صفحه 262 از 364 نخستنخست ... 162212252253254255256257258259260261262263264265266267268269270271272312362 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,611 تا 2,620 , از مجموع 3633

موضوع: فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

سلام دوستان
    من مقاله ای نوشتم که آمده سابمیته. این مقاله را به تنهایی کار کردم و ربطی به پایان نامه ام نداره و موضوعش کاملا فرق می کنه. الان که فارغ التحصیل شده ام مایلم این مقاله رو بصورت تک نویسنده ارسال کنم. می خواستم ببینم آیا این مسئله ممکنه روی داوری مقاله ام تاثیر بذاره؟ ممنون می شم راهنمایی ام کنید

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr11 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من مقاله ای نوشتم که آمده سابمیته. این مقاله را به تنهایی کار کردم و ربطی به پایان نامه ام نداره و موضوعش کاملا فرق می کنه. الان که فارغ التحصیل شده ام مایلم این مقاله رو بصورت تک نویسنده ارسال کنم. می خواستم ببینم آیا این مسئله ممکنه روی داوری مقاله ام تاثیر بذاره؟ ممنون می شم راهنمایی ام کنید
    سلام خیر هیچ تاثیری ندارد داوران فقط محتوای مقاله را بررسی خواهند نمود. اینکه شما تک نویسنده باشید یا چند نویسنده تاثیری بر داوری نخواهد داشت

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tabatabaei2008 نمایش پست ها
    سلام ظاهرا ارسال از طریق ایمیل است. برخی مجلات سیستم ارسال خاصی ندارند و مقاله را باید از طریق ایمیل برایشان ارسال کنید. طبیعتا امکان پیگیری وضعیت مقاله در این حالت وجود ندارد. اینجانب هم تجربه های اینگونه داشته ام و قدری سخت است که نمی توانید وضعیت مقاله را جویا شوید اما دقت کنید مهم پذیرفته شدن مقاله تان است هر چند از وضعیت آن مطلع نباشید
    از پاسختون سپاسگزارم.

ApplyAbroad Superstar

سلام تا به آنجا که من دیده ام داوران برابر قاعده اصلا از مشخصات نویسنده یا نویسندگان که چه کسی هست یا هستند یا از کدام دانشگاه و... اطلاع ندارند چون قرار است کیفیت مقاله را با توجه به محتوی بدون اطلاع از جایگاه علمی نویسنده و طبیعتا نفوذ او بررسی کنند (البته از تیوری خارج موارد نقض هم کم نیست. رک بدون رودربایستی ) ولی برای تعداد نویسندگان منهم فکر میکنم نگرانی بابت این مساله نداشته باشید.

موفق باشید
    سلام دوستان

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام. من تقریبا 4 ماه ونیم پیش مقاله ای سابمیت کردم. حدودا سه ماه هست که under review شده. چند روزپیش متوجه شدم یکی از مطالبی که در مقاله نوشتم کامل و دقیق نیست. نگرانم که بخاطر این موضوع مقاله رد شود. الان امکان داره کامل شده اون مطلب رو برای ادیتور بفرستم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    marketing

من دو تا مقاله فرستادم برای دو تا ژورنال
    یکیش دوازده روز پیش از رفرناسش ایراد گرفتن و من دوباره ادیت کردم و فرستادم و جوابی نیومده فعلا
    یکیش هم ده روزه awaiting reviewer selection هستش
    -----------------------------
    چقدر فکر میکنید زمان میبره؟ باز منتظر باشم؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط samijoon نمایش پست ها
    من دو تا مقاله فرستادم برای دو تا ژورنال
    یکیش دوازده روز پیش از رفرناسش ایراد گرفتن و من دوباره ادیت کردم و فرستادم و جوابی نیومده فعلا
    یکیش هم ده روزه awaiting reviewer selection هستش
    -----------------------------
    چقدر فکر میکنید زمان میبره؟ باز منتظر باشم؟
    چیز خاصی در مورد زمان داوری نمی توان گفت باید منتظر باشید تا پاسخ ادیتور را دریافت کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط vahideh1980 نمایش پست ها
    سلام بر همه دوستان
    حدود ده دوازده روز پیش یه مقاله تو یکی از ژورنالهای انتشارات وایلی سابمیت کردم.فورا ایمیل تایید سابمیت برام‌ ارسال شد منتها از اون روز تا الان وضعیت مقاله در حالت awaiting admin processing هستش...یعنی در انتظار تایید چیف ادیتور برای ارسال به ادیتورهای اجرایی هستش? یا چی ؟ ممنون میشم اگه تجربه ای در این زمینه دارید با من به اشتراک بذارید
    مجددا سلام...
    کسی به من جوابی نداد بنابراین خودم میام جواب خودمو میدم
    دیروز یه ایمیل اومد که دوباره مقالتون رو براساس گایدلاین ژورنال سابمیت کنید. منم با اینکه مطمئنی بودم براساس گایدلاین درست کردم و سابمیت کردم ولی با این حال بازم صفحه گایدلاین روباز کردم ببینم کجاهاش امکان اشتباه هست... هیچی.....گایدلاین ژورنال به کل عوض شده بود حتی نحوه رفرنس دهی...بطوریکه من خودم ب خودم شک کردم آیا براساس این ژورنال من مقاله رو درست کردم?! اصلا برا این ژورنال فرستادم?! خلاصه مقاله رو باز به فرمت جدید درآوردم و ارسال کردم و باز همچنان در حالت awating admin processing هستش...باشد که مقاله همه نیازمندان اکسپت شه به زودی

Junior Member

سلام دوستان
    سلام . مقاله یک نفری معمولا یا letter to editor هست، یا commentary، یا یه narrative review معمولا. اینجور مقالات رو معمولا افراد اکسپرت مینویسند. درسته که تعداد نویسنده های اینجور مقالات معمولا کمه و مهم هم نیست ولی اسم ها مهم هستند.
    چرا از نظرات یک نفر دیگه کمک نمیگیرید ؟ یه استاد خبره در ایران یا خارج ؟ هم مقاله تون غنی تر میشه هم احتمال چاپ مقاله بالا میره. چرا مایلید تنها نویسنده باشید ؟ گرفتن نظرات افراد متخصص به غنی تر شدن مقاله تون کمک میکنه. کمی هم به فکر citation مقاله تون بعد چاپش باشید ! خیلی مطلبتون باید novel باشه و حرف جالب و جدیدی زده باشید که جلب توجه کنه.

Member
    رشته و دانشگاه
    marketing

یه ژورنال مقاله فرستاده بودم و ایمیل فرستادم برای پیگیری
    ادیتور گفته اگر داورهایی در دست دارین معرفی کنید.

چند تا داور باید معرفی کنم؟ حتما باید در بورد خود اون ژورنال باشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)