صفحه 188 از 364 نخستنخست ... 88138178179180181182183184185186187188189190191192193194195196197198238288 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,871 تا 1,880 , از مجموع 3633

موضوع: فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

سلام دوستان.
    من یک مقاله رو در یک ژورنال اشپرینگر رو 25 March سابمیت کردم. وضعیت پیپر در تاریخ 27 MAY به Reviews completed تغییرکرد و تا الان هم در همون وضعیت باقی مونده. علاوه بر اون استتوس دیتم هم در تاریخ 9 June هم آپدیت شده اما وضعیت پیپر هنوز همون Reviews completed باقی مونده. این نشونه ی چیز خاصی هست یا نه؟ میشه چیزی فهمید از این!؟
    ممنون.

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

نقل قول نوشته اصلی توسط EyeOpening نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من یک مقاله رو در یک ژورنال اشپرینگر رو 25 March سابمیت کردم. وضعیت پیپر در تاریخ 27 MAY به Reviews completed تغییرکرد و تا الان هم در همون وضعیت باقی مونده. علاوه بر اون استتوس دیتم هم در تاریخ 9 June هم آپدیت شده اما وضعیت پیپر هنوز همون Reviews completed باقی مونده. این نشونه ی چیز خاصی هست یا نه؟ میشه چیزی فهمید از این!؟
    ممنون.
    به شما ایمیل نزدن در مورد تصمیم و اینکه نظر reviewer ها رو بفرستند؟ اگز ایچنین هست، ایمیل بزنید به ادیتور و جویای اوضاع بشید.

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

داوری مقاله تمام شده و ادیتور باید تصمیم گیری کند این مرحله ممکن است حتی تا یک ماه طول بکشد صبور باشید

ApplyAbroad Superstar

با سلام

یه سوالس داشتم دوستان من کار خودم رو در ژورنالی از Elsevier ثبت کردم بعد از 2 هفته بدون اینکه reviewers جوابی بدن خود ادیتور اصلی برگه ریجکت داده من تو متن اصن دلیلش رو نگرفتم. میشه کسی دقیق گه اگر تجربه مشابهی داره؟

Although it was felt that your manuscript was quite interesting, we are publishing only the most highly rated papers for publication in ESWA. We are being really stringent with the papers trying to achieve only an 8-10% acceptance rate.?The manuscripts first go through a preliminary screen by the Editorial Office to see whether they should be passed to the next stage of formal and rigorous peer reviews.?

Important screening criteria include (1) fit with the mission of the ESWA, (2) significance, originality, and impact on expert and intelligent systems, and (3) likelihood of moving forward acceptance in two rounds of rigorous peer review process.??We are sorry that your paper didn't make the initial cut. We felt that the manuscript failed to meet these criteria, and was inappropriate for publication at this time.

The fairest treatment we can give authors is to notify authors quickly of our final decision.?I inform you that your manuscript is rejected. Please be advised this rejection decision is final, and no review will be processed.

ApplyAbroad Guardian
    Sina0077 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    با سلام

یه سوالس داشتم دوستان من کار خودم رو در ژورنالی از Elsevier ثبت کردم بعد از 2 هفته بدون اینکه reviewers جوابی بدن خود ادیتور اصلی برگه ریجکت داده من تو متن اصن دلیلش رو نگرفتم. میشه کسی دقیق گه اگر تجربه مشابهی داره؟

Although it was felt that your manuscript was quite interesting, we are publishing only the most highly rated papers for publication in ESWA. We are being really stringent with the papers trying to achieve only an 8-10% acceptance rate.?The manuscripts first go through a preliminary screen by the Editorial Office to see whether they should be passed to the next stage of formal and rigorous peer reviews.?

Important screening criteria include (1) fit with the mission of the ESWA, (2) significance, originality, and impact on expert and intelligent systems, and (3) likelihood of moving forward acceptance in two rounds of rigorous peer review process.??We are sorry that your paper didn't make the initial cut. We felt that the manuscript failed to meet these criteria, and was inappropriate for publication at this time.

