صفحه 17 از 58 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324252627 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 580

موضوع: مسائل مربوط به روادید گردشگری استرالیا - سوالات - بیان نتایج

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in International Business Law - Australia

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad_sajadi نمایش پست ها
    واقعا تاسف برانگیزه که یه نفر با این رزومه رو رد کنن اون هم بعد از 4 روز، سرعت ریجکتشون هر روز داره میره بالاتر!!
    یه سوالی داشتم آیا فقط برادر خانم شما رو ریجکت کردن یا بقیه اعضای خانواده رو هم که نام بردین ریجکت شدن؟ ممکنه جهت اطلاع دوستان توضیح بفرمایید
    در مورد صورتحساب بانکی، 30 میلیون یکم به نظر کم میاد ولی دلیل محکمی واسه ریجکت یه فرد با این رزومه نمیتونه باشه! به قول معروف اینا همه ش بهونه ست
    کل خانواده رو رد کردند ولی مادر خانمم رو هنوز جواب ندادن. بعیده ردش کنن چون قبلا هم اومدن. اشتباه برادر خانمم این بود که حساب بانکی رو جدی نگرفته بود و فکر میکرد همون حساب بانکی ۸۰۰ میلیونی مادر خانمم کافیه برای همه. البته اینا همش حدسه. یکشنبه زنگ میزنن و مطمین میشن که مشکل حساب مالی بوده یا نه. اگر بپیچوننش و مثل نامه ریفیوز نگن مشکل چی بوده دیگه تقریبا مطمین میشم مشکل از همون داستانای پشت پرده اس. خلبانی و ایران ایر و ...
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Sabokkbal نمایش پست ها
    کل خانواده رو رد کردند ولی مادر خانمم رو هنوز جواب ندادن. بعیده ردش کنن چون قبلا هم اومدن. اشتباه برادر خانمم این بود که حساب بانکی رو جدی نگرفته بود و فکر میکرد همون حساب بانکی ۸۰۰ میلیونی مادر خانمم کافیه برای همه. البته اینا همش حدسه. یکشنبه زنگ میزنن و مطمین میشن که مشکل حساب مالی بوده یا نه. اگر بپیچوننش و مثل نامه ریفیوز نگن مشکل چی بوده دیگه تقریبا مطمین میشم مشکل از همون داستانای پشت پرده اس. خلبانی و ایران ایر و ...
    0
    با سلام
    برادر خانم شما با سفارت تماس گرفت؟ چیزی گفتن که مثلا صورتحساب بانکی مورد داشته یا علت خاصی رو بیان کردن؟ ممنون

Junior Member

سلام دوستان

یکی از آشناها برای ویزای توریستی می‌خواد اقدام کنه.
    ایشون قبلا تنهایی استرالیا رفته(توریستی)، ویزای امریکا، چندین بار شنگن و انگلیس و کشورهای دیگه آسیایی رو داره(به همراه خانواده)

الان با خانوم و بچه‌اش برای ویزای توریستی می خوان اقدام کنن. هر دو هم شاغل هستن. آیا حتما دعوتنامه لازم هست؟
    آنلاین راحت میشه اقدام کرد؟

Junior Member

سلام دوستان
    یه سوال داشتم که اگه بتونید کمک کنید ممنون میشم.
    خواهر من برای ویزای استرالیا اقدام کرد با دعوتنامه برادرمو ولی بعد دو هفته ریجکت شد. سر کار میره ولی سابقه کارش در حد چند ماههو مجرده و هیچ سند ملکی به نام حودش ارایه نداده. فقط فیش حقوقی و نامه ریسش برای تایید مرخصی یه ماهه.
    حالا جور کزدن بنک استیتمنت 70 میلیونی و اعتراض به نتیجه میتونه موثر باشه؟ گرفتن وکیل چطور؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه پر کردن فرم های سفارت و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

با سلام خدمت دوستان عزیز. من برای پدر و مادرم می خواستم درخواست ویزا کنم که بیاین برای دیدنم. خواستم بپرسم آیا شرایط خاصی باید داشته باشه یا با همون مدارکی که در سایت سفارت است اقدام کنم مشکلی پیش نمیاد. منظور این هست که چه مدارکی نیاز است و آیا سابکلاس ویزا 600 است؟ ضمنا من دانشجو ارشد هستم. با تشکر.

