صفحه 25 از 187 نخستنخست ... 15161718192021222324252627282930313233343575125 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 1870

موضوع: مباحث مربوط به ارسال اینترنتی و ریپورت نمرات IELTS

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به ارسال اینترنتی و ریپورت نمرات IELTS

با سلام یک سوال

من اگر امتحان آیلتس بدهم ولی هنوز مشخص نباشد کدام کشور برم و همین طور دانشگاه

یعنی هنوز مشخص نیست که شخص بهش کجا پذیرش بدند.

مثلا بعد از چند ماه از امتحان آیلتس مشخص می شود آیا آن وقت هم نمرات را ارسال می کنند آیا هزینه بیشتر می گیرند

با تشکر

Senior Member Harrison آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط samanjan نمایش پست ها
    با سلام یک سوال

من اگر امتحان آیلتس بدهم ولی هنوز مشخص نباشد کدام کشور برم و همین طور دانشگاه

یعنی هنوز مشخص نیست که شخص بهش کجا پذیرش بدند.

مثلا بعد از چند ماه از امتحان آیلتس مشخص می شود آیا آن وقت هم نمرات را ارسال می کنند آیا هزینه بیشتر می گیرند

با تشکر
    شما تا 3 هفته مونده به امتحان فرصت دارید که اسامی دانشگاهو بدین،،،اگه نگفتین بعدا بخواین بفرستین هزینه میگیرن فکر کنم حدود ۵۰$ برای ۱تا ۵ سری صدور،،،یعنی‌ هزینهٔ فرستادن جداس ،،،،اما من دیدم معمولا بچه ها کپیشو میفرستن هرجا،،،یا از طریقه خود دانشگاه وخودشون با کد مربوطه چک می‌کنن،،،بعد امتحانام یه نسخه مجانی‌ بهتون میدان،،،اگه انشا‌الله قبول شدین موقع ثبت‌نام هم میتونی‌ همونو ببرین دیگه

نقل قول نوشته اصلی توسط Harrison نمایش پست ها
    ،،،،اما من دیدم معمولا بچه ها کپیشو میفرستن هرجا،،،یا از طریقه خود دانشگاه وخودشون با کد مربوطه چک می‌کنن،،،
    کسی که جواب سوال منو نداد، اما می شه بگید منظورتون چی بود از اینکه نوشتید از طریق خود دانشگاه می فرستن؟ من واقعا زورم می آد برای یک برگ کاغذ کارنامه همون هزینه ای (و حتی بیشتر) رو بدم که کل مدارکم رو باهاش فرستادم و چند روز هم علاف شم واسش!

نقل قول نوشته اصلی توسط Golnar نمایش پست ها
    سلام
    دوستان کسی می دونه غیر از ارسال کارنامه کاغذی راه دیگه ای برای ارسال نتایج آیلتس هست یا نه؟ مثلا نتایج اینترنتی؟ سایت سنجش با ضریب دقت خوبی نمرات رو اعلام می کنه اما سایتش فارسی است و به درد خارج از ایران نمی خوره. جای دیگه ای اعلام نمی شه؟ مثلا سایت Sussex یا Cambridge که بشه دانشگاه ها رو به اونجا ارجاع داد؟ چون ارسال کارنامه هم هزینه بیخودی است و هم چند روز طول می کشه.

