به سوال دیگم که راجع به محل اقامتم جواب دادید حتما میدونید که تو کمپس جا گرفتم. با اتوبوس یا با قطار؟

باز هم سپاسگزارم

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام حتما از برمنگام باید بروید. از لندن تا کاونتری خودش یک نیمچه سفر است. از ایرلاینها فکر میکنم بهترین الان ترکها باشند ترکیش یا پگاسوس یا اطلس... قطری و لوفتانزا هم پرواز دارند که بسته به روز هم طولانی تر و هم گران تر است. خدا بیامرزد قدیمها ماهان مستقیم از تهران داشت! یعنی از دهلی بعد تهران بعد برمنگام...

موفق باشید

ApplyAbroad Superstar

سلام خواهش میکنم کار مهمی نبود.

فرودگاه برمنگام بین شهر برمنگام و کاونتری است. گویا ؟ نه یعنی خیلی نزدیک تر از لندن است . برای پرواز دیگر خودتان بهتر میدانید زمان و هزینه و بار ... محاسبه و مقایسه بفرمایید.

اگر با خانواده هستید پیشنهاد میکنم تاکسی بگیرید. نهایت هزینه ۱۷- ۱۸ پوند است. با اوبر البته ارزان شاید کمی بشود در حد دو سه پوند. آنهم شاید.

قطار دو نوع سریع و عادی هست ولی سرهم از فرودگاه تا کاونتری ۲۰ دقیقه بیشتر نیست. تفاوت این است که اکر عادی باشد میتوانید در ایستگاه Canley پیاده شوید و مسافت را میشود پیاده رفت ولی خیلی کوتاه نیست.( توجه: اصلا تاکسی و ... در ایستگاه کنلی نیست اگر بار دارید و با خانواده باید به خود شهرکاونتری بروید). با سریع السیر شهر پیاده میشوید. در کاونتری ولی تاکسی هست (حدود ۷-۸ پوند بسته به ساعتی که میرسید) و اتوبوس هم هست به دانشگاه.

توصیه دوستانه: اگر بیشتر از یک نفر هستید و بار بیشتر از ۷-۸ کیلو دارید فقط تاکسی بگیرید چون در مجموع هزینه هایتان اگر بیشتر نشود کمتر نخواهد بود و انصافا کلی زحمت و مشقت جلو هستید!

HTH
    سفر به خیر
    نقل قول نوشته اصلی توسط momad7 نمایش پست ها
    سلام مجدد
    بسیار ممنونم از راهنماییتون
    گویا درست میفرمایید. بیرمنگام به کاونتری و واریک نزدیکتر هست.
    پروازهای موجودم الان ترکیش ایرلاین و قطر هست که قطری یه 500 تومنی گرونتره. ایرانی هم فقط هما هست که میره لندن و مبلغش هم عین ترکیش به بیرمنگام هست

یه سوال دیگه اینکه به نظرتون از بیرمنگام چطوری برم برای واریک که راحتتر باشه؟ با توجه به سوال دیگم که راجع به محل اقامتم جواب دادید حتما میدونید که تو کمپس جا گرفتم. با اتوبوس یا با قطار؟

باز هم سپاسگزارم

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Senior Member

هههه
    گویا مربوط به کل فرمایشتون در رابطه با پروازها بود.

من تنها هستم و بنظرم یکمی باز زیاد خواهم داشت. البته این خودش یک سوالی هست که باید جداگانه بپرسم که چه وسایلی ضروری هست که باید بیارم که در نتیجه میزان بار همراهم مشخص میشه. منتها در سفرهای قبلی مطالعاتی و کاری که رفتم همیشه بارم زیاد بوده که یه چمدون و کریر بگیج بوده باهام و مجموعا شاید بشن 45 کیلو. الان هم فکر کنم شاید به همون سمت وزن بارم میل کنه. با این وضع یپشنهاد شما گرفتن تاکسی از بیرمنگام به واریک هست چون من باید برم خود دانشگاه؟ قیمت های ترکیب بلیط قطار و تاکسی شاید همین حدود بشه درسته پس بهتره همون تاکسی رو بگیرم؟

پروازی که دوتا بگیج رو اجازه بده شاید برام بهتر باشه. باید بررسی کنم.

ممنونم

سلام خواهش میکنم کار مهمی نبود.

فرودگاه برمنگام بین شهر برمنگام و کاونتری است. گویا ؟ نه یعنی خیلی نزدیک تر از لندن است . برای پرواز دیگر خودتان بهتر میدانید زمان و هزینه و بار ... محاسبه و مقایسه بفرمایید.

اگر با خانواده هستید پیشنهاد میکنم تاکسی بگیرید. نهایت هزینه ۱۷- ۱۸ پوند است. با اوبر البته ارزان شاید کمی بشود در حد دو سه پوند. آنهم شاید.

