صفحه 15 از 58 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 580

موضوع: مسائل مربوط به روادید گردشگری استرالیا - سوالات - بیان نتایج

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    phD chemistry La Trobe

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی استرالیا و مسائل مرتبط

سلام دوستان عزیز،من ی سوال داشتم راجع به ویزای توریستی، اگر کسی دانشجوی دکترا باشه برای یکی از دوستانش که مجرد هستن و شاغل(درامد خوب) و ساکن امریکا( دارای گرین کارد) دعوت نامه بفرسته ؟ چه قدر احتمال داره که گرنت شه ویزا؟؟ چه قدر طول میکشه؟اصلا کسی که خودش به تازگی( سه ماه) رفته استرالیا میتونه دعوت نامه بفرسته؟ تشکر میکنم از راهنماییتون

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط australia2014 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز،من ی سوال داشتم راجع به ویزای توریستی، اگر کسی دانشجوی دکترا باشه برای یکی از دوستانش که مجرد هستن و شاغل(درامد خوب) و ساکن امریکا( دارای گرین کارد) دعوت نامه بفرسته ؟ چه قدر احتمال داره که گرنت شه ویزا؟؟ چه قدر طول میکشه؟اصلا کسی که خودش به تازگی( سه ماه) رفته استرالیا میتونه دعوت نامه بفرسته؟ تشکر میکنم از راهنماییتون
    فکر نمیکنم از لحاظ قانونی، یک میزان حداقلی برای مدت اقامت در استرالیا وجود داشته باشه برای کسی که میخواد دعوتنامه بفرسته. این نکته که دوستتون گرین کارت آمریکا رو دارن یک نکته بسیار مثبت هست برای گرفتن ویزای استرالیا و به نظرم احتمال زیادی هست که بهشون ویزا بدن.

سلام من میخوام مدارک رو با پست پیشتاز بفرستم ، باید ترجمه و تایید خارجه رو هم کپی بگیرم ؟ یعنی واقعا هیچی رو اصلش رو نذاریم ؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط australia2016 نمایش پست ها
    سلام من میخوام مدارک رو با پست پیشتاز بفرستم ، باید ترجمه و تایید خارجه رو هم کپی بگیرم ؟ یعنی واقعا هیچی رو اصلش رو نذاریم ؟!
    ترجمه مدارک رو که باید اصلش باشه و لی خود اصل مدرک باید کپی باشه، یعنی نیازی نیست اصل شناسنامه رو بذارین اصل ترجمه و کپی خود شناسنامه کافیه

مدارک من بصورت پیشتاز هفته قبل بهشون رسیده ، آیا همون اول برام ایمیل می زنن که رسیده یا باید همون نزدیک یکماه منتظر باشم که ایمیل بزنن یا تماس بگیرن ؟ می تونم یه جوری تماس بگیرم و درخواست تسریع کنم ؟

Junior Member

منم مدارکم 5 شنبه به دستشون رسید از طریق پست پیشتاز

کسی می دونه ویزای توریستی رو عمدتا با چند روز اعتبار میدن؟؟

پیش فرض پاسخ : شرایط گرفتن ویزا توریستی استرالیا ؟

سلام من برای ۲۶ ژانویه میخوام برم استرالیا، میخواستم از دوستان بپرسم اخیرا پروسه گرفتن ویزا چقدر طول میکشه؟
    با سپاس

Junior Member

سلام من هم به تازگی درخواست ویزام رو رد کردن برای شرکت در کنفرانس. من برای 600 business visitor اپلای کرده بودم مشکل کار اینجا بود که من فقط فرم آنلاین رو پر کردم و هیچ مدرکی آپلود نکردم. ازشون پرسیدم گفتن که باید دوباره اپلای کنم و پرونده‌ی درخواست قبلی بسته شده. حالا چند تا سوال دارم:

۱- من نوع ویزا رو درست انتخاب کردم؟
    ۲- مصاحبه حضوری نمی‌کنن تو تهران؟ حتما باید آنلاین اپلای کنم؟
    ۳- امکان آپلود مدارک بعد از پرداخت هزینه‌ هست؟ درسته؟ چون من دوباره پر کردم فرم‌ها رو جایی برای ارسال مدارک ندیدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط phoenix7 نمایش پست ها
    سلام من هم به تازگی درخواست ویزام رو رد کردن برای شرکت در کنفرانس. من برای 600 business visitor اپلای کرده بودم مشکل کار اینجا بود که من فقط فرم آنلاین رو پر کردم و هیچ مدرکی آپلود نکردم. ازشون پرسیدم گفتن که باید دوباره اپلای کنم و پرونده‌ی درخواست قبلی بسته شده. حالا چند تا سوال دارم:

۱- من نوع ویزا رو درست انتخاب کردم؟
    ۲- مصاحبه حضوری نمی‌کنن تو تهران؟ حتما باید آنلاین اپلای کنم؟
    ۳- امکان آپلود مدارک بعد از پرداخت هزینه‌ هست؟ درسته؟ چون من دوباره پر کردم فرم‌ها رو جایی برای ارسال مدارک ندیدم.
    نیازی نیست حتما آنلاین اپلای کنین، میتونین مدارک رو با پست ( حتما یکی از پست های بین المللی و ترجیحا با دی اچ ال سر کوچه سفارت ) بفرستین.
    نوع ویزا رو فکر میکنم درست انتخاب کردین ولی میتونین با تماس با سفارت از خودشون سوال کنین تا مطمئن شین

Junior Member

به نظر شما فرستادن مدارک با پست با آنلاین فرق خاصی می‌کنه؟ با پست بهتره؟
    با پست اصل مدرک رو باید بفرستم؟ پس می‌دن؟

در ضمن اگه آنلاین اپلای کنم ویزا رو تو پاسپورت می‌چسبونن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)