صفحه 11 از 58 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 580

موضوع: مسائل مربوط به روادید گردشگری استرالیا - سوالات - بیان نتایج

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط par13 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من قصد دارم برای ویزای توریستی اقدام کنم. ولی پست هایی که خوندم خیلی نا امید کننده بوده، مخصوصا برای افراد مجرد. با این شرایط چقد میشه امیدوار به گرفتن ویزا بود: 1.از یک خانواده ی استرالیایی دعوت نامه داشته باشم. 2. قبلا سفر خارج از ایران نداشتم. 3. مدرس زبان انگلیسی هستم و از موسساتی که تدریس می کنم نامه مرخصی حداکثر یک ماهه ارایه بدم (با هدف رفتن به یک کشور انگلیسی زبان) و فیش های حقوقی 4. ازونجا که معمولا گفته شده مقدار حساب بانکی زیاد باشه آیا اگه این مقدار به اندازه ای باشه که نیاز یک سفر یک ماهه ست بهتر نیست؟ 5. ملکی به اسم خودم ندارم. با این شرایط ثبت نام در یک دوره ی چند روزه تو یک دانشگاه چقد میتونه به گرفتن ویزا کمک کنه؟
    عزیزم منم شرایط کاملا مشابه شما رو داشتم و ریجکت شدم. فیش های حقوقی رو هم معمولا وقتی برای ترجمه می برید بهتون میگن باید جواز موسسه رو بیارید و تمام فیش ها مهر داشته باشه. نمی دونم چرا ولی نامه ای که من از طرف موسسه بعنوان گواهی اشتغال ارائه کرده بودم رو اصلا در نظر نگرفته بودن چون تو ایمیلی که سفارت فرستاده بود این نکته رو آورده بود.
    دوره هایی هم که شما فرمودید معمولا سه ماهه هستند و گرون. اگر می تونید هزینه اش رو بدید شاید بتونه کمکی کنه. ولی فکر نمی کنم لزوما ثبت نام در این دوره های کوتاه مدت تضمینی برای گرفتن ویزا باشه.
    می دونی امتحان کردن هیچ چیز ضرری نداره. یا قبول می کنن یا رد. حداقل دستتون میاد چه مدارکی رو ازتون قبول کردن و کدوما رو کم داشتید و برای اپلای کردن دفعه های بعد کمکتون می کنه.
    به هر حال من جای شما باشم نامه ی مرخصی و فیش های حقوقیم رو میدم ترجمه و بقیه مدارک رو آماده می کنم. از پدر یا مادر هم بخواهید اگر براشون مقدور هست حساب مشترکی رو براتون باز کنن.

اینا مواردی هست که آفیسر بهش توجه می کنه:

I note that you will have no immediate family (spouse or dependent children under 18) remaining in Iran to act as family incentive for your return to Iran

I note that you have not provided any evidence of your employment, source of income Therefore, I cannot consider employment as a factor that will induce you to return to Iran within the validity of your visa

I note that you have not provided any evidence of own funds and properties to show your financial commitment to return to Iran

I note that you have no travel history overseas and hence you do not have a history of compliance with immigration law

I note that you have also provided a letter of support on your visa application. I have considered and given weight to this support in assessment of your application, however there are other factors outweighing the circumstances and above support for your intended travel

I also note information maintained by the Department of Immigration and Border Protection
    about non-return rates of persons visiting Australia on visitor’s visas, which indicates the nonreturn
    rate for Iran is considerably higher than the general average
    . The Modified Non-Return
    Rate is a calculation of the people who arrive on a Visitor visa, but do not depart before their
    visa expires
    ...
    ویرایش توسط Danaz : July 3rd, 2014 در ساعت 10:23 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    textile engineer

پیش فرض پاسخ : نحوه دریافت ویزای توریستی استرالیا و مسائل مرتبط

سلام به همه
    من دو ویزای شنگن آلمان دارم و یک هند احتمالا مهرماه هم یکی دیگه برای آلمان میگیرم و میرم و برمی گردم. یک آپارتمان و زیمن مشارکتی هم دارم. فکر می کنید ویزای توریستی به من و خانواده ام می دهند؟
    اگر کسی اطلاعی دارد ممنون می شم !!!!

