نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
167. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • ALITALIA

1 0.60%
  • AUSTRIAN AIRLINES

1 0.60%
  • BMI

8 4.79%
  • EMIRATES

22 13.17%
  • ETIHAD AIRWAYS

3 1.80%
  • IRAN AIR

35 20.96%
  • KLM

3 1.80%
  • LUFTHANSA

11 6.59%
  • MAHAN AIRLINES

5 2.99%
  • QATAR AIRWAYS

38 22.75%
  • TURKISH AIRLINES

40 23.95%
صفحه 56 از 61 نخستنخست ... 646474849505152535455565758596061 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 607

موضوع: پروازهای انگلستان

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : پروازهای انگلستان

سلام این جور سوالها ادم را به شک می اندازد!

به طور خاص من بادام هندی (یعنی Cashew همان که به فیلها میدهند ) به تازگی خریده ام ۱۰ و خرده ای شاید 11 ,ولی نه بیشتر برای هر کیلو از فروشگاه پاکستانی ;کیفیت خیلی خوب... تخم کدو خیلی عالی پوست کنده بسیار عالی ۸- ۹ پوند و خرما کیلویی ۵ پوند خرمای تونسی که به شاخه بود و خشک هست نه اب دار یعنی رطب سیاه مثل ایران که داریم ... اینها همه جدید جدید است... بادام چندی پیش گرفتم دقیق ۱۰۰% نیست ولی همین ۱۰-۱۱ ...انجیر خشک هم ۷ - ۸ اگر اشتباه نکنم ....ولی کمی خیس است نه خشک و مال ترکیه هست...پسته ها ولی آمریکایی و سفید و کوچک هستند مثلا مثل تواضع که از تبریز هست...اصلا نیست...مدتی است نگرفته ام چون از ایران فرستادند...

در کاونتری و برمنگام که شما تشریف میبرید اینها همه باید شاید؟ کمی هم ارزان تر باشند به خاطر سطح قیمتها و وجود فروشگاههای سنتی شرقی....

امید که کمکی بکند. سفر به خیر

سلام ممنون از اطلاعات خوبی که دادین. در مورد خشکبار آیا مطمن هستین کیلویی 10 پوند هست؟ اکه این قیمت باشه با ابران یکی هست و عالیه.
    من اضافه بار دارم و اگه کسی میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم. که خشکبار نیارم.[/QUOTE]

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

خیلی ممنون. البته من به اکسفورد میرم اما فکر کنم قیمتها مشابه باشه. ممنون از اطلاعات خوبتون.

ApplyAbroad Superstar

سلام عذرخواهی میکنم من مسیر گفتگو با دوستان را گاهی اشتباه میکنم. اکسفورد اصلا ارزان تر نیست بدون تردید. حتی در مواردی چیزهایی را که بعضی محله های لندن میشود گرفت -منظور همین تنقلات و مواد غذایی ..- در آکسفورد باید قابل توجه بیشتر پرداخت کرد.

امید که سفر بی خطر باشد و به راحتی و سلامت برسید

نقل قول نوشته اصلی توسط Shnick نمایش پست ها
    خیلی ممنون. البته من به اکسفورد میرم اما فکر کنم قیمتها مشابه باشه. ممنون از اطلاعات خوبتون.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Senior Member

متاسفانه برای خرید ترکیش کمی تعلل کردم و امروز قطری رو خریدم که 500 تومن از دیروز گرونتر شده. شنیدم از چهارشنبه قیمتهای پروازهای خارجی باز هم اندکی افزایش خواهد داشت

بازم خوب شد این رو گرفتم. یه سره 4600 میلیون
    صبح زود میرسه بیرمنگام که تنها بدیش هست احتمالا

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام حتما از برمنگام باید بروید. از لندن تا کاونتری خودش یک نیمچه سفر است. از ایرلاینها فکر میکنم بهترین الان ترکها باشند ترکیش یا پگاسوس یا اطلس... قطری و لوفتانزا هم پرواز دارند که بسته به روز هم طولانی تر و هم گران تر است. خدا بیامرزد قدیمها ماهان مستقیم از تهران داشت! یعنی از دهلی بعد تهران بعد برمنگام...