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

پیش فرض پاسخ : نحوه پر کردن فرم های سفارت و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط sayehbisar نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز. من برای پدر و مادرم می خواستم درخواست ویزا کنم که بیاین برای دیدنم. خواستم بپرسم آیا شرایط خاصی باید داشته باشه یا با همون مدارکی که در سایت سفارت است اقدام کنم مشکلی پیش نمیاد. منظور این هست که چه مدارکی نیاز است و آیا سابکلاس ویزا 600 است؟ ضمنا من دانشجو ارشد هستم. با تشکر.
    بله، برای سابکلاس 600 باید درخواست بدین و مدارک موردنیاز هم همونهایی هست که در قسمت tourist visa در سایت سفارت استرالیا در تهران ذکر شده. ضمنا میتونین به صورت آنلاین هم درخواست ویزا رو بدین و نیازی به پست کردن مدارک نیست.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad_mk نمایش پست ها
    سلام دوستان
    خواهر من برای ویزای استرالیا اقدام کرد با دعوتنامه برادرمو ولی بعد دو هفته ریجکت شد. سر کار میره ولی سابقه کارش در حد چند ماههو مجرده و هیچ سند ملکی به نام حودش ارایه نداده. فقط فیش حقوقی و نامه ریسش برای تایید مرخصی یه ماهه.
    حالا جور کزدن بنک استیتمنت 70 میلیونی و اعتراض به نتیجه میتونه موثر باشه؟ گرفتن وکیل چطور؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    خیر تاثیری نداره اعتراض کردن بهتره که دوباره با مدارک خیلی قوی تری اپلی کنید
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad_mk نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    البته چون یک بار ریجکت شده سخت تر میشه ویزا گرفت. حرفی که وکیل به من زد این بود که نشدنی نیست اما خیلی سخت تره و باید همونطور که دوستمون گفتند مدارک قوی تری جور کنید. یه حساب بانکی خوب و یا سند ملکی که به اسم متقاضی باشه. هر چند تو پستهای بالاتر دیدیم که کسانی بودند با بهترین مدارک رد شدند.

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

تجربه ویزا نگرفتن منم از این سفارت بی در و پیکر استرالیا هم اینه :
    اول شرایط خودم رو بگم
    متاهل و دارای دو فرزند که ایران می موندند
    دارای کار نیمه دولتی با رتبه بالا
    دارای بیزنس شخصی با درآمد بالا
    دارای دعوتنامه از یک دوست استرالیایی که قبلا یک بار من به ایران دعوتش کرده بودم
    دارای چندین سند خونه و املاک
    سفر به آمریکا 3 بار و چندین کشور دیگه
    پرینت 6 ماهه حساب با گردش خیلی بالا و موجودی حدود 60 میلیون
    بعد از چند هقته براحتی گفتن نه
    too much love will kill you

سلام دوستان
    همانور که می دونید برای ویزای 600 از ماه می سال 2014 می شه آنلاین اقدام کرد
    منبع: http://persian.epochtimes.com/life/a...600-18045.html
    من هم رفتم در وبسایت اداره مهاجرت و دیدم اسم آیران هم توی لیست هست و میشه آنلاین اقدام کرد
    من در استرالیا دانشجو دگترا هستم و می خوام برای پدر و مادرم دعوتنامه بفرستم
    رفتم در لینک زیر و اپلیگیشن را پر کردم و آماده سابمیت هست
    https://online.immi.gov.au/lusc/login
    فقط نمی دونم کجا باید مدارک را آپلود کنم

کسی تجربه ای نداره به من کمک کنه؟
    چون فرم آنلاین را پر کردم و حاضره فقط مونده گزینه سابمیت اپلیکیشن را بزنم
    نمی دونم اگر سابمیت کنم جایی ساجست می کنه برای آپلود مدارک یا نه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)