پیش فرض پاسخ : نحوه دریافت ویزای توریستی استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط payam_khn نمایش پست ها
    سلام به همه
    من دو ویزای شنگن آلمان دارم و یک هند احتمالا مهرماه هم یکی دیگه برای آلمان میگیرم و میرم و برمی گردم. یک آپارتمان و زیمن مشارکتی هم دارم. فکر می کنید ویزای توریستی به من و خانواده ام می دهند؟
    اگر کسی اطلاعی دارد ممنون می شم !!!!
    پست هاي صفحه ي قبل رو بخونيد. پست 97#

سلام دوستان
    بنده جواب این سوالات رو در این تاپیک پیدا نکردم :
    1- زوجی که برای ویزای توریستی اقدام می کنند، باید مدارکشون رو با هم و در یک مرسوله پست کنند؟
    2- اگر مثلا برای سه ماهه بعد تقاضای ویزا بدیم و یک ماه بعد گرنت شه( یعنی دو ماه زودتر از تاریخ درخواستی)، تاریخ شروع اعتبار ویزای 600 رو از کی می زنند؟ از موقع گرنت شدن یا از ابتدای تاریخ درخواستی؟
    3- این درسته که از هر تاریخی که بزنند به مدت یک سال اعتبار داره و به طول زمانی سه ماه؟
    4- محدودیتی نیست که مثلا نشه از 7-8 ماه زودتر برای ویزا اقدام کرد؟ مثلا بگند به تقاضاهایی که زودتر از 4 ماه از زمان درخواستی سفر ارسال شده باشند، رسیدگی نمیشود!
    5- حساب بانکی یکی از طرفین اگه خوب باشه کافیه؟
    مثل اینکه خدا بخواد فعلا سوالات تموم شد
    ویرایش توسط yahamidi : July 8th, 2014 در ساعت 01:33 AM دلیل: تکمیل

یه سوال دیگه:
    6- آیا رسید پرداخت 130 دلاری در استرالیا ممکنه اکسپایر شه؟ مثلا میشه الان پرداخت کرد اما 7-8 ماه بعد مدارک رو فرستاد سفارت یا محدودیتی وجود داره؟

سلام دوستان، عباداتتون مقبول باشه انشالله. بعد از اینکه دوستان جوابی برای این سوالات نداشتند، بنده کانالهای دیگه ای رو برای جمع آوری اطلاعات فعال کردم و نتایج رو اینجا میگذارم تا به درد بقیه هم بخوره:
    1- بله
    2- از موقع گرنت ویزا
    3- معمولا همینطوره اما مواردی دیده شده که اعتبار ویزا برای کلا 3 یا 6 ماه بوده. یعنی از روزی که گرنت شده 3 یا 6 ماه فرصت برای ورود بوده و بعد از ورود هم ماکسیمم 3 ماه مهلت برای موندن.
    4- ظاهرا نه
    5- ظاهرا مال اپلیکنت اصلی اگه خوب باشه کافیه
    6- ظاهرا نه
    استفاده از لفظ "ظاهرا" از این جهته که مبنای این جوابها تعدادی تجربه است که بالاخره ممکنه مثال نقضی هم یه وقتی وجود داشته باشه.
    امیدوارم این اطلاعات برای دوستان مفید باشه

Junior Member

سلام
    جدیدا توی سایت سفارت دیدم که برای ویزای توریستی میشه آنلاین اپلای کرد. کسی هست که تجربه این کار رو داشته باشه؟

سلام
    بنده امتحانش کردم. بعد از یکی دو مرحله پیغام میده که شما باید اپلیکیشن رو برا سفارت بفرستید و خلاصه اینکه آنلاین نمیشه. برای تست کردن، کشور دیگه ای غیر از ایران رو به عنوان ملیت زدم و دیگه خطا نگرفت. ظاهرا اسما برای ایرانیها امکانش هست اما رسما نه

نقل قول نوشته اصلی توسط fn20 نمایش پست ها
    سلام
    جدیدا توی سایت سفارت دیدم که برای ویزای توریستی میشه آنلاین اپلای کرد. کسی هست که تجربه این کار رو داشته باشه؟

Junior Member mitch آواتار ها

از صفحه 1 تا 11 خوندم، ولی متوجه نشدم که Letter of Invitation رو به چه صورتی و به کجا باید ارسال کرد؟
    من دانشجو هستم. پدر و مادرم تصمیم دارند بمدت 1ماه خونه من بیان و برگردن.
    ممنون میشم اگر کسی تجربه مشابه داشت کمک بکنه

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط mitch نمایش پست ها
    از صفحه 1 تا 11 خوندم، ولی متوجه نشدم که Letter of Invitation رو به چه صورتی و به کجا باید ارسال کرد؟
    من دانشجو هستم. پدر و مادرم تصمیم دارند بمدت 1ماه خونه من بیان و برگردن.
    ممنون میشم اگر کسی تجربه مشابه داشت کمک بکنه
    Letter of Invitation رو باید شما بنویسین و بدین به پدر و مادرتون تا همراه بقیه مدارکشون بفرستن برای درخواست ویزا (البته گویا اخیرا پروسه درخواست ویزای توریستی آنلاین شده- به سایت سفارت مراجعه کنین).

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)