موفق باشید

Senior Member

با سلام، دوستانی که تازه تشریف بردند میشه توضیح بفرمایند که میشه ارز مسافرتی از بانکها با نرخ ارزونتر از صرافی گرفت؟ کلا چقدر باید برای ماه اول همراهمون باشه؟ ممنونم

Senior Member

سلام

من با قطر ایرویز رفتم انگلیس. خود پرواز و خدماتشون خوب بود. البته بهتر از امارات نبود. هواپیماشونم جدید بود و امگانات زیادی داشت. مشکلی که پیش اومد و میخوام برای دوستان بگم تا اونها رو اذیت نکنه اینه که: در فرودگاه امام مسئولین کانتر چک این قطر ایرویز ایرانی هستن و متاسفانه اکثرشون بنظر آدمهای درستی نمیان. اولا تمامی وسایل همراهتون حتی اونهایی که دستتونه رو غیر خودتون وزن میکنن. کسانی که با ایرلاین های دیگه رفتن میدونن که وسایل دستی وزن نمیشه. مثلا یه کوله کوچیک وزن نمیشه یا یه پلاستیک. اینها همه رو وزن میکنن و بعد میگن از توش در بیارید و چون میدونن ماها نمیخوایم اینکار رو بکنیم بعد پیشنهاد میدن که با یه مبلغی که به خود این فرد میدید قضیه رو ندیده بگیره. من خیلی برام سخت و ناراحت کننده بود ولی پول ندادم و یه سری وسایلم رو دادم به خانوادم تا برگردونن. در ضمن برخوردشونم خیلی بی ادبانه هست. البته از چهارنفری که من دیدم فقط یه خانم بود که محترمانه و درست کارش رو انجام میداد.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط momad7 نمایش پست ها
    سلام

من با قطر ایرویز رفتم انگلیس. خود پرواز و خدماتشون خوب بود. البته بهتر از امارات نبود. هواپیماشونم جدید بود و امگانات زیادی داشت. مشکلی که پیش اومد و میخوام برای دوستان بگم تا اونها رو اذیت نکنه اینه که: در فرودگاه امام مسئولین کانتر چک این قطر ایرویز ایرانی هستن و متاسفانه اکثرشون بنظر آدمهای درستی نمیان. اولا تمامی وسایل همراهتون حتی اونهایی که دستتونه رو غیر خودتون وزن میکنن. کسانی که با ایرلاین های دیگه رفتن میدونن که وسایل دستی وزن نمیشه. مثلا یه کوله کوچیک وزن نمیشه یا یه پلاستیک. اینها همه رو وزن میکنن و بعد میگن از توش در بیارید و چون میدونن ماها نمیخوایم اینکار رو بکنیم بعد پیشنهاد میدن که با یه مبلغی که به خود این فرد میدید قضیه رو ندیده بگیره. من خیلی برام سخت و ناراحت کننده بود ولی پول ندادم و یه سری وسایلم رو دادم به خانوادم تا برگردونن. در ضمن برخوردشونم خیلی بی ادبانه هست. البته از چهارنفری که من دیدم فقط یه خانم بود که محترمانه و درست کارش رو انجام میداد.
    حتما گزارش بدید این رفتار رو به بخش Complaints چون این کار نه تنها خیلی غیرحرفه ای است بلکه غیرقانونی هم هست و قطعا ضد سیاست های خود شرکت.

Senior Member

منظورتون روی سایت شرکته؟ والا اینها تو فرودگاه که پلیس هم باهاشون آشنا بود. به پلیس گفتم ، پلیس هم رفت به خود طرف گفت مواظب باش سوتی دادی یکی اعتراض کرده.

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    حتما گزارش بدید این رفتار رو به بخش Complaints چون این کار نه تنها خیلی غیرحرفه ای است بلکه غیرقانونی هم هست و قطعا ضد سیاست های خود شرکت.

ApplyAbroad Guru

منظورتون روی سایت شرکته؟ والا اینها تو فرودگاه که پلیس هم باهاشون آشنا بود. به پلیس گفتم ، پلیس هم رفت به خود طرف گفت مواظب باش سوتی دادی یکی اعتراض کرده.
    بله منظورم روی سایت هست یا هر پروسه ای که ایرلاین داره برای گزارش نارضایتی از رفتار کارمندان. پلیس فرودگاه ممکنه باهاشون هماهنگ باشه ولی قطعا مدیریت خود ایرلاین با چنین رفتاری برخورد خواهند کرد.

ApplyAbroad Superstar

سلام فقط در خصوص وزن کردن بارهای دستی و غیر دستی. به نظرم اصلا کار غیر طبیعی نکرده اند. من در بسیاری از فرودگاه های بزرگ دنیا با ایرلاینهای معروف هم دیده ام این کار را میکنند(البته با احترام نه بی ادبی). و این اصلا جزو شرایط پرواز است.

ایرلاین ها در ایران به تجربه میدانند بسیاری از مسافران ایرانی به حد سقف وزن در بلیط بسنده نمیکنند. بنابراین بنا به شناخت همه چیز را چک میکند. و تا اینجای کار ایرادی ندارد. اینکه برای اضافه بار باید هزینه پرداخت شود هم کاملا طبیعی است.

اینکه بی ادبی کنند یا پول شخصی رشوه برای خودشان بخواهند دیگر خلاف است و قابل پیگیری و گزارش.

موفق باشید

سلام

Keep Calm and APPLY ON

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)