کسی که جواب سوال منو نداد، اما می شه بگید منظورتون چی بود از اینکه نوشتید از طریق خود دانشگاه می فرستن؟ من واقعا زورم می آد برای یک برگ کاغذ کارنامه همون هزینه ای (و حتی بیشتر) رو بدم که کل مدارکم رو باهاش فرستادم و چند روز هم علاف شم واسش!
    ببینین شما تا قبل از امتحان که اسم ۵ تا دانشگا هو میگید هزینه واسه صدور نمیگیرن،،یعنی‌ اینکه واسه فرستادنش هم باید هزینه پست رو داد،،،،
    یه نسخهٔ اصلی‌ هم که میدن بهتون،،،،اونو می‌تونین کپی بگیرید،،،با بعضی‌ دانشگاها هماهنگ کنید،،،کپی قبول می‌کنن،،،،
    اگه اسم اون ۵تا دانشگاهو نگفتین یا مثلا بازم میخواین جایی‌ بفرستین باید ۴۰ ۵۰ تومن برای صدور ۵تا کارنامهٔ دیگه بدین ،،،هزینهٔ پست هم جدا میگیرن،،،مستقیم میفرستن دانشگاهی که گفتید
    بعضی‌ از دانشگاها اکانت دارن،،،شاید خیلیاشون،،،می‌تونن داخل سایت ا یلتس نمرهٔ شمارو چک کنن،،،اینم میتونید با دانشگاه مقصد چک کنید که کدومش راحتر و بهتره
    موفق باشید

من تقریبا مطمئنم که امروز صبح اینجا یه پست گذاشتم اما نمی دونم چرا نیست!
    بای دِ وِی!

نقل قول نوشته اصلی توسط Harrison نمایش پست ها
    بعضی‌ از دانشگاها اکانت دارن،،،شاید خیلیاشون،،،می‌تونن داخل سایت ا یلتس نمرهٔ شمارو چک کنن،،،اینم میتونید با دانشگاه مقصد چک کنید که کدومش راحتر و بهتره
    موفق باشید
    آهان، من دقیقا منظورم همینه! دانشگاه مورد نظر من توی چه سایتی می تونه نمرات رو چک کنه؟
    سپاس

بای دِ وِی!

آهان، من دقیقا منظورم همینه! دانشگاه مورد نظر من توی چه سایتی می تونه نمرات رو چک کنه؟
    سپاس
    والله یادمه یه فیلم فلش تو اینترنت دیده بودم یادم نیست لیکشو کجا گذشتم که نشون میداد چجوریه،،،قاعدتاً باید وارد خود سایت ielts.org بشن دیگه با یه یوزر پسی شماره داوطلب رو چک کنن

بای دِ وِی!

سپاس
    یه چیزای پیدا کردم https://ielts.ucles.org.uk/ielts-trf/index.jsp توضیحات کامل داده،،،یه فیلم فلش هم هست تو قسمت TRF Verification Website Demonstration نگاه کنید

اتفاقا منم همین لینک رو از سایتشون پیدا کردم، اومدم اطلاع رسانی کنم دیدم شما زحمتش رو کشیدید.
    فقط یه توضیح اضافه کنم واسه دوستانی که بعدا این پست ها رو می خونن:
    کمبریج این سایت رو راه انداخته که فقط دانشگاه ها و موسسات بتونن صحت ادعای متقاضی هاشون رو چک کنن، ظاهرا بازار اعلام نمره قلابی گرمه!

Junior Member

آیا امکان دارد که نسخه اصلی نتیجه امتحان (با دادن هزینه پست ) توسط آیلس سنجش برای متقاضی ارسال شود؟ آخه این مسخره است که یکبار دیگر باید از شهرستان به تهران آمد فقط برای دریافت کارنامه!!

Senior Member hsnkh7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Shiraz-Mel نمایش پست ها
    آیا امکان دارد که نسخه اصلی نتیجه امتحان (با دادن هزینه پست ) توسط آیلس سنجش برای متقاضی ارسال شود؟ آخه این مسخره است که یکبار دیگر باید از شهرستان به تهران آمد فقط برای دریافت کارنامه!!
    منم پارسال همین مشکلو داشتم... کلا برای دریافت کارنامه و همینطور تقاضای ریپورت به دانشگاهها باید حضوری مراجعه کنید... دفتر تهران که برید و هرج و مرج حاکم رو تو روزهای بعد امتحان ببینید متوجه میشید که چرا همه چیز حضوریه!
    -- دیگه نیستم٬ خوبی بدی دیدین حلال کنین. خداحافظ همگی