صفحه 50 از 145 نخستنخست ... 404142434445464748495051525354555657585960100 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 491 تا 500 , از مجموع 1443

موضوع: خرید ماشین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering/Control Systems-Sharif University of Technology

پیش فرض پاسخ : خرید ماشین

سلام دوستان
    کسی اکانت کارفکس داره؟

Banned

اونجور که من متوجه شدم برای ماشینهای دست دوم که از dealer میگیریم هم میشه به صورت قسطی پرداخت کرد پول رو. آیا گرفتن وام الزامی هست در این حالت؟ چقدر این apr به کردیت اسکور بستگی داره؟ واسه کسی که میخواد نهایت 4 هزار یا 5 هزار تا خرج ماشین کنه به نظرتون بهترین نوع دسته دومی که میشه خرید چی هستش؟ من باز شنیدم تویوتا و هوندا اگه بتونیم بخریم خیلی خوبه.
    اگر کسی فرضا در یک ایالت شمالی ماشین قسطی بخره و بعد یه مدت بره یه ایالت دور (جنوبی) بهتره ماشین رو با خودش ببره یا بذاره مثلا تو craigelist واسه فروش؟ کسی تجربه این کار رو داشته؟ علت این سوال من این هست که به احتمال زیاد یک ترم بعد ترنسفر بکنم به یه ایالت دیگه که خیلی دورتره.

خیلی ممنون

Senior Member Gela آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer science-State university of New York at Buffalo

واسه کسی که میخواد نهایت 4 هزار یا 5 هزار تا خرج ماشین کنه به نظرتون بهترین نوع دسته دومی که میشه خرید چی هستش؟ من باز شنیدم تویوتا و هوندا اگه بتونیم بخریم خیلی خوبه.
    Toyota, Hyundai, Chevy

اگر کسی فرضا در یک ایالت شمالی ماشین قسطی بخره و بعد یه مدت بره یه ایالت دور (جنوبی) بهتره ماشین رو با خودش ببره یا بذاره مثلا تو craigelist واسه فروش؟ کسی تجربه این کار رو داشته؟ علت این سوال من این هست که به احتمال زیاد یک ترم بعد ترنسفر بکنم به یه ایالت دیگه که خیلی دورتره.
    ماشین رو یا با خودتون ببرید اگر حوصله ی رانندگی دارید یا اینکه بفروشید و ماشین جدید بخرید. فقط توجه کنید اگر ماشین رو با وام خریده باشید، اول باید اون رو تصفیه حساب کنید.

برای دانلود نرم افزار شبیه ساز بخش Listening TOEFL iBT کلیک کنید.
    سوال خود را در انجمن ارسال کرده و لینک را به پروفایل من بفرستید.
    درباره ی وضعیت فاند و پذیرش مستر/دکترا سوال نپرسید چون من اطلاعی ندارم.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Gela نمایش پست ها
    Toyota, Hyundai, Chevy

ماشین رو یا با خودتون ببرید اگر حوصله ی رانندگی دارید یا اینکه بفروشید و ماشین جدید بخرید. فقط توجه کنید اگر ماشین رو با وام خریده باشید، اول باید اون رو تصفیه حساب کنید.
    پس فرضا اگر وام 2 ساله باشه و فردی بعد یکسال بره یه ایالت دیگه باید همه پول رو در جا بده دیگه درسته؟
    در مورد سوال اول کسی نظر دیگه و کاملتری نداره.

خیلی ممنون

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط khalas نمایش پست ها
    پس فرضا اگر وام 2 ساله باشه و فردی بعد یکسال بره یه ایالت دیگه باید همه پول رو در جا بده دیگه درسته؟
    در مورد سوال اول کسی نظر دیگه و کاملتری نداره.

خیلی ممنون
    در مورد سوال اول: نظر منم تویوتا (کرولا ,کمری), هاندا (سیویک, اکورد) , نیسان (آلتیما) هست...تحقیقات من به اینا رسیده که به ترتیبم گفتم ! موفق باشی.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط javad1200 نمایش پست ها
    نظر منم تویوتا (کرولا ,کمری), هاندا (سیویک, اکورد) , نیسان (آلتیما) هست...تحقیقات من به اینا رسیده که به ترتیبم گفتم ! موفق باشی.
    ممنون از هر دو دوستان
    فکر میکنین بهتره بازم میگم با توجه به بودجه 4 یا نهایت 5 هزارتایی مدل چند تویوتا یا هوندا میشه خرید و در نهایت اگر در مورد این وام توضیح بدین ممنون میشم. البته پستهای قبلی رو هم خوندم.

