صفحه 189 از 364 نخستنخست ... 89139179180181182183184185186187188189190191192193194195196197198199239289 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,881 تا 1,890 , از مجموع 3633

موضوع: فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

نقل قول نوشته اصلی توسط nina_s نمایش پست ها
    برای جواب به داور یک ماه فرصت داشتم که چون داور یک مدل جدید خواسته بود نتونستم در این زمان اصلاحات رو اماده کنم. چطوری از ادیتور درخواست کنم که زمان رو تمدید کنه؟
    ایمیل بزنید و بگید زمان بیشتری نیاز دارید برای آماده کردن مقاله و سابمیت دوباره. معمولا همکاری میکنند.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

سلام دوستان
    یک سوال داشتم. من مقالمو استادم سابمیت کرده و ایمیل سابمیت برای من هم اومده. چه جوری میتونم برم تو سایت ژورنال و وضعیت مقاله رو پیگیری کنم؟
    ممنونم

Junior Member

سلام دوستان من یه مقاله برای ژورنال وایلیInternational Transactions on Electrical Energy Systemsفرستادم ولی 3ماهه هیچ خبر جدیدی نشده و هنوز وضعیتش under reviewهست.استاد راهنما گفت برای ادیتور ایمیل نزن چون ممکنه لج کنند می خواستم بپرسم نظرتون چیه؟چقدر داوری مقاله ژورنال وایلی طول می کشه؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سه ماه زمان زیادی نیست منتظر باشید متوسط پاسخ دهی مجلات حدود 4 ماه است پس تا 5 ماه هم ایمیل نزنید به نظر من

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanfaza نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یک سوال داشتم. من مقالمو استادم سابمیت کرده و ایمیل سابمیت برای من هم اومده. چه جوری میتونم برم تو سایت ژورنال و وضعیت مقاله رو پیگیری کنم؟
    ممنونم
    فقط کسی که سابمیت کرده میتونه با user و pass خودش وضعیت مقاله رو چک کنه. شما نمیتونید.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_2016 نمایش پست ها
    سلام دوستان من یه مقاله برای ژورنال وایلیInternational Transactions on Electrical Energy Systemsفرستادم ولی 3ماهه هیچ خبر جدیدی نشده و هنوز وضعیتش under reviewهست.استاد راهنما گفت برای ادیتور ایمیل نزن چون ممکنه لج کنند می خواستم بپرسم نظرتون چیه؟چقدر داوری مقاله ژورنال وایلی طول می کشه؟
    مقاله هایی که چاپ شدند رو نگاه بندازید ببینید معمولا چقدر طول کشیده برای دیگران. ولی کلا سه ماه زمان زیادی نیست، ژورنال هایی هستند که تا 6 ماه هم خبر نمیدهند. البته گاهی اوقات تقصیر ژورنال نیست و داورها سر موقع تحویل نمیدند و یا بعد از یک ماه میگن نمیتونن داوری رو قبول کننن و از انجور مشکلات.

Senior Member Sha7ab آواتار ها

سلام.
    من دارم یه مقاله سابمیت می کنم توی یه ژورنال نمایه scopus. توی Author Guidelines گفتن که:
    The paper should be reasonably divided into the following sections � Title, Author (s) name and affiliations, Abstract, Key words, Nomenclatures/ Acronyms, Introduction with background literature review, Objectives and Formulation, Theory, Results and Discussions, Conclusions, Acknowledgements and References.
    از طرفی توی صفحه Ensuring a Blind Peer Review گفتن:

1. The authors of the document have deleted their names from the text, with "Author" and year used in the references and footnotes, instead of the authors' name, article title, etc

حالا سوالی که دارم اینه که توی نسخه ای که سابمیت می کنم اسم نویسنده ها باید باشه یا نه؟ ممنون
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام به نظر می رسد اسم نویسندگان باید حذف شود حذف کنید اگر بخواهد به شما سریعا ایمیل خواهند زد

Junior Member

سلام دوستان
    ببخشید من یه سوالی دارم؛ من متاسفانه یکی دو سال پیش یه مقاله ضعیف به یه ژورنال خوب فرستادم و رجکت شد. الان مقاله ای آماده کردم و به علت داوری سریع اون ژورنال مایلم مقاله ام رو به اونجا بفرستم. آیا ممکنه به علت رجکت مقاله قبلیم دید بدی نسبت به این مقاله داشته باشن، اصلا منطقیه که مقاله ام رو به اونجا بفرستم؟ منون می شم راهنماییم کنید.

ApplyAbroad Guardian
    Sina0077 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr11 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ببخشید من یه سوالی دارم؛ من متاسفانه یکی دو سال پیش یه مقاله ضعیف به یه ژورنال خوب فرستادم و رجکت شد. الان مقاله ای آماده کردم و به علت داوری سریع اون ژورنال مایلم مقاله ام رو به اونجا بفرستم. آیا ممکنه به علت رجکت مقاله قبلیم دید بدی نسبت به این مقاله داشته باشن، اصلا منطقیه که مقاله ام رو به اونجا بفرستم؟ منون می شم راهنماییم کنید.
    نه اصلا. اگه سطح کارتون خیلی فرق کرده مشکلی نیست. بفرستید همون جا. این اصلا نکته منفی محسوب نمیشه...

.When will and belief combine so ardently, then not even the heavens will deny you
    .A.H

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)