صفحه 8 از 58 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 580

موضوع: مسائل مربوط به روادید گردشگری استرالیا - سوالات - بیان نتایج

Member Firefox آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

پیش فرض پاسخ : نحوه دریافت ویزای سابکلاس 600 استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط Firefox نمایش پست ها
    درود دوستان. همونطور که از پست های قبلیم معلومه من هم برای سابکلاس 600 تقاضا دادم، البته از یک کنفرانس دعوتنامه داشتم. پنج روز بعد از پست کردن مدارکم از سفارت زنگ زدن خونه مون و یک نفر - که ظاهرا مرد مسنی بود - از من یک سوال هایی پرسید. مثلا اینکه کنفرانس درمورد چیه و چه ضرورتی داره که بری، عنوان ارائه ات چیه، چه تاریخی میخواهی دفاع کنی از تزت و چرا اونها دارن برات خرج میکنن و دانشگاهت چیزی نمیده! و ... من هم هر چی می دونستم گفتم و آخرش هم ازم چندتا سوال انگلیسی پرسیدن (فکر کنم میخواستن ببینن فرم رو خودم پر کردم یا نه). گفتن چند روز میخوام بمونم و من هم گفتم فقط در بازه ی کنفرانس.

چنانچه تجربه ی مصاحبه شدن به این صورت داشتید، آیا فکر میکنید نشانه خوبیه؟ من آخر مکالمه گفتم این کنفرانس برام خیلی مهمه و حرفم رو قطع کرد و گفت: "ما سعی میکنیم به موقع به شما برسونیم" و بعد خداحافظی کرد. من نفهمیدم آیا منظورش این بود که به موقع ویزا رو به من میرسونن () یا به موقع خبرش رو به من میرسونن؟ ( یا )
    فقط خواستم خدمت دوستان اطلاع بدم که خوشبختانه ویزای من گرانت شد (وضعیتم رو تو پست های قبلی شرح داده بودم). یک فایل 3 صفحه ای پی دی اف برام فرستادند که اطلاعات ویزام توشه و دوباره تاکید کرده که سیستمشون برای این نوع ویزا label-free شده. طبق پیشنهادشون، وضعیتم رو بصورت آنلاین از اینجا چک کردم، درست بود. ظاهرا پرینت همون فایل همراهم باشه کافیه، اینطور نیست؟؟
    مطالبی که می نویسم، صرفا بر مبنای نظر شخصی ام یا تجربیات دوستانم است. لطفا تعبیر عام نفرمایید.

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

فقط خواستم خدمت دوستان اطلاع بدم که خوشبختانه ویزای من گرانت شد (وضعیتم رو تو پست های قبلی شرح داده بودم). یک فایل 3 صفحه ای پی دی اف برام فرستادند که اطلاعات ویزام توشه و دوباره تاکید کرده که سیستمشون برای این نوع ویزا label-free شده. طبق پیشنهادشون، وضعیتم رو بصورت آنلاین از اینجا چک کردم، درست بود. ظاهرا پرینت همون فایل همراهم باشه کافیه، اینطور نیست؟؟
    ممنون که گرنت شدن ویزاتون رو اطلاع دادین. بله پرینت همون فایلی که براتون فرستادن هم کفایت میکنه.

Member Firefox آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

ضمنا تصحیح کنم که پی دی اف چهار صفحه ای بود ولی تو ایمیل گفتند که اطلاعات اصلی ویزا در صفحه سوم است. از همه ی دوستان عزیزم که تو این مدت من رو راهنمایی کردند سپاسگزارم! این هم ایمیلشون:

Dear Sir/Madam

Notification of the grant of a Visitor(Class FA) Visitor -Business Visitor (Subclass 600) Visa.

I wish to advise that a decision has been made on the application and a
    visa has been granted to the applicant(s) listed in the attached Visa grant
    notification letter, which contains important information about your visa.

Please note the visa details are included on Page 3 of the visa grant notification letter.

Yours sincerely
    مطالبی که می نویسم، صرفا بر مبنای نظر شخصی ام یا تجربیات دوستانم است. لطفا تعبیر عام نفرمایید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه دریافت ویزای توریستی استرالیا و مسائل مرتبط

دوستان یه سوال داشتم و اون اینکه هزینه ویزا 130 دلار رو به چه صورت باید پرداخت کنیم؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط SaMa54 نمایش پست ها
    دوستان یه سوال داشتم و اون اینکه هزینه ویزا 130 دلار رو به چه صورت باید پرداخت کنیم؟
    یکی از راه هاش: به یکی از دوستانتون در استرالیا بگین که به نزدیکترین دفتر دیاک بره و پول از مستر کارتش یا دبیت کارتش کم کنه و رسید بهش بده و اسکن رسید رو براتون بفرسته
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    یکی از راه هاش: به یکی از دوستانتون در استرالیا بگین که به نزدیکترین دفتر دیاک بره و پول از مستر کارتش یا دبیت کارتش کم کنه و رسید بهش بده و اسکن رسید رو براتون بفرسته
    ممنونم، دوست عزیز میشه لینک صفحه ای که شماره حساب یا اطلاعات حساب دیاک داخلش هست رو برام بگذارید؟

ApplyAbroad Hero

ممنونم، دوست عزیز میشه لینک صفحه ای که شماره حساب یا اطلاعات حساب دیاک داخلش هست رو برام بگذارید؟
    شماره حساب نمیخواد...دوستتون بره اونجا بگه میخواد ول ویزا رو واریز کنه خودشون در جریان همه چی هستن...وقتی میره پاسپورت خودش و کپی پاسپورت شما رو با خودش ببره
    فقط پول نقد قبول نمیکنن...کارت اعتباری با خودش ببره...اینجا من نمونشو میزارم..البته این واسه ویزای دانشجویی
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Junior Member

شماره حساب نمیخواد...دوستتون بره اونجا بگه میخواد ول ویزا رو واریز کنه خودشون در جریان همه چی هستن...وقتی میره پاسپورت خودش و کپی پاسپورت شما رو با خودش ببره
    فقط پول نقد قبول نمیکنن...کارت اعتباری با خودش ببره...اینجا من نمونشو میزارم..البته این واسه ویزای دانشجویی
    ممنون از راهنماییتون ، یه سوال دیگه اینکه من میتونم خودم با دبیت کارت از اینجا پرداخت کنم؟ اگر میشه چطور این کار رو انجام بدم؟

ApplyAbroad Hero

ممنون از راهنماییتون ، یه سوال دیگه اینکه من میتونم خودم با دبیت کارت از اینجا پرداخت کنم؟ اگر میشه چطور این کار رو انجام بدم؟
    باید ببینید توی توی فرم اصلی که دارین پر میکنین چی نوشته..ولی به نظرم نمیشه این کارو از ایران انجام داد (یعنی توی ویزای دانشجویی نمیشد)..اگه هم باشه من اطلاع ندارم ازش
    این صفحات رو بخونید: http://www.applyabroad.org/forum/sho...%86-2013/page3
    ویرایش توسط orang : December 27th, 2013 در ساعت 02:17 PM

Junior Member

باید ببینید توی توی فرم اصلی که دارین پر میکنین چی نوشته..ولی به نظرم نمیشه این کارو از ایران انجام داد (یعنی توی ویزای دانشجویی نمیشد)..اگه هم باشه من اطلاع ندارم ازش
    این صفحات رو بخونید: http://www.applyabroad.org/forum/sho...%86-2013/page3
    من این صفحه رو پیدا کردم اما هنوز چیزی در مورد نحوه پرداخت متوجه نشدم

http://www.immi.gov.au/fees-charges/how-to-pay.htm

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)