ApplyAbroad Hero

ممنون از هر دو دوستان
    فکر میکنین بهتره بازم میگم با توجه به بودجه 4 یا نهایت 5 هزارتایی مدل چند تویوتا یا هوندا میشه خرید و در نهایت اگر در مورد این وام توضیح بدین ممنون میشم. البته پستهای قبلی رو هم خوندم.
    من یه دوستام اینجا تویوتا کرولا 2006 با 101 هزار مایلژ خرید 4000تا...البته کلی چونه زد...ظاهرش تمیز نیس, باطنش خوبه ولی.
    یکی دیگه هاندا سیویک 2002 با 100 هزار مایلژ خرید همین قیمت.حدود 4000 تا..ولی خیلی تمیز !
    یکی دیگه هاندا سیویک 2001 با 230 هزار تا مایلژ خرید 2000 تا !
    ( من یه چی که فهمیدم اینه که اگه از بانک ( و شایدم دیلر) بخوای وام بگیری باید حتما ماشین را فول بیمه کنی که خب گرون تر میشه بیمه ش...اینم هست...اشتباه میکنم بچه ها تصحیح کنن)

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط javad1200 نمایش پست ها
    من یه دوستام اینجا تویوتا کرولا 2006 با 101 هزار مایلژ خرید 4000تا...البته کلی چونه زد...ظاهرش تمیز نیس, باطنش خوبه ولی.
    یکی دیگه هاندا سیویک 2002 با 100 هزار مایلژ خرید همین قیمت.حدود 4000 تا..ولی خیلی تمیز !
    یکی دیگه هاندا سیویک 2001 با 230 هزار تا مایلژ خرید 2000 تا !
    ( من یه چی که فهمیدم اینه که اگه از بانک ( و شایدم دیلر) بخوای وام بگیری باید حتما ماشین را فول بیمه کنی که خب گرون تر میشه بیمه ش...اینم هست...اشتباه میکنم بچه ها تصحیح کنن)
    متشکر
    البته دوستان میگن نهایت 100 هزار کارکرد باشه و زیادتر نره. ولی بازم هر کسی نظری داشت بگه ممنون میشم. چون اینجا من آشنایی و دوستی ندارم و به خاطر همین این خرید ماشین خیلی برام حساس هست.

خیلی ممنون

ApplyAbroad Hero

متشکر
    البته دوستان میگن نهایت 100 هزار کارکرد باشه و زیادتر نره. ولی بازم هر کسی نظری داشت بگه ممنون میشم. چون اینجا من آشنایی و دوستی ندارم و به خاطر همین این خرید ماشین خیلی برام حساس هست.

خیلی ممنون
    آره خب ..بهتره حدود صد هزار تا رفته باشه..یا بهتر بگم به ازائ هر سال حدود 15 هزار تا رفته باشه...واسه همین اختلاف قیمت این قدر زیاده بین دو تا هاندا سیویکی که گفتم ! گرچه خب آدم خوب ملاحظه کنه اینا حالا حالا ها ماشینن و کار میکنن ..

ApplyAbroad Hero y2dark آواتار ها

اونجور که من متوجه شدم برای ماشینهای دست دوم که از dealer میگیریم هم میشه به صورت قسطی پرداخت کرد پول رو. آیا گرفتن وام الزامی هست در این حالت؟ چقدر این apr به کردیت اسکور بستگی داره؟ واسه کسی که میخواد نهایت 4 هزار یا 5 هزار تا خرج ماشین کنه به نظرتون بهترین نوع دسته دومی که میشه خرید چی هستش؟ من باز شنیدم تویوتا و هوندا اگه بتونیم بخریم خیلی خوبه.

خیلی ممنون
    شما اگر میخوای به زودی move کنی ایالتهای جنوبی و اگر میخوای ماشین دست دوم بخری، به نظرم یه کم صبر کن، من شنیدم اونجاها ماشین ارزونتره، بچه های جنوب اطلاع رسانی کنند!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)