The fairest treatment we can give authors is to notify authors quickly of our final decision.?I inform you that your manuscript is rejected. Please be advised this rejection decision is final, and no review will be processed.
    من هم قبلا این اتفاق یرام افتاده.
    مقالم رو که کار ضعیفی بود (البته نمی گم کار شما ضعیفه) فرستادم یک ژورنال قوی. 10 روزه رجکت کرد. البته برای من کامنت های با ارزشی گذاشتن که واقعا لطف بزرگی در حقم بود. (یعنی در حقیقت کار استاد راهنمام رو انجام دادن که تا 10 سال استاد خودم نمی تونست اینجوری راهنماییم کنه!!!)
    متاسفانه ایراد کار شما رو نگفته اصلا. البته اینم در نظر بگیرید که ژورنال شما خیلی خیلی قوی هستش و شاید واقعا کار شما در این حد نیست.
    من جای شما بودم کارمو ارتقا می دادم (اگه وقت دارین) و همین جا می فرستادم چون زود جواب داده (کاری که خودم کردم و اکسپت شد بعدش!!!) یا در غیر این صورت یه ژورنال ضعیف تر می فرستادم که اکسپت شه.

.When will and belief combine so ardently, then not even the heavens will deny you
    .A.H

سلام دوستان،
    دیروز جواب داوری مقاله من در یکی از ژورنالهای Springer اومد و من واقعا شوکه شدم بابت ریجکت شدن مقالم. مقاله من توسط 3 داور بررسی شده بود، 2 تا از داورها به صراحت توی متن از مقالم تعریف کرده بودند و گفتند که نیاز به minor revision داره و داور دوم کامنت درباره یک مقاله دیگه داده بود یعنی من کارم کنترل ربات بوده و اون در مورد aircraft کامنت گذاشته بود و اصلا هیچ تطبیقی با مقاله من نداشت. حالا من موندم چطور پیگیری کنم اینا؟به chief editro ایمیل زدم دیروز ولی جواب نداده هنوز و فکر نکنم جواب بده. سوال اصلی من اینه که ادیتور هر نظری میتونه بده و به هیچ عنوان نمیشه اینا از جایی پیگیری کرد؟

Senior Member Sha7ab آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehran1986 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    دیروز جواب داوری مقاله من در یکی از ژورنالهای Springer اومد و من واقعا شوکه شدم بابت ریجکت شدن مقالم. مقاله من توسط 3 داور بررسی شده بود، 2 تا از داورها به صراحت توی متن از مقالم تعریف کرده بودند و گفتند که نیاز به minor revision داره و داور دوم کامنت درباره یک مقاله دیگه داده بود یعنی من کارم کنترل ربات بوده و اون در مورد aircraft کامنت گذاشته بود و اصلا هیچ تطبیقی با مقاله من نداشت. حالا من موندم چطور پیگیری کنم اینا؟به chief editro ایمیل زدم دیروز ولی جواب نداده هنوز و فکر نکنم جواب بده. سوال اصلی من اینه که ادیتور هر نظری میتونه بده و به هیچ عنوان نمیشه اینا از جایی پیگیری کرد؟
    دوست عزیز نظر نهایی رو توی همه ژورنال ها EIC میده. پس نمیشه کاریش کرد. ممکنه همه داورا خوششون بیاد ولی از نظر ادیتور مقاله شما با موازین ژورنال سازگار نباشه.
    به نظرم این کار بی فایدس و سعی کن بفرستی یه جای دیگه.
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehran1986 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    البته پیگیری هیچ موقع ضرر نداره. ولی معمولا نمیشه نظر editor رو عوض کرد. ولی نکته اینجاست که معمولا اگر editor in chief تشخیص بده که مقاله با scope ژورنال نمیخونه اصلا برای داوری نمی فرسته مقاله رو که در مورد شما مثل اینکه ایشون در آخر به این نتیجه رسیده که کمی عجیب هست!

Senior Member Sha7ab آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1988 نمایش پست ها
    البته پیگیری هیچ موقع ضرر نداره. ولی معمولا نمیشه نظر editor رو عوض کرد. ولی نکته اینجاست که معمولا اگر editor in chief تشخیص بده که مقاله با scope ژورنال نمیخونه اصلا برای داوری نمی فرسته مقاله رو که در مورد شما مثل اینکه ایشون در آخر به این نتیجه رسیده که کمی عجیب هست!
    یه مواقعی چون تعداد مقاله های ژورنال محدود هست ممکنه ژورنالی که نظرای مثبت داورها رو کسب کرده رد بشه تا مقاله های بهتر اکسپت بشن. به نظرم این در مورد مشکل دوستمون صادقه.
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

Junior Member

برای جواب به داور یک ماه فرصت داشتم که چون داور یک مدل جدید خواسته بود نتونستم در این زمان اصلاحات رو اماده کنم. چطوری از ادیتور درخواست کنم که زمان رو تمدید کنه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)