قطار دو نوع سریع و عادی هست ولی سرهم از فرودگاه تا کاونتری ۲۰ دقیقه بیشتر نیست. تفاوت این است که اکر عادی باشد میتوانید در ایستگاه Canley پیاده شوید و مسافت را میشود پیاده رفت ولی خیلی کوتاه نیست.( توجه: اصلا تاکسی و ... در ایستگاه کنلی نیست اگر بار دارید و با خانواده باید به خود شهرکاونتری بروید). با سریع السیر شهر پیاده میشوید. در کاونتری ولی تاکسی هست (حدود ۷-۸ پوند بسته به ساعتی که میرسید) و اتوبوس هم هست به دانشگاه.

توصیه دوستانه: اگر بیشتر از یک نفر هستید و بار بیشتر از ۷-۸ کیلو دارید فقط تاکسی بگیرید چون در مجموع هزینه هایتان اگر بیشتر نشود کمتر نخواهد بود و انصافا کلی زحمت و مشقت جلو هستید!

HTH
    سفر به خیر

ApplyAbroad Superstar

سلام. در کاونتری هر چیز ایرانی مسلمانی شرقی که بخواهید موجود است. در محله فولزهیل که انگار اصلا کراچی وبندرعباس و خلاصه شهر سنتی شرقی هستید. واقعا چیز خاصی لازم ندارید. البته ایرانیها اینجا همیشه نسبت به ابزار قرمه سبزی حساسیت ویژه دارند.

من توصیه پرداخت نکردن هزینه اضافه بار میکنم.

موفق و پایدار

هههه
    گویا مربوط به کل فرمایشتون در رابطه با پروازها بود.

من تنها هستم و بنظرم یکمی باز زیاد خواهم داشت. البته این خودش یک سوالی هست که باید جداگانه بپرسم که چه وسایلی ضروری هست که باید بیارم که در نتیجه میزان بار همراهم مشخص میشه. منتها در سفرهای قبلی مطالعاتی و کاری که رفتم همیشه بارم زیاد بوده که یه چمدون و کریر بگیج بوده باهام و مجموعا شاید بشن 45 کیلو. الان هم فکر کنم شاید به همون سمت وزن بارم میل کنه. با این وضع یپشنهاد شما گرفتن تاکسی از بیرمنگام به واریک هست چون من باید برم خود دانشگاه؟ قیمت های ترکیب بلیط قطار و تاکسی شاید همین حدود بشه درسته پس بهتره همون تاکسی رو بگیرم؟

پروازی که دوتا بگیج رو اجازه بده شاید برام بهتر باشه. باید بررسی کنم.

ممنونم

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Senior Member

سلام
    بسیار عالی. پس گوشت و غذای حلال و ایرانی هم پیدا میشه. الان محله فولزهیل رو سرچ کردم دیدم رستوران و مغازه های شرقی به معنای مشابه فرهنگ های ما زیاد دارد. گویا دوتا رستوران ایرانی هم داره

البته من جزو اوون جماعتی هستم که حساسیتی روی قرمه سبزی ندارم (D. من یه مقداری خشکبار میخوام بیارم چون قیمتهاش رو توی تسکو چک کردم که به نسبت ایران خیلی گرونتر بود. دیگه چه موردی رو شما توصیه میکنید؟

سلام. در کاونتری هر چیز ایرانی مسلمانی شرقی که بخواهید موجود است. در محله فولزهیل که انگار اصلا کراچی وبندرعباس و خلاصه شهر سنتی شرقی هستید. واقعا چیز خاصی لازم ندارید. البته ایرانیها اینجا همیشه نسبت به ابزار قرمه سبزی حساسیت ویژه دارند.

من توصیه پرداخت نکردن هزینه اضافه بار میکنم.

موفق و پایدار

ApplyAbroad Superstar

رستورانهای ایرانی خیلی زود باز و بسته میشوند در بازار نمیتوانند بمانند. بیشتر هم take away هستند تا رستوران. گوشت حلال را حتی در منزل هم می آورند. تسکو ولی محصولات حلال خیلی کم دارد.

نکته ولی رستورانهای دانشگا ه است که مسلمانها روی آنها نظارت دارند (یا قبلا که خیلی داشتند) . سوسایتی مسلمانها نسبتا قوی است کمک حال هستند و افطار دارند و نمازجماعت و مسجد و نمازخانه خوبی هم دارد (کمی به خودم کردیت میدهم برای این نمازخانه ! که سال ۲۰۰۵-۶ باز شد).

خشکبار تسکو شاید ولی فولزیل و لیدل و... نه لزوما. پسته/بادام کیلویی ۱۰ پوند در ایران هم همین قیمت است با کمی بالا و پایین.

توصیه واقعا ندارم ...چیزی لازم ندارید. شاید به این مجموعه king یا پرند ...ولی احتیاج داشته باشید (ایرانی متقلب)

موفق باشید

بسیار عالی. پس گوشت و غذای حلال و ایرانی هم پیدا میشه. الان محله فولزهیل رو سرچ کردم دیدم رستوران و مغازه های شرقی به معنای مشابه فرهنگ های ما زیاد دارد. گویا دوتا رستوران ایرانی هم داره

البته من جزو اوون جماعتی هستم که حساسیتی روی قرمه سبزی ندارم (D. من یه مقداری خشکبار میخوام بیارم چون قیمتهاش رو توی تسکو چک کردم که به نسبت ایران خیلی گرونتر بود. دیگه چه موردی رو شما توصیه میکنید؟[/QUOTE]

Keep Calm and APPLY ON

Senior Member

سلام
    ممنونم که پاسخ میدید
    جدی؟ گوشت حلال رو از کدوم فروشگاه و چطور میارن در خونه؟
    من لینک کافه ها و رستورانها و فروشگاههای دانشگاه رو چندین بار دیدم. چون برام مهم بود که حلال بخورم. منتها غیر یکی از فروشگاه ها که نوشته بود گوشت حلال داره، کافه یا رستورانی ننوشته بود. کم کم داشتم تصمیم میگرفتم به دوران وجترینی قبلی برگردم. در ضمن لینگی یا آدرسی از همون مسلمونهای مسجد یا دانشگاه دارید؟ که ببینیم
    برای خشکبار من تسکو رو دیدم چون فرموده بودید تسکو ارزون هست. تفاوتها خیلی زیاد بود. اگر فروشگاه ارزونتری میدونید بفرمایید که چک کنم. البته امروز لیدل رو هم دیدم.

در مورد پرند هم که گفتید راستش من ندارم. ولی فکر میکنید دانلود مثلا یه نرم افزار از سایتهای ایرانی وقتی در انگلیس هستیم مشکلی پیش بیاره؟ نگیرن ما رو

رستورانهای ایرانی خیلی زود باز و بسته میشوند در بازار نمیتوانند بمانند. بیشتر هم take away هستند تا رستوران. گوشت حلال را حتی در منزل هم می آورند. تسکو ولی محصولات حلال خیلی کم دارد.

نکته ولی رستورانهای دانشگا ه است که مسلمانها روی آنها نظارت دارند (یا قبلا که خیلی داشتند) . سوسایتی مسلمانها نسبتا قوی است کمک حال هستند و افطار دارند و نمازجماعت و مسجد و نمازخانه خوبی هم دارد (کمی به خودم کردیت میدهم برای این نمازخانه ! که سال ۲۰۰۵-۶ باز شد). GOD bless you, mate

خشکبار تسکو شاید ولی فولزیل و لیدل و... نه لزوما. پسته/بادام کیلویی ۱۰ پوند در ایران هم همین قیمت است با کمی بالا و پایین.

توصیه واقعا ندارم ...چیزی لازم ندارید. شاید به این مجموعه king یا پرند ...ولی احتیاج داشته باشید (ایرانی متقلب)

موفق باشید

البته من جزو اوون جماعتی هستم که حساسیتی روی قرمه سبزی ندارم (D. من یه مقداری خشکبار میخوام بیارم چون قیمتهاش رو توی تسکو چک کردم که به نسبت ایران خیلی گرونتر بود. دیگه چه موردی رو شما توصیه میکنید؟
    [/QUOTE]

ApplyAbroad Superstar

سلام خواهش میکنم فروشگاههای مسلمانی تحویل میدهند.

دوره ایکه ما آنجا بودیم قصابی از برمنگام هفته ای می آورد در خانه. یعنی سفارش شب تلفنی میگرفت و فردا عصر می آورد. پاکستانی بود بگردم ببینم شماره اش را هنوز داشته باشم برایتان میفرستم. خودش معمولا زنگ میزد.

مسلمانهایی که آنجا من میشناختم دیگر الان همه فارغ التحصیل هم بالاتر شدند! ولی نماز خانه بزرگی هست که پشت ارت سنتر هست کاملا مشخص است جای نسبتا بزرگی است (به نسبت سایز جای مسلمانها در دانشگاههای دیگر) که از کتابخانه گرفته تا اشپزخانه و حمام و ... همه دارد. با کارت staff شبانه روز در باز میشود.

خشکبار من احساس میکنم شما دوست دارید خوب بیاورید. من دیگر ذایقه ام شاید دیگر برگشته و همه یک جور شده اند برای همین حساسیتی ندارم. تفاوت قیمت خوب بعضی چیزها باید زیاد باشد من مثلا خرما خریدم دو سه روز پیش کیلویی ۵ پوند فکر نمیکنم دیگر در ایران الان هم با این اوضاع ولی مثلا ۸۰- ۹۰ تومان شده باشد! زعفران خوب باید بیاورید اینجا خیلی گران است ...آبغوره مثلا ... اصلا نیست.... یعنی هست مارک انجمن یا یک ویک ولی مالی نیست...

سلام
    ممنونم که پاسخ میدید
    جدی؟ گوشت حلال رو از کدوم فروشگاه و چطور میارن در خونه؟
    من لینک کافه ها و رستورانها و فروشگاههای دانشگاه رو چندین بار دیدم. چون برام مهم بود که حلال بخورم. منتها غیر یکی از فروشگاه ها که نوشته بود گوشت حلال داره، کافه یا رستورانی ننوشته بود. کم کم داشتم تصمیم میگرفتم به دوران وجترینی قبلی برگردم. در ضمن لینگی یا آدرسی از همون مسلمونهای مسجد یا دانشگاه دارید؟ که ببینیم
    برای خشکبار من تسکو رو دیدم چون فرموده بودید تسکو ارزون هست. تفاوتها خیلی زیاد بود. اگر فروشگاه ارزونتری میدونید بفرمایید که چک کنم. البته امروز لیدل رو هم دیدم.

در مورد پرند هم که گفتید راستش من ندارم. ولی فکر میکنید دانلود مثلا یه نرم افزار از سایتهای ایرانی وقتی در انگلیس هستیم مشکلی پیش بیاره؟ نگیرن ما رو
    [/QUOTE]

Keep Calm and APPLY ON

Senior Member

با رنگ قرمز کامنت نوشتم.

سلام خواهش میکنم فروشگاههای مسلمانی تحویل میدهند.

دوره ایکه ما آنجا بودیم قصابی از برمنگام هفته ای می آورد در خانه. یعنی سفارش شب تلفنی میگرفت و فردا عصر می آورد. پاکستانی بود بگردم ببینم شماره اش را هنوز داشته باشم برایتان میفرستم. خودش معمولا زنگ میزد. اچقدر جالب، اگر شماره اش را پیدا کردید ممنون میشم بهم پیام بدید.

مسلمانهایی که آنجا من میشناختم دیگر الان همه فارغ التحصیل هم بالاتر شدند! ولی نماز خانه بزرگی هست که پشت ارت سنتر هست کاملا مشخص است جای نسبتا بزرگی است (به نسبت سایز جای مسلمانها در دانشگاههای دیگر) که از کتابخانه گرفته تا اشپزخانه و حمام و ... همه دارد. با کارت staff شبانه روز در باز میشود. الان دیدم عکس هاش رو توی گوگل مپ. یه صفحه فیس بوک هم دارن. ولی گویا بیشتر برای آگهی محل اقامت استفاده میشه.

خشکبار من احساس میکنم شما دوست دارید خوب بیاورید. من دیگر ذایقه ام شاید دیگر برگشته و همه یک جور شده اند برای همین حساسیتی ندارم. تفاوت قیمت خوب بعضی چیزها باید زیاد باشد من مثلا خرما خریدم دو سه روز پیش کیلویی ۵ پوند فکر نمیکنم دیگر در ایران الان هم با این اوضاع ولی مثلا ۸۰- ۹۰ تومان شده باشد! زعفران خوب باید بیاورید اینجا خیلی گران است ...آبغوره مثلا ... اصلا نیست.... یعنی هست مارک انجمن یا یک ویک ولی مالی نیست... خرما پیارم دیروز قیمت گرفم 50 هزارتومن. زیاد زعفرونی نیستم. بیشتر ترشی خور هستم. سر وزن خشکبار گیر میدن؟ یعنی محدودیتی داره؟ یا بسته بندیش باید خاص باشه؟
    [/QUOTE]

Junior Member

نکته ولی رستورانهای دانشگا ه است که مسلمانها روی آنها نظارت دارند (یا قبلا که خیلی داشتند) . سوسایتی مسلمانها نسبتا قوی است کمک حال هستند و افطار دارند و نمازجماعت و مسجد و نمازخانه خوبی هم دارد (کمی به خودم کردیت میدهم برای این نمازخانه ! که سال ۲۰۰۵-۶ باز شد).

موفق باشید

[/QUOTE]

سلام ممنون از اطلاعات خوبی که دادین. در مورد خشکبار آیا مطمن هستین کیلویی 10 پوند هست؟ اکه این قیمت باشه با ابران یکی هست و عالیه.
    من اضافه بار دارم و اگه کسی میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم. که خشکبار